Skocz do zawartości

domena za 87500


Kleszcz

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma sensu wyceniać domeny (i serwisu, bo w końcu cena jest za całość), jeśli się nie wie, ile strona przynosi zarobku. Jeżeli co miesiąc ze sprzedaży obrazów mają 10k zł to chyba cena jaką proponują nie jest wygórowana. Oczywiście może i przynosi 0 dochodu, ale tego nie wiemy, a przynajmniej ja takiej wiedzy nie posiadam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sensu wyceniać domeny (i serwisu, bo w końcu cena jest za całość), jeśli się nie wie, ile strona przynosi zarobku. Jeżeli co miesiąc ze sprzedaży obrazów mają 10k zł to chyba cena jaką proponują nie jest wygórowana. Oczywiście może i przynosi 0 dochodu, ale tego nie wiemy, a przynajmniej ja takiej wiedzy nie posiadam.
Pytanie autora tematu jest chyba jasno skonstruowane prawda? Poza tym jak serwis może zarabiać skoro nikt tam nie wchodzi? Nie widzisz że "serwis" jest zrobiony by tylko sztucznie podbić cenę?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasno, ale w takim razie napisz mi, na ile właściciel wycenia domenę?

Jeżeli nikt tam nie wchodzi to nikt nie kupi domeny/strony, proste. Może właściciel w ogóle nie chce sprzedać strony, a jedynie wzbudzić zainteresowanie i dlatego podał tak wysoką cenę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na szybkiego - nie jest warta nawet jednej dziesiątej ceny.

Domena ma wartość przy sprzedaży jeśli przynosi określony dochód. Ta raczej ma niewielki.

Dlaczego:

- pobieżna analiza słów kluczowych wskazuje mierne wyniki (strona daleko)

- sklep nie ma w ofercie sztuki przez duże S a raczej upominki po 20 zł (trzeba wiele przemielić aby coś zarobić)

- jakość wykonania nie wskazuje aby był to dochodowy biznes

- linki w stopce

- Informacja w stopce - Serwis jest dotowany przez największy Polski ...

i jeszcze kilka innych szczegółów.

Pozdrawiam,

Mariusz

Strona https://sklep-promar24.pl to sklep internetowy sprzedający dobre polskie zlewozmywaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Sprzedaż tej domeny w tej cenie to absurd. ...

Zgadza się. Ja o tym wiem i ty wiesz, ale klient końcowy możne o tym nie wiedzieć i gdy będzie miał wizję prowadzenia swojego biznesu pod ta właśnie domeną, a z gotówką nie będzie miał problemu, to może kupić.

Ja osobiście wyceniał bym ta domenę na max 15 k PLN - cena oczywiście dla Klienta końcowego branżowego.

ps. bambus.pl niedawno poszła za 33 tys. PLN :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności