Skocz do zawartości

Chcę polecieć na Marsa


bori79

Rekomendowane odpowiedzi

Chcę polecieć na Marsa własną rakietą, co muszę kupić?

zainspirował mnie ten post

https://www.forum.optymalizacja.com/index.p...howtopic=113344

Pomóż mojej córce - 1% z podatku dla Oli. Wypełniając PIT wpisz w rubryki:

KRS: 0000050135 CEL SZCZEGÓŁOWY: BORI Ola na Fecebooku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co, zatrważa Cię profesjonalizm Polskich firm SEO ?:)

Niestety - działalność w tym kraju otworzyć może każdy - nikt nie sprawdza, czy właściciel firmy się na czymś zna :)

Narzędzie do kompleksowego wsparcia działań SEO - https://senuto.com

Darmowe narzędzie do w pełni automatycznej wyceny pozycjonowania
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat dość rozległy, przede wszystkim musisz mieć rakietę, zdolną do wystrzelenia i zabrania pasażera - jednego lub więcej jeśli nie chcesz być sam w podróży. Do budowy rakiety możesz opracować własną technologię, co zajmie Ci kilkanaście-kilkadziesiąt lat, zależnie od budżetu i zaangażowania, drogą pośrednią jest skorzystanie z podwykonawców, aczkolwiek to może być dość trudne i niepewne, najprościej zlecić budowę w całości wyspecjalizowanej firmie, np. NASA. Jak już będziesz miał rakietę, to musisz mieć odpowiednią ekipę, która "zapakuje Cię" w nią ją odpali, odpowiednio ją naprowadzając i kontrolując przebieg lotu, ekipa powinna składać się z wyspecjalizowanych kilkuset ekspertów co dość znacząco podniesie koszty dlatego jeśli planujesz jednorazowy wypad, to lepiej wynająć ekipę oraz Kosmodrom.

Przed wylotem musisz uzyskać odpowiednie zgody ze strony władz państwa, z którego planujesz odlot, nie znam szczegółów ale może ktoś inny jest zorientowany w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz kupić:

30 ton paliwa

Rakietę

Skafander

Trzeba się nauczyć obsługi rakiety, ale to jeden wieczór. Wczoraj próbowałem i dziś już chyba umiem wszystko co niezbędne do latania.

Rakietę i skafander można dostać na allegro. Syn sąsiada męża córki po rozwodzie robi rakiety za 200 złotych, ale teraz mają natłok zajęć w przedszkolu. W razie potrzeby można kupić blachę, parę desek i zbić samemu. Można też dołożyć jakąś izolację coby nie było nam zimno, Z skafandrem może być problem, bo to wydatek prawie tak duży, jak cena rakiety. Ale jeśli mama umie szyć - to robota na 2 godziny. Tylko potem może być problem jak jej wytłumaczyć czemu materiał na skafander wygląda jak nasze prześcieradła :)

Poza tym trzeba zabrać przekąski (cola, chipsy z tesco), w rakiecie dobrze też zamontować jakiś wygodny fotel + tv z plejstejszyn, żeby nie bolały nas nogi i nam się nie nudziło podczas podróży :)

co zajmie Ci kilkanaście-kilkadziesiąt lat, zależnie od budżetu i zaangażowania, drogą pośrednią jest skorzystanie z podwykonawców, aczkolwiek to może być dość trudne i niepewne, najprościej zlecić budowę w całości wyspecjalizowanej firmie

Bzdura. Co w tym niby zajmuje te kilkadziesiąt lat? Przecież to tylko blacha i zbiornik z paliwem. Będziesz kilkadziesiąt lat machał młotkiem i wbijał gwoździe? Znajomy syna sąsiada męża córki po rozwodzie leciał w zeszłą sobotę na marsa. Rakietę właśnie zrobił mu ten gość, za 150 bo po znajomości. Pewnie sam produkujesz rakiety i chcesz nas wydoić!

musisz mieć odpowiednią ekipę, która "zapakuje Cię" w nią ją odpali, odpowiednio ją naprowadzając i kontrolując przebieg lotu, ekipa powinna składać się z wyspecjalizowanych kilkuset ekspertów

Kolejna bzdura. Wystarczy, że przeczytasz rakietowy samouczek i zrobisz to wszystko samemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co, zatrważa Cię profesjonalizm Polskich firm SEO ?:)

Niestety - działalność w tym kraju otworzyć może każdy - nikt nie sprawdza, czy właściciel firmy się na czymś zna :)

Pokaz mi kraj, w którym do otwarcia firmy SEO (ale nie tylko) potrzeba jakiś egzaminów.

Właściciel nie musi być specjalistą w danej dziedzinie, ale musi umieć prowadzić firmę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

\

Właściciel nie musi być specjalistą w danej dziedzinie, ale musi umieć prowadzić firmę.

Wiem o tym, nie pisałem, że gdziekolwiek trzeba.

Uważam, że nie musi nic potrafić, ale jeśli ktoś na PIO pyta co kupić to nie sądzę by umiał prowadzić.

Narzędzie do kompleksowego wsparcia działań SEO - https://senuto.com

Darmowe narzędzie do w pełni automatycznej wyceny pozycjonowania
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie znasz przepisów ruchu międzygalaktycznego z pewnością przyda ci się kodeks drogowy, a także GPS lub mapa. CB - radyjko ( o ile dopuszcza je kodeks ) tak żeby unikać korków i mieć zawsze świeże informacje na temat deszczów meteorytów.

Jeśli nadal nie wiesz co jest ci potrzebne, zabierz ze sobą kobietę. To pozornie nieużyteczne stworzenie na pewno zabierze WSZYSTKO - łącznie z kapciami dla psa, którego nie zabierzecie. Nawet jeśli czegoś zapomni, z pewnością znajdzie sklep w którym będzie mogła to kupić.

Wersja dla osób które nie lubią czytać:

Opłać rakietę i lot, a następnie wręczając kobiecie kartę kredytowa bez limitu, powiedz, że potrzebujesz kilku drobiazgów na wycieczkę na Marsa. Tylko kolejności nie pomyl!

@-->->----

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba mieć niezły tupet żeby założyć taki bezczelny temat (mam na myśli otwarcie firmy seo). Człowiek zaczyna coś robić, zaczyna mu to dobrze wychodzić, jest w tym coraz lepszy, zna się na rzeczy i dochodzi do wniosku, że może warto otworzyć firmę.

Tutaj przychodzi jakiś lamus i chce żeby przedstawić mu na tacy gotowe rozwiązania, na dodatek narzeka, że wiedza jest przedstawiona w tematach w sposób zbyt ogólny. Ręce opadają...

Napisałem w tamtym temacie, napisałem i w tym - kto jest za wprowadzeniem abonamentu na Pio? Symbolicznie - 20, 30, 50zł?

Myślę, że 30zł miesięcznie nie jest wielkim obciążeniem, w ramach tego można by wydrukować jakąś koszulkę członkowską fu*k Google, a gimnazjalistów skutecznie odstraszyłoby przed trollowaniem na forum w dziale Ogłoszenia i Zlecenia. W końcu nie każdego stać na taką inwestycję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się że wprowadzenie opłat nic tu nie zmieni, w końcu ktoś chce założyć firmę, więc na abonament będzie go stać, niemniej jednak podejście: "słyszałem że prezes banku dobrze zarabia, jak szybko nic nie robiąc zostać prezesem banku" jest raczej naiwne, a nawet irytujące.

Zajmuję się optymalizację oraz pozycjonowaniem stron internetowych, wystawiam F.Vat. Proszę śmiało pisać, dzwonić, chętnie odpowiem na wszelkie pytania, wycenię frazy, doradzę.

https://websy.pl/ kontakt@websy.pl, tel: 697715522, NIP: 716-254-81-05, REGON: 060330653

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności