Skocz do zawartości

Rower - 1500-2000 zł


cudak

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 65
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Kupiłem w tesco za 340zł nowego górala z amorami :) Jeżdżę już nim 2 miesiące i nic się nie dzieje ;) Jakby co jest gwarancja :) Swoją drogą w tej cenie były nawet hamulce hydrauliczne :P

pewnie kosmiczna technologia ;) byleś tylko się nie zabił podczas jazdy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tak na przekór pogodzie :rotfl:

Kupiłem kilka dni temu używanego Kellys Definite, nie stać mnie było na nówkę ale z tym używanym wszystko jest raczej O.K.

W tym roku myślę o wyjeździe w Bieszczady (październik), jeśli podciągnę się kondycyjnie może być niezła zabawa :)

kellysdefinite.th.jpg

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wracając do rowerów z Tesco, to kiedyś mieliśmy ognisko/grill za miastem i koleś nie miał jak dojechac a taksówki akurat nie było to wszedł do Tesco i kupił taki jednorazowy rower. Na grilla dojechał i rower już tam zostawił, bo była popijawa..... :)

 Szablony do zennopostera - ZenBLOG, ZenSocialBot, ZenOgłoszenia, Szeptacz, ZenFles, ZenReview, szablony do poczty i inne). Tylko profile VIP proszę zamawiać przez priv lub email

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do rowerów z marketów to zależy od konkretnego egzemplarza. Niektóre ramy są robione przez producentów regularnych "dobrych" rowerów, a czasami można i dostać jakiegoś słabego authora, albo krossa. Raczej patrzyłbym ogólnie na jakich elementach jest złożony, oczywiście rower za 200, czy 400zł to jeżdżąca śmierć na kołach, ale za 1000zł można dostać coś co dla przeciętnego użytkownika starczy na kilka lat przy rozsądnej eksploatacji.

Moim zdaniem głupotą jest kupować rower za dużo więcej niż wspomniany 1tys, jeśli ktoś w ciągu roku nie przejedzie nawet 1000km.

zdecydowanie najlepsze gry przeglądarkowe online

kurs java programowanie obiektowe

Rynek walutowy i podstawy forex w jednym miejscu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności