Skocz do zawartości

Ceny narzędzi google.


sspider69

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 36
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Moim skromnym zdaniem początkowe pytanie automatycznie tworzy odpowiedz na temat zakładania firmy. Podstawa wiedzy w zakresie pozycjonowania to wiedza na temat co potrzebne jest w warsztacie pozycjonera, ponieważ na tym opiera się pozycjonowanie. Jeżeli kolega nie wie co potrzebne jest do pracy nie wiem jak wypozycjonował stronę WWW. Pytanie jest tylko czy nie wypozycjonował np strony " Nazwa firmy miejscowość" na "nazwa "firmy miejscowość".

pozdrawiam

Oferujemy usługi z zakresu pozycjonowania stron internetowycha a także tworzenia stron. Pozycjonowanie płatne tylko za wyniki, wystawiamy F. VAT. Zparaszamy do kontaktu w godzinach od 9:00 nawet do późnych godzin wieczornych, chętnie doradzimy, pomożemy.

gg:3124038, email: info@goneett.pl, tel. 792-899-097, NIP: 716-265-12-92, REGON: 060360832

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapytałem o konkretne programy żebym wiedział o czym czytać na forum. Bo nie wiem od czego zacząć, więc zaczynam od dobrej analizy.

Nie zaczynaj od programów, tylko od teorii, potem praktyki, a dopiero potem można myśleć o automatach. Pozycjonowanie to nie jest proces automatyczny, żadne programy nie wypozycjonują strony za Ciebie lub twoich pracowników. Programy służą do uzupełnienia pozostałych metod. Jak zaczniesz od programów, to nastaw się na częste zmiany domen. Tylko twojemu potencjalnemu klientowi się to może nie spodobać...

ZGORA - portal z poradnikami między innymi o webmasterstwie - szukasz porady - zajrzyj

Kobietyn - portal dla kobiet.

Webbest.eu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nadal czytając pierwszego posta widzę że chodzi Ci o utworzenie firmy pozycjonerskiej, mimo że później piszesz że chodzi Ci tylko o doświadczenie. OK już nie dogryzam.

Nie da się szczerze wykorzystać nawet najprostszego programu w tym temacie jeśli nie masz o nim 100% pojęcia. Przykładem jestem ja. Kiedyś spróbowałem katalogera, powiedziałem że to syf. Ktoś mnie później namówił do niego z powrotem .. w końcu byłem go pewien na 100% do momentu gdy ktoś nie powiedział mi o SL, teraz wiem że to SL jest najlepszy. A może ktoś mi znowu coś powie o jeszcze lepszym programie?

Do tego jest forum.

A w wolnej chwili forum-budowa.pl ew. praktycznie Uwaga awaria!

A to: portal branży budowlanej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności