Skocz do zawartości

Ceny narzędzi google.


sspider69

Rekomendowane odpowiedzi

Masakra.

A ja chcę budować osiedla mieszkaniowe, co mam kupić? :)

Po trzech miesiącach czytania forum non stop, począwszy od najstarszych postów, będziesz mniej więcej wiedział o co chodzi.

No chyba, że jesteś Super uzdolniony i założysz Google2 To sam ustalisz sobie zasady pozycjonowania :)

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 36
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Chcąc otworzyć firmę która zajmuje się pozycjonowaniem, co musimy zakupić ??

;)

Spadłem z krzesła :)!

Zajmuję się optymalizację oraz pozycjonowaniem stron internetowych, wystawiam F.Vat. Proszę śmiało pisać, dzwonić, chętnie odpowiem na wszelkie pytania, wycenię frazy, doradzę.

https://websy.pl/ kontakt@websy.pl, tel: 697715522, NIP: 716-254-81-05, REGON: 060330653

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio spotkałem na jakimś czacie w grze (od czasu do czasu lubię zagrać dla rozrywki) gimnazjalistę, który zbierał na gitarę. Nabrał zleceń pisania precli. Nie widział kompletnie jak się je pisze. Kiedy powiedziałem mu dlaczego zajmuje się czymś o czym nie ma pojęcia powiedział: "Jak płacą to trzeba brać. Zbieram na gitarę".

Ja jestem za wprowadzeniem miesięcznego abonamentu na PiO bo to co się zaczyna dziać w branży jest coraz bliżej piekła. Gimnazjaliści to niedługo będzie 95% forumowiczów.

Chciałem kiedyś zlecić teksty po 3zł/1000 znaków o łatwej tematyce - zwierzęta. Na teksty czekałem 2 miesiące, zamawiając u 5 różnych tzw. "copywriterów". Za każdym razem kontakt się urywał. Człowieka może szlag trafić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sspider69

Nie zauważyłem, żeby ktoś Cię wyprowadził z błędu - z twojego opisu wynika, że twoja firma nie ma się zajmować pozycjonowaniem, tylko spamowaniem, a to różnica i to duża.

Co musisz kupić do pozycjonowania?

Przede wszystkim doświadczonych pozycjonerów, ale też musisz uważać, bo można trafić bubla ;)

Najlepsze teksty wątku :) dla rozluźnienia:

A ja chcę budować osiedla mieszkaniowe, co mam kupić? :)

heheheh, na pewno się przyda wiertarka udarowa ;)

firma pozycjonująca to nie sklep miesny gdzie kupisz kase fiskalną i 100 kg baleronu i mozesz prowadzić biznes.

ZGORA - portal z poradnikami między innymi o webmasterstwie - szukasz porady - zajrzyj

Kobietyn - portal dla kobiet.

Webbest.eu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem kiedyś zlecić teksty po 3zł/1000 znaków o łatwej tematyce - zwierzęta. Na teksty czekałem 2 miesiące, zamawiając u 5 różnych tzw. "copywriterów". Za każdym razem kontakt się urywał. Człowieka może szlag trafić.

zebys wiedzial, a podobno piszacy musza obnizac stawki do <2zl bo konkurencja duza i ciezko sie przebic :>

JA: Miał Pan już nie pisać - tak trudno to zrozumieć, nie życzę sobie już od Pana maili

KLIENT: to po co Pan odpisuje? lubi Pan miec pewnie ostatnie zdanie ..ja również

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A najlepsze że koleś najpierw założył https://www.forum.optymalizacja.com/index.p...112641&st=0 gdzie ludzie się dziwili że wziął zlecenie a nie ma zielonego pojęcia, to się tłumaczył że robi to charytatywnie ;)

Coraz więcej tego, bo ludzie szukają łatwych pieniędzy.

edit: Rynek takich fachowców szybko zweryfikuje, tylko szkoda że psuje to opinie o ludziach w branży...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając temat czuje się jakby mi ktoś w ryj strzelił, czytając PiO ponad rok niezarejestrowanym, później rejestracja i zadawanie pytań na forum a tutaj po prostu lepiej mogłem założyć konto w 2007 roku i w jednym poście zapytać o wszystko :)

A jeżeli chodzi o programowanie to kup sobie na początek jeszcze książkę o html'u i jakieś postawy php.

Z programów kup sprytne katalogowanie, po użerasz się trochę ale później kup seobohatera.

P.S. Krisss rozwaliłeś mnie swoim postem na łopatki ;)

Polecam ----> Ogród na balkonie <----- polecam

Polecam ----> Katalog firm <---- Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem oba tematy, są jednak bardzo ogólne. Chodzi mi tutaj tylko i wyłącznie o pozycjonowanie.

1. Program który przedstawi klientowi statystyki, wpisy danej frazy w google, w ciągu każdego miesiąca, jakieś porównania, odnośnie innych miesięcy. Wpisy np. w danym mieście lub województwie, takie już dokładne profesjonalne.

Jakieś skrypty ? Interesują mnie wszystkie programy potrzebne do dobrego pozycjonowania.

https://googlemon.pl ;)

.

Googlemon - monitorowanie pozycji w Google

masaż Lublin | szukasz hotelu w Lublinie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając temat czuje się jakby mi ktoś w ryj strzelił, czytając PiO ponad rok niezarejestrowanym, później rejestracja i zadawanie pytań na forum a tutaj po prostu lepiej mogłem założyć konto w 2007 roku i w jednym poście zapytać o wszystko ;)

Muszę powiedzieć, że gdy to przeczytałem pierwszy raz i zacząłem odpowiadać, to tak mi żyłka pękła czyli szlag mnie trafił :) Zawsze pamiętam o pokorze wobec tych którzy lepiej wiedzą i tego, ile sam nie wiem i muszę się nauczyć. Dlatego jeśli zadaję jakieś pytanie, to wpierw staram przejrzeć forum, poguglować, by coś tam jeszcze się dowiedzieć i mieć podstawy do zadania pytań. A teraz coraz częściej pojawiają się pytanie, na które odpowiedzi można już na forum znaleźć, a na dodatek takie, że odpowiedź powinna mieć formę poradnik jak coś zrobić krok po kroku. Bez nawet próby zadania sobie trudu poszukania odpowiedzi.

Nie, nie mówię, że nie wolno się na PiO pytać, bo wszak od tego jest, ale żeby się choć trochę do tego przygotować...

edit

tradycyjnie zjadam końcówki, więc dodałem, choć pewnie nie wszystkie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. Krisss rozwaliłeś mnie swoim postem na łopatki ;)

Dzięki, proelpack, gdyby nie ty, już bym googlowal WebStatystyka i WebPozycjonera. Ale taka dola zielonego, a nuż coś by się dalo znaleźć :)

https://scribum.pl- wypełnimy treścią strony www, napiszemy artykuły tematyczne, zrobimy strony

blog.ciekawa-dalmacja.pl- subiektywnie i ciekawie nie tylko o Dalmacji

ciekawa-istria.pl - też można poczytać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając te wypowiedzi dochodzę do wniosku że chyba nie warto Was o coś pytać.

Napisałem w pierwszym poście że NIE CHCĘ NIC OTWIERAĆ, NIC POZYCJONOWAĆ, ANI BRAĆ ŻADNYCH ZLECEŃ.

Pytam po prostu o sprawy które mnie interesują, kogoś interesuje piłka nożna wchodzi sobie na forum i czyta co to jest spalony, ja nie wiem czy to tak trudno zrozumieć, coś nadgorliwi jesteście, a niektórzy mają jeszcze jakieś spinki dziwne.

Pytam o programy, nie wiedziałem jak zapytać dokładnie to zapytałem w aspekcie firmy, wypisujecie mi nazwy programów a ja sobie o nich czytam i tyle...

Trafiłem do działu który jest przeznaczony dla mnie i tutaj będę pisal :soczek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kogoś interesuje piłka nożna wchodzi sobie na forum i czyta co to jest spalony, ja nie wiem czy to tak trudno zrozumieć, coś nadgorliwi jesteście, a niektórzy mają jeszcze jakieś spinki dziwne.

No właśnie, wchodzi i czyta a nie pyta po raz setny co to jest spalony bo to jest bez sensu, nie uważasz tak? Nie zrozum nas źle, po prostu chcesz coś wiedzieć co my poznawaliśmy przez kilka lat, więc kilka lat ciężko streścić w jednym poście. To tak jak iść do gimnazjum na dzień bo po co na 3 lata ;)

Polecam ----> Ogród na balkonie <----- polecam

Polecam ----> Katalog firm <---- Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności