Skocz do zawartości

[ILE] Theme do wordpress bez linków wychodzących


msiedlecky

Rekomendowane odpowiedzi

nie orientuje się w cenach u nas, ale to wszystko zależy ile chce dać kupujący, bo mi szkoda było 30$ na szablon strony którą się zajmuje dla przyjemności(nie zarabiam na niej, to ta strona ze stopki), więc przerabiałem darmowy i zostawiłem link w stopce.

kiedy szukałem ostatnio jakiś fajnych szablonów znalazłem sporo darmowych, które można ciekawie przerobić, ale kilka z nich miało taką licencję właśnie, że jak nie chcesz linku w stopce to musisz zapłacić. Koszt pozbycia się linku + jakieś tam bajery w stylu support, aktualizacje itd. widziałem po 30$ dla szablonów do portfolio z efektownymi sliderami i taki też jeden zakupiłem, nie wiem czy drogo, ale dla mnie wart był swojej ceny.

proste szablony do blogów dobrze wykonane na themeforest są od 12$

natomiast ile kosztuje unikalny, tego już Ci nie powiem.

Może jakiś webdesigner się na forum znajdzie?

Wybierz się na Wirtualny Spacer

Zapraszam do mojego miasta Myślibórz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za ile ktoś Ci zrobi unikalny ładny? 100zł myślę kogoś znajdziesz, także jak dobrze poszukasz.

To chyba tylko standardowa stronka główna z ostatnimi postami i jakaś przerobiona wersja kolorystyczna....

Na wyłączność (100% oryginalny) 800-1200$, przeróbka motywu premium (jakiegoś płatnego) lub darmowego 1/3-1/2 tej sumy. Oczywiście, motyw z panelem zarządzania czyli boksy reklamowe typu wstaw kod/tekst, boksy kategorii, jakiś featured box np. typu slider, integracja społecznościówek (wstawiasz w panelu tylko id/nick etc.), boksy widgetów ile trzeba i gdzie trzeba (możliwy rozbudowany footer etc...), kilka szablonów stron (redirect links, archiwa etc...), szablon strony autora/ów, zmiana loga w panelu. Wszystkie boksy typu włącz/wyłącz. Dodatkowe kilkaset $ za oddzielne szablony kategorii, tagów etc... Można zrobić kilka-kilkanaście wersji kolorystycznych wybieranych łatwo z panelu admina. Jest dużo możliwości, ograniczeniem jest tylko budżet. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za ile ktoś Ci zrobi unikalny ładny? 100zł myślę kogoś znajdziesz, także jak dobrze poszukasz.

Chyba na papierze.

Kodowanie z HTML'a do WP indywidualnego szablonu kosztuje ok. 400-800 zł. Dodaj do tego kodowanie z PSD do HTML i najdroższą rzecz (aczkolwiek nie ma na to reguły) web designera, który za piwo Ci tego nie zrobi.

Może zgubiłeś jedno "0"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe opracowanie odnośnie darmowych motywów (lub raczej serwisów oferujących je za free): https://wpmu.org/why-you-should-never-searc...-anywhere-else/ .

Na moje oko najlepszym rozwiązaniem jest kupienie motywu premium i jego dostosowanie kolorystyczne itp. w ilości jakieś trzeba. Jeśli ktoś ma chociaż minimalne pojęcie o html to bez problemu z jednego motywu zrobi dziesiątki unikalnych. Później może do woli korzystać bez obaw o jakiś dodatkowy ukryty kod etc... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za ile ktoś Ci zrobi unikalny ładny? 100zł myślę kogoś znajdziesz, także jak dobrze poszukasz.

Chyba na papierze.

Kodowanie z HTML'a do WP indywidualnego szablonu kosztuje ok. 400-800 zł. Dodaj do tego kodowanie z PSD do HTML i najdroższą rzecz (aczkolwiek nie ma na to reguły) web designera, który za piwo Ci tego nie zrobi.

Może zgubiłeś jedno "0"

jak ktoś pozycjonuje "bielizna" do top 1 za 50 zł to i thema zrobi za 100 zł ;)

Pozycjonowanie stron WWW: SEMstudio.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności