Skocz do zawartości

Sprzęt do nowej działaności


krzysiek_web

Rekomendowane odpowiedzi

Co byście kupili za sprzęt na otwarcie nowej działalności?

Działalność to:

tworzenie stron

pozycjonowanie

grafika itd.

Piszę cholerne sprawozdanie i właśnie się zastanawiam nad sprzętem komputerowym/rtv

1. Komputer stacjonarny

2. Laptop

3. Urządzenie wielofunkcyjne

4. dysk zewnetrzny itd..

Jakieś wasze dalsze sugestie?

Wdrożenia i modyfikacje sklepów PrestaShop - webKS.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Tani składak za 2k + 2 dyski w raid1 + Windows XP (szybko chodzi i nie ma problemów z softem).

2. Coś lepszego, min 4GB ram być może 4 rdzenie (musi pociągnąć win7).

3. Tutaj jest jedna zasada: na kardridżach nie może być ŻADNEJ elektroniki, bo być może będziesz się użerał z jakimś bullshitem typu zaawansowane DRM. Odradzam epsony - kumpela to ma - cholerne dziadostwo. Wyświetla bzdety, że tusz nieoryginalny i wyłącza skaner (nie można skanować!). Starsze wersje brotherów mają proste kardridże po 3 złote na allegro a jak się kończy tusz to skaner dalej działa.

4. Na pixmania.com są teraz dość ciekawe promocje dysków zewnętrznych, nawet 2-4 stówki taniej. Ostatnio zamówiłem, zobaczymy co przyjdzie ;) Co więcej fakt jest mega tanio bo oprócz tego co piszą w promocji to się informacja zgadza z wynikami wyszukiwania ceneo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 2 epsony i nie narzekam, pojemniki tanie jak barszcz ;)

Co do pytania autora topicku to musisz się zastanowić czy faktycznie Ci te rzeczy potrzebne czy chcesz jak najwięcej wyciągnąć. Ja bym polecił mocną stacjonarkę + średniego lapa do prezentacji projektów klientom.

Możesz sobie jakies meble dopisać, dobre krzesło no i nie zapomnij o sofcie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 2 epsony i nie narzekam, pojemniki tanie jak barszcz

Już sam fakt, że firma kombinuje w ten sposób jak wydymać klienta sprawia, że nikomu jej nie polecę.

+Dobra klawiatura

+Mysz razera + dobra podkładka (mysz normalna podkładka może być taka wypasiona do pro gamingu)

+Jakiś UPS może, co by chociaż 3 minuty trzymał, żeby można było prace zapisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak,zależne ile chcesz stanowisk chcesz wyposażyć

1.Komputery, bez szaleństwa ale dyski twarde najlepiej bardzo dobrej jakości (Caviar)

2.Oprogramowanie rzecz jasna 100% legal bo będą kontrole zgłoszone przez konkurencje.

3.Dyski zewnętrzne ( Polecam Seagate), peny i td

4. Urządzenie wielofunkcyjne jak dużo drukować nie będziesz to Brother wystarczę

5.laptop to już kwestia gustu, ja wole Lenovo,Sony,Toshiba

6.Polecam jakiś duży LCD na ścianie gdzie można klientom prezentować treści, raporty i td

7.Fax -przeżytek ale ciągle jeszcze potrzebny

8.Dobre radio-telefony

9.Funkcjonalne meble

10.Automat na napoje - kawa,herbata

Mam 2 epsony i nie narzekam, pojemniki tanie jak barszcz

tu chyba nie wiesz ile kosztują katridze do Borothera, ostatnio kupiłem 10 szt za 28 PLN - 2,80 szt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorzuć tablet, o sofcie juz ktoś wspominał, możesz wkręcić aparat fotograficzny (zdjęcia cykasz i wykorzystujesz w projektach), rzutnik do prezentacji w firmie itp ;)

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze pewnie przez wielu uważane za standard ale ważne dobre stałe łącze z internetem. Możesz wykazać w sprawozdaniu ile potrzeba pieniędzy na podłączenie na sprzęt nie wiem jakiś router kable czy coś takiego.

Wielka Promocja - Pakiet Zaplecze 2014
czyli oprogramowanie za 1746 zł w cenie 777zł brutto

Mówimy o Microsite Manager Standard, SpamKat i BaseSystem - wszystko to, co potrzebujesz do zaplecza!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre głośniki lub dobrej jakości miniwieża. Pamiętaj, że dobrze jest włączyć radio lub zrelaksować pomiędzy jednym zadaniem a drugim ;)

Witam, w ostatnich dniach i tygodniach nie logowałem się na konto i nie sprawdzałem co słychać na forum. Okazało się że ktoś się włamał mi na konto i oferował licencje seokatalogów itp. To nie ja oferuję i ktoś próbuję wyłudzić pieniądze od was.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FOTEL!;) porządne stanowisko pracy musi obejmować odpowiedni fotel, bo będziesz się zalewał łzami (jak ja teraz) z bólu ;)))

Dokładnie. Krzesło musi być naprawdę wygodne, bo to głównie od niego zależy komfort pracy. Trzeba też pomyśleć nad dobrym oświetleniem stanowiska pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio poruszyłem podobny wątek na biznesforum.pl

Potrzebny będzie Ci dobra stacjonarka z dobrym monitorem. Laptop jako urządzenie mobilne. Do tego dobre, duże biurko z dobrym i wygodnym siedziskiem ;) Dolicz jeszcze drukarkę (najlepiej laserową). Ktoś wspomniał o dysku zewnętrznym - bardzo dobry pomysł (sam korzystam jako BackUp). Pamiętaj o ruterze Wi-Fi. Dobry zestaw urządzeń wskazujących - tablet, mysz, klawiatura to podstawa. Rzutnik? Raczej Ci się nie przyda. Ja zastosowałem inne rozwiązanie - 42 cale TV podłączony HDMI do komputera - wyświetlam na nim prezentacje dla klientów no i fajnie oglądnąć sobie na nim film w wolnej chwili. Oczywiście SOFT typu Pakiet Adobe no i przybory biurowe ale to już podstawa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności