Skocz do zawartości

Rower - 1500-2000 zł


cudak

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 65
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ja kupuję rowerek w tym tygodniu ale celuję w Kellys. Prawdopodobnie Neos (nowy) a jeśli jedna oferta się sprawdzi (też z Allegro) to Definite (używany).

Ogólnie jeśli mogę Ci poradzić- to przeguglownie tematu. Jest kilka stron z dosyć konkretnymi opiniami, warto sprawdzić ofertę różnych producentów.

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do 1000 zł złotych to chyba nic sensownego nie znajdziesz oprócz Krossa.

Wszystko zależy od tego po co mu rower i ile będzie jeździł. Ja ostatnio kupiłem tani rower na osprzęcie shimano dla dziewczyny, która 1-2 razy w miesiącu z niego korzysta. Półki co jest zadowolona. Nie ma sensu przepłacać jeśli ktoś chce jeździć rzadko i turystycznie. Ja za swoją Meridę dałem kilka ładnych lat temu dużo więcej, przejechałem na niej tysiące kilometrów i rower nadal jest w dobrym stanie. Trzeba się liczyć z tym, że czym więcej zapłacimy to dłużej nam posłuży, będzie lżejszy i sprawniejszy.

Nie jestem znawcą tematu, ale jeśli ktoś ma ograniczony budżet to radzę kupić bardzo dobrą, lekką ramę jako baze i jakiś podstawowy markowy osprzęt. Później z czasem jak się okaże, że jazda na rowerze nas wciągnęła można sobie wymieniać osprzęt na wyższej klasy.

Założyciel tematu poruszył temat zbędnych kilogramów. Moim zdaniem dobrym urządzeniem pomagającym w ich pozbyciu jest bieżnia. Oczywiście jak jest ładna pogoda to lepiej sobie pobiegać np. w lesie, ale nie każdy ma na to czas i możliwości. A całkiem fajnie się biega przed TV/projektorem. Kalorie spala się bardzo szybko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odświeżę temat, jakiś rowerek do 1000zł :(

zlokalizowałem taką ofertę : https://allegro.pl/rower-26-kross-hexagon-v...1695518385.html

co byście polecili ?

Uzbieraj dodatkowe 500 zł (a najlepiej 1000 zł) i kup dobry rower. Chyba, że zamierzasz jeździć okazjonalnie?

Od Kross'a w cenie ~1000 zł wolałbym coś takiego: https://www.unibike.pl/mission.html

Treningi WattUp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może będę kupował używany rower, wiecie w jaki sposób sprawdzić czy jest kradziony? Jest coś w rodzaju centralnego miejsca- forum/strony gdzie można to zweryfikować. Nic sensownego w temacie nie wyguglowałem, stąd moje pytanie do was :)

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś były akcje 'wytłaczania' numeru na ramie ale to chyba nie było popularne :)

Ogólnie jak będziesz miał na oku rower to możesz wpisać jego dane w googlach i może wyskoczy na jakimś forum jako skradziony.

Swego czasu jezdzilem na rowerze nawet nieco bardziej ekstremalnie miałem Specialized P2 i byłem aktywnym użytkownikiem paru for, na większości był osobny dział 'skradzione' więc może coś wyskoczy ;)

Co do roweru lepiej najtańszy sprzęt z rowerowego niż cokolwiek z marketu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej najtańszy sprzęt z rowerowego niż cokolwiek z marketu

tu się zgodzę. sam jeżdżę na Kellysie - lekko podrasowanym salamandrze (MTB), ale już jest dla mnie za ciężki i noszę się z zamiarem zmiany. Żona - Trek (polecam markę), a ja będę chyba kupował Vipera (bo mi przypasowały).

Ale Fikas - nie kupowałbym rowerka za 1k... nazbieraj jeszcze trochę i poczujesz przyjemność jazdy ;)

akcje 'wytłaczania' numeru na ramie

sam się kiedyś na takie "wytłaczanie" zgłosiłem do Pana Policjanta, który mi to "wytłaczanie" zrobił mazakiem widocznym pod UV. Na moje pytanie o skuteczność dostałem tylko sympatyczny uśmiech...

A skradziono mi już jednego Unibike'a i jednego Kellysa.

Teraz mocno zabezpieczyłem piwnicę instalując kamerkę i alarm :)

dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz mocno zabezpieczyłem piwnicę instalując kamerkę i alarm :)

Mnie skubnęli rowerek z zamykanego boksu, z garażu podziemnego. Teraz będę trzymał w mieszkaniu chyba ;)

Martwię się odrobinę czy nie kupię kradzionego sprzętu. Gość przesłał mi numer, wyguglowałem i nic nie znalazłem podejrzanego. Spiszę też umowę na wszelki wypadek.

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam rower górski za 360zł i sprawuje się bardzo dobrze od 3 lat tak więc nie przesadzajcie z tymi cenami.

Skuteczne i sprawdzone pozycjonowanie stron metodami wyłącznie white seo. Dobrej jakości polski ekogroszek z KWK Juliusz. Klimatyzacja i wentylacja liderseo.de

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam od ponad roku posiadam taki rower. Wiadomo cudów nie można się spodziewać, jednak za taką cenę to naprawdę bardzo fajny rowerek do jazdy po różnych rodzajach terenu, oczywiście bez szaleństw :)

Być może Ziemia jest piekłem innej planety...
Japonia | jQuery plugins | Restauracje japońskie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na serio: ile km zrobiłeś nim w ostatnim roku?

Do pracy 8 km przez 5 dni w tygodniu w 2 strony co daje 8x2x52/-10% (święta) = 748,8km

Mniej więcej tyle i dodatkowo jazdy do sklepów ale to trudno jest oszacować więc nie podam :)

Skuteczne i sprawdzone pozycjonowanie stron metodami wyłącznie white seo. Dobrej jakości polski ekogroszek z KWK Juliusz. Klimatyzacja i wentylacja liderseo.de

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności