Skocz do zawartości

Frustracje Xena


Xenobi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Flustrat - osoba cierpiąca na fluktuacje nastrojów spiskowych

(encyklopidia Beerbanta str127 wiersz 37) :)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw Erbit, napisałeś 'flustrat' celowo? czyś walnął byka?  ;)

102413[/snapback]

O rany... :):DB) juz poprawiłem.

Niemniej jak widze znalazlem wyrozumiałość w encyklopidia Beerbanta :D

Rany... w tym przytoczonym topiku brakuje mnie... dlaczego?

Xen - wiem, że byłeś i czytałeś ten topik, może w końcu wyjaśnisz mi jaki jest związek Komix'u z tym wszystkim a tym bardziej związek 'graficzki' Kavy ? ? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta strona o której mowa znowu jest w sieci :)

tym razem tu > (sorry wyciete, drastyczne)

serce.gifKocham Cię | Życie po Ślubie | Psychopatologia

Popełniłeś tylko jeden błąd ... jaki ? ... RAMBO !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trolling - metoda połowu ryb polegająca na holowaniu za łódką przynęty i biernym czekaniu aż ryba weźmie te przynęte (metoda zdecydowanie dla leniwych) :)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe :) Zawsze się zastanawiam skąd się tacy biorą :D

Czekajcie, jeszcze chwile i oskarży Was o zmiane numeru w dowodzie osobistym, jeśli już takowy posiada w co niestety wątpie B)

Obserując różne fora mam wrażenie, że tacy ludzie po prostu piszą bezsensy by zwrócić na siebie uwagę jacy Oni są biedni i jak cały świat Ich nie lubi.

Wrzućcie Panowie na luz bo co nie napiszecie i tak będzie dla Niego źle.

Z cyklu "Przysłowia Polskie":
- "We wakacja jak i w wiosnę - Google podskakuje se radośnie."
Mój blog o pozycjonowaniu i nie tylko... Strona firmowa - www.antygen.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż dziw bierze że daliście sie wkręcić w grę przeciwko mnie jaką zaaranżowała najprawdopodobniej Kava wraz ze swoją Kolobrzeską kliką.

Nikomu nic złego nie zrobiłem... nikomu nic nie ukradłem...

Wydawało mi się że rejestrując się na tym forum będe obcował z mądrymi i życzliwymi ludźmi.

Nie drąże dalej tematu ponieważ część z was poprostu pajacuje i usiłuje ośmieszyć mnie w oczach osób postronnych nie mających nic wspólnego ze sprawą.

Portal informacyjny agregujący wiadomości RSS XMC.PL

Projektowanie stron i sklepów internetowych dev.xmc.pl Tomasz Michałowski

Potrzebujesz linków pozycjonujących ? Złóż zamówienie w LINKI SEO SKLEP i ciesz się wzrostem w rankingach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...część z was poprostu pajacuje i usiłuje ośmieszyć mnie w oczach osób postronnych...

Jestem w tej neutralnej grupie (domniemam ze tak jak wszyscy). Jako user tego forum domagam się wyjaśnień i przedstawienia dowodów odnośnie topiku Komix. Chciałbym także w końcu wiedzieć po czyjej stronie jest racja! Jak na razie mnie nie przekonałeś!

Masz czelność kogoś oskarżać !?!? Miej na to dowody a ja chcę te dowody poznać, jeśli nie masz odwagi oficjalnie przekaż mi je na PW. Tylko prosze nie pisz jakimiś bzdetami opisująć 'co by było gdyby było'. Twe domniemania mnie nie interesują!

Z punktu widzenia mej niewielkiej wiedzy pozycjonerskiej nie pokazałeś ani jednego dowodu!

Czekam.

[edyta]

Wiesz czym jest zniesławienie? Jak na razie dopuściłeś sie właśnie tego!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku zanim zaczniesz pisać takie rzeczy zastanów się nad sensownością wypowiedzi, bo naprawdę zaczne Ciebie posądzać o TO.

Czy nie dociera do Ciebie, że jak na razie to wszystko co piszesz nie opiera się na faktach a na wyssanych czy to z palca czy cholera wie skąd, domysłach ??

Zaś co do obcowania na forum to gdyby były tutaj osoby niezyczliwe to żadna z tych osób nie dawałaby porad albo nie udzielała pomocy merytorycznej.

I to ostatnia moja wypocina w temacie.

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności