Skocz do zawartości

Rower - 1500-2000 zł


cudak

Rekomendowane odpowiedzi

przymierzam się do zakupu roweru w cenie max 1000zł, poszukałem w sieci i wiele osób w tej cenie poleca kross hexagon v6, macie może jakieś inne propozycje? Opinie o tym modelu? Rower głównie do jazdy po mieście :D

Sklep z elementami do balustrad ze stali nierdzewnej - https://homeno.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 65
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

@patro, kross to dobra firma, ale ja polecam niemieckie (sam kupiłem rok temu kalkhoff agattu) - na allegro można tego trochę znaleźć (są kolesie którzy sprzedają niemieckie wyłącznie tej marki). zapłaciłem 900 zł za rower wart 2500 zł (roczny, z wyglądu nówka:) Do jazdy po mieście (i nie tylko) idealny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam ten: https://allegro.pl/rower-bmx-kink-liberty-2...2005422995.html - sprawdzony przez wielu i moim zdaniem najlepszy w tej cenie...

kink-liberty-2012-bmx-bike-01.jpg

Dodawarka do SEOKatalogów OnLine! · Projekt Quernbiter już wkrótce...

Nowy interfejs, obsługa WordPress, ulepszony mechanizm dodawania... Już wkrótce!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pegi można dokupić i nie trzeba po schodkach znosić roweru :) Do jazdy po dużym mieście najlepszy ze względu na szybkie pokonywanie przeszkód typu chodniki, schody, korki itd. ;)

Dodawarka do SEOKatalogów OnLine! · Projekt Quernbiter już wkrótce...

Nowy interfejs, obsługa WordPress, ulepszony mechanizm dodawania... Już wkrótce!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności