Skocz do zawartości

Portfolio seo


NetBusters Group

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie przedstawiam portfolio.

Robię szczegółową wycenę, pokazuję wzór umowy przedstawiające jasne warunki - to wystarcza. Mówię zrozumiałym językiem, jasno i rzeczowo.

Jestem szczery, biorę tylko takie zlecenie jakiemu dam radę sprostać. Klient nie musi długo czekać na efekt.. :)

Pozdrawiam,

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myśle że najlepszą opcją jest dodanie portfolio obrazka screenu z google z promowaną frazą ale z zamazanym adresem strony klienta...Do tego powiedzmy opis pozycjonowanej strony oczywiście bez podawania linku..Głównie lanie wody..

Chyba że klient wyrazi zgodę na zamieszczenia adresu jego strony..

Zobacz koniecznie Blog Doroty oraz pamiętaj że do gry w paintball będą Ci potrzebne kulki do paintballa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo rzadko daję. Właśnie wysłałem do klienta litanię kilkudziesięciu zmian optymalizacyjnych do strony - bez tego sie nei ruszy. Po tym fakcie klient albo wprowadzi zmiany albo zrezygnuje - nie moj problem :)

Folio - po prostu się nei daje - to należy do tajemnicy handlowej.

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak przedstawiacie w portfolio pozycjonowane frazy... Czy podajecie link? nazwę klienta?

U mnie jest o tyle dobrze, że przy pracy na etacie mogę w CV spokojnie podać nazwę firmy, w której pracowałam, a na stronie firmowej jest info o jej projektach. Skoro więc informacja ta jest ogólnodostępna to w CV również nie ma sensu się z tym jakoś szczególnie kryć.

Poza tym, zazwyczaj podawałam wyniki swoich prywatnych stron i mimo, że nie są to serwisy o mocno konkurencyjnej tematyce to zawsze to wystarczało. Tak naprawdę mało osób pyta o wyniki w formie podania konkretnych pozycji (wysyłałam je może 3 razy w życiu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności