Skocz do zawartości

Praca na laptopie a na komputerze.


D3eX

Rekomendowane odpowiedzi

Witam pewnie każdy zaczynał prace od słabego sprzętu, nie wygodnego fotela i biurka. Nie którzy nadal muszą pracować z laptopem na kolanach i takie tam. Jak wam poprawiła się efektywność pracy po zmianie tego wszystkiego na wygodny fotel, biurko, duży monitor czy nawet dwa. :) ?

Kto pyta, nie błądzi  :nauka:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Człowiek się bardziej rozleniwia.. im więcej wygody ma :)

Mar.

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie nie wyobrażam, żebym miał siedzieć pół godziny na laptopie. Nawet z normalną klawiaturą i myszką normalnego rozmiaru (a nie jakimś mini-mousem dostosowanym do rozmiarów rąk 12 letnich gimnazjalistek). Co dopiero jeśli masz laptopa na kolanach (btw. dla facetów to bardzo niezdrowe podobno).

Nie musi być jakiś wygodny fotel i biurko ale jak mam klawiaturę na wysokości monitora to po godzinie wszystko mnie boli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zaczynałem od komputera stacjonarnego, monitora 17, pozniej wskoczyłem na 2 x lepszy komp i 25calowy monitor, ale od jakiegoś czasu bardzo wygodnie mi na zwykłym laptopie 15,3.

Mniej prądu, lżej, wygodniej, bliżej...

Mi się marzy zestaw wypoczynkowy ze skóry, wygodny i do tego jakiś przesuwany stolik z laptopem na odpowiedniej wysokości, pracować nie umierać....

Szczerze to od zwykłego kompuetera stacjonarnego już mnie ###### boli :)

A w wolnej chwili forum-budowa.pl ew. praktycznie Uwaga awaria!

A to: portal branży budowlanej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka lat pracowałem z laptopem i do tej pory nie mogę przyzwyczaić się do normalnej klawiatury z dużym skokiem klawiszy. Stąd dużo literówek tam, gdzie trzeba wcisnąć alt lub shift. Chociaż dwa duże monitory to wygoda, a przydałby się trzeci - puściłbym sobie jakiś film. :)

Eksperyment Discover.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm tak Was czytam.. a kto Wam broni podłączyć w biurze pod laptopa 22 calowy monitorek i klawiaturkę ? :)

Dawniej używało się do tego stacji dokującej ale teraz dobry laptop wytrzyma takie obciążenie bez tego :)

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam laptopa. Do tego normalna wygodna klawiatura i bezprzewodowa myszka. Nie wyobrażam sobie pracy na laptopie:

- mniej wygodna klawiatura

- touchpad jaki by nie był, nigdy do mnie nie przemawiał

- zbyt bliska odległość od monitora

Przyznam, że żałuję nieco w tym momencie zakupu lapka. Powinienem kupić sobie netbooka 10 cali , a zaoszczędzona kase zainwestować w monitor 21 cali do pracy w "biurze" (moim biurem jest zazwyczaj dom).

A tak jadę niedługo w świat, dostęp do internetu z racji pracy muszę mieć. Netbooka więc i tak muszę zakupić, bo laptop za duży, za ciężki.

SeoUslugi.pl - tworzenie tekstów oraz zaplecz. Faktura VAT, kilkuletnie doświadczenie poparte opiniami naszych zadowolonych klientów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już od dawna na lapku jadę i strasznie się do niego przyzwyczaiłem, dziadek jak cholera ale sentyment mam do niego ogromny, nawet kupiłem mu podstawkę chłodzącą z podświetleniem, bajer jak cholera :)

Powoli zaczynam myśleć żeby oprawić go w gablotkę i na ścianie powiesić, ale mam ten sam problem co Yeden, nie mogę znaleźć dobrej klawiatury :)

Polecam ----> Ogród na balkonie <----- polecam

Polecam ----> Katalog firm <---- Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Laptop, piwo 30 cm od lozka i w zasiegu wzroku laseczka krecaca sie po mieszkaniu z popielniczka w reku i zamiarem. Stacjonarny to sprzet dla roboli w biurze. Ale w dzisiejszych czasach juz nawet w skupie makulatury maja stacjonarne kompy wiec juz sam nie wiem dla kogo przeznaczony jest stacjonarny komputer. Tak czy inaczej najnowszej generacji laptopy to cos na co zasluzylismy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności