Skocz do zawartości

Ile to moze kosztowac ?


flex1979

Rekomendowane odpowiedzi

Wlasnie o to mi chodzi,

ceny sa tak rozne ze chcialem zrobic rozeznanie ze zwyklej ludzkiej ciekawosci.

Widze, ze wszystko zalezy od umiejetnosci "marketingowych" :D i pasuje mi to :)

Dzieki za zainteresowanie postem. Odpowiadajacych sensownie garstka i im najwieksze thx.

pzdr.

- * - * - * - * - * - * - * - * - * - * - * - * - * - * - * - * - * - *

Narzędzia ręczne - Cięcie laserowe

Właśnie - zobacz sobie

https://www.forum.optymalizacja.com/index.php?showtopic=11333&hl=

15 zł ??????? za 300 katalogów ręcznie ? (o ile z tym dodawaniem ręcznym to nie ściema)

i to jest właśnie ciekawa wycena pracy - ktoś weźmie 15 zł a ktoś 1000 zł.

102061[/snapback]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może już tak na koniec.

Ja nie widzę sensu prowadzenia poważnej firmy - bez "działu marketingu" bazując tylko na np. swojej stronie www - nawet jeśli będzie wysoko w wynikach wyszukiwania na słowo powiedzmy "tworzenie stron".

Jeśli klient potrafi "używać googli" - zawsze znajdzie ofertę "tańszą" - właśnie "dzieciaka" który zrobi za 100 studenta który zrobi za 300 albo "dużej firmy" która zrobi za 500 "na szablonie" bo "jedzie na masówkę" i zardnia dzieciaków za 100.

I wcale to nie znaczy że "dzieciak" zrobi stronę gorszą.

Po prostu rynek został strasznie "zepsuty" przez takie oferty.

Zdarzają mi się klienci z którymi rok temu była rozmowa "o stronie" - odpowiadali - "eee tam - mój syn mi zrobi" albo "mój znajomy weźmie połowę za to".

Dwonią i mówią "ok - wracamy do tematu".

Nieraz "mój dział marketingu" dzwoni po roku (bo strony ciągle nie ma) i mówi "wracamy do tematu ?".

Inaczej rozmawia się z właścicielem sklepu a inaczej z dyrektorem marketingu dużej firmy. Bo dla pierwszego 3 tys to sprawa nie do przeskoczenia - dla drugiego - podejrzanie mało.

Inaczej rozmawia się w np. Grudziądzu a inaczej w Warszawie.

Bardzo ważną sprawą są także "starzy klienci" - jeśli zadowoleni są z twojej pracy - na prawdę bardzo bardzo często polecą cię znajomemu, albo chcą np nową stronę.

Mam kilku klientów z którymi sporo lat współpracuję. Mam kilku dla których robię już np 3 stronę.

Tacy ludzie wiedzą za co płacą i mają do mnie zaufanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności