Skocz do zawartości

Frustracje Xena


Xenobi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

no masz racje Erbit ;-)

Bo jeszcze wyjdzie ze tez gnoje a w sumie to zbyut zadko jestem by wiedziec o co nawet dokladnie chodzi :-).

Ja napisalem ze Kava moze podniesc cisnienie.

A nie dosuzkujmny si e wbraku umiejetnosci pozycjonerskich spraw depozycjonerskich ze strony ktoregos moda bo tak zrozumialem zal Xena.

Mysle ze blednie ocenia sytuacje i swoje nie powodzenia usiluje zgonic na ktoregos moda.

Choc nie sadze by ktoremus chcialo sie w taki sposob depozycjonowac jak tam wyczytalem tzn dodawanie strony do kategorii nie powiazanych tematycznie.

Pozatym o jakim filtrze mowa za dodanie do kilku katalogow ktore i tak nie zaindeksuja sie jednoczesnie.

Tak czy tak wczytam sie dalej, moze kava wyjdzie(lub wejdzie) na lawe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zbyut zadko jestem by wiedziec o co nawet dokladnie chodzi :-).

Ja jestem często i też nie wiem.

Szook co do głów i innych takich, można mi dużo powiedzieć i nie ma się co martwić, że się obrażę, ale odrobinę smaku w wypowiedziach poproszę, ok? :)

La Palma tu żyję.

Strony www, ilustracja to robię.

Link Vault jest spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. tutaj sa wszystkie posty tego usera:

https://www.forum.optymalizacja.com/index.php?a...icsuser&mid=974

zadalem sobie ten trud i przejrzałem wszystkie (dobrze, że nie jest tego dużo).

NIGDZIE, NIGDY nie mieliśmy nawet okazji spotkac się w tym samym wątku, nigdy razem nie rozmawialiśmy na żaden temat.

Widac tam jakies posty z problemem ze swoim sajtem. Rozumiem, że spadki sa wnerwiające ale żeby zaraz oskarżać wszystkich dookoła a szczególnie mnie skoro ja z tym nie mam nic wspolnego?!? Nie zajmuje sie pozycjonowaniem zawodowo, nie mam tez stron muzycznych, karaoke, o pianinach ani jakichkolwiek innych związanych z ta tematyką. I musiałbym sie wyjątkowo nudzić, żeby nawet swoją konkurencje traktowac w nieczysty sposób. każdy zdrowomyslacy czlowiek wie, ze kluczem do sukcesu jest praca nad swoim sajtem a nie zajmowanie sie dyskredytacja konkurencji.

kava to imho zajmuje sie pieskami :) a nie muzyka

reasumujac: xen ma jakis problem i próbuje zwalic wine na caly swiat. albo dowody albo przeprosiny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oskarżam Was wszystkich :) dlaczego jesteście przeciwko mnie ??? To wszystko przez Wasz knowania i spiski !! :wow: dzisiaj mi sie zerwała ryba mojego życia tak na oko szczupak z 14 kg a już go miałem prawie pod nogami !!

To wszystko przez te nagonke na moja osobe

I na dodatek Kava bezczelnie wylała mi sie z termosu ;)

:) !!! !!! :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekhm ... ja również nie mam nic w spólnego z Xan-em :)

Nie było go jeszcze w komiksie, może to dlatego że go nie było ?

serce.gifKocham Cię | Życie po Ślubie | Psychopatologia

Popełniłeś tylko jeden błąd ... jaki ? ... RAMBO !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kava alez oczywiscie ze smakiem ze smakiem bedzie.

A co tutaj sie rozczulac i miec wyrozumialosc do atakow na inne osoby.

Przeciez to normanos i kava moga miec zal za atak na swoje osoby - jak widac odbyl sie on bez zadnych podstaw.

I mamy byc wyrozumiali dla osoby ktora czuje sie atakowana a sama czyni podobnie

Ten post poczatkoiwy mozna jasno stwierdzic jako ATAK wiec kto kogu tutaj atakuje.

Tak na zdrowy rozsadek ja widze odwrotnosc ataku.

i ja sobie teraz wciagne kavę by podniosla mi cisnienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Erbit ja jestem cholernie tolerancyjny ale przyjżałem się problemowi i wydaje mi się, że kolega xenn zdecydowanie przesadza z tym "depozycjonowaniem" i nagonką na swoja osobe :)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponowałbym zmiane topiku na : Jak zgnoiliśmy nic nikomu winnego użytkownika

albo : Jak osiągnąć kalectwo w 2 tygodnie

Zrujnowaliście mi życie i jeszcze się z tego cieszycie....

Z jakiej racji usuwa się moje posty ?

Na wstępie chciałem się zapytać, do kogo kierowane są te posty? Rozumiem twoje rozczarowanie, to, iż możesz kogoś o coś podejrzewać... Jednak pragnę Ci uświadomić, że porównywanie swojej sytuacji do kalectwa jest moim zdaniem daleko chybione i poniekąd niesmaczne. Jeżeli stajesz się użytkownikiem tego forum i chcesz, aby ludzie odpowiadali na twoje posty, to uszanuj pewne zasady, które obowiązują w tym miejscu.

Po pierwsze, twoje wycieczki personalne pod adresem najróżniejszych osób są moim zdaniem nietrafne i krzywdzące. Wyładowujesz swoje negatywne emocje na osobach, które nie mają nic wspólnego z twoimi problemami. Uważam, że kiepskim sposobem na poprawę swojej sytuacji jest, że tak się wyrażę, narobienie dymu i prezentowanie się w roli pokrzywdzonego, prawdopodobnie przez wszystkich użytkowników PiO. Zamiast tego proponuję Ci zgłębianie forum w poszukiwaniu wiadomości merytorycznych, które pozwolą rozwiązać twój problem.

Po drugie, pisałem o tym w jednym z poprzednich tematów, lecz powtórzę raz jeszcze: zamykanie tematów dotyczących depozycjonowania nie wynika z uprzedzeń do twojej osoby i nie jest elementem działania przeciwko twoim interesom. Ma ono na celu nieupublicznianie informacji, które w nieodpowiednich rękach mogłyby wyrządzić bardzo wiele szkód, zaś w twoim przypadku i tak nic by się nie zmieniło, może poza tym, że wiedziałbyś, jak się odegrać. Domniemam, że ewentualną wiedzę o działaniu czarnej strony SEO wykorzystałbyś właśnie w tym kierunku. Ja osobiście nie znam metod depozycjonerskich i w moim interesie leży sytuacja, gdy są one zastrzeżone tylko dla wąskiego grona wybranych osób. Wszyscy wiemy jaka jest polska mentalność - lepiej żeby ktoś spadł z No 1. niż żebym miał być lepszym od niego, bym przegonił w naturalny sposób. Poza tym, o ile mnie pamięć nie myli, jeden z moderatorów wyraźnie napisał, że wymienione przez Ciebie metody nie służą depozycjonowaniu i nie mogą szkodzić twojej stronie na taką skalę, jak w omawianym przypadku.

Na koniec chciałem podkreślić, że żartobliwe posty sugerujące objawy choroby psychicznej nie są pozbawione ziarna prawdy. Jedna z koncepcji głosi, że różnica między zdrowiem a chorobą tkwi tylko w ilości. Dlatego proszę Cię w tym miejscu, o uszanowanie tych spraw, o których pisałem w niniejszym poście i rozpoczęcie merytorycznej dyskusji na forum, zamiast walki z każdym i o wszystko. Naprawdę obawiam się, że dalsze utrzymanie takiego poziomu stresu u Ciebie może mieć bardzo negatywny wpływ na twoje zdrowie. Pozrawiam

Dała matka rozum? To kombinuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.mozillapl.org/forum/post-100746.html

https://forum.webhelp.pl/viewtopic.php?t=108401

No cóż zadałem sobie trud i znalazłem inne wypowiedzi kolegi Xen-a

Jak się ma 3 domeny na jedną stronę to wybacz ale któraś wypaść musi, bo to DUPLICATE

edit: jeśli chodzi o czas poświęcony na stronę to mam nadzieję że mówisz o pozycjonowaniu a nie o grafice, bo ta żywcem wzięta z Windows XP

BTW : mi wypadła strona pod hasłem księgarnia, nie ma jej w wynikach wcale tylko pod tym hasłem, co ty na to ?

Aha a na drugiej stronie wyników tapetki.aplus.pl :) strona bez żadnej zawartości, fajnie co ?

serce.gifKocham Cię | Życie po Ślubie | Psychopatologia

Popełniłeś tylko jeden błąd ... jaki ? ... RAMBO !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie intryguje nie domniemanie szkodzenia Xen'owi a sam związek Komix'u z tą całą sprawą...

...porównywanie swojej sytuacji do kalectwa jest moim zdaniem daleko chybione i poniekąd niesmaczne....

ot właśnie to mnie w tym uderzyło najbardziej... dlatego chciałem być bardzo ostrożny z wypowiedziami. Nadal nie rozumiem, jaki związek z tym wszystkim ma Komix (dla mnie świetna zabawa) a juz tym bardziej PW do Kavy w tej sprawie.

...dalsze utrzymanie takiego poziomu stresu u Ciebie może mieć bardzo negatywny wpływ na twoje zdrowie...

Po przeczytaniu linkow wskazanych przez zerocool przychylam sie do powyzszego wniosku!!!

Kolegę Xen dopadł fresh site bonus a biedny frustrat na nas swe emecje wyładowuje (! ) być moze takze duplicate contetnt ! !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności