Skocz do zawartości

Frustracje Xena


Xenobi

Rekomendowane odpowiedzi

Xen, uważam się nieskromnie za niegłupią osobę, ale w tej sytuacji muszę przyznać, że "cycki opadają". Ni cholery nie rozumiem: kto?, za co?, po co?, jak?, itp...

ps. I myślę sobie (znów nieskromnie), że jeśli któryś z Modów miałby ochotę naprawdę dołożyć złośliwemu trollowi to nie omieszkałby ominąć mojej osoby. Ale w serpach radość widzę ;)

nie każdy kto ma pisaka jest Dostojewskim,

nie każdy kto ma siusiaka jest Casanovą

i nie każdy kto ma rumaka - pozycjonerem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
...Ni cholery nie rozumiem: kto?, za co?, po co?, jak?, itp...

To jest nas już conajmniej dwoje. Sądze też, że wszyscy pozostali dokładnie mają taki sam pogląd. Dlatego też podtrzymuje swą wypowiedź -> https://www.forum.optymalizacja.com/index.php?a...=30#entry102464

i czekam na wyjaśnienia ze strony Xen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie kminie :)

Czuje się jak na wykładzie z filozofii, który nie wiedzieć po co ministerstwo zaaplikowało studentom studiów ścisłych :D

Jestem pewien że duża część osób pamięta to co wydarzyło się na tym forum.

Gdybyś był łaskaw przybliżyć tą sytuacje ...

"Wielkie uczyniłaś pustki w kraju naszym,

Ty żałosna partio tym rządzeniem waszym.

(...)

Z każdego kąta żałość człowieka ujmuje

A kraj już nowych rządów tęskno wypatruje."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż dziw bierze że daliście sie wkręcić w grę przeciwko mnie jaką zaaranżowała najprawdopodobniej Kava wraz ze swoją Kolobrzeską kliką.

??? ;);):rotfl:

Xen po prostu napisz co takiego "zrobiliśmy"- kto, co, kiedy, o której, z kim, numer buta..

Jeśli nie napiszesz, to znaczy, że nawet nie wiesz czego chcesz?

Mówisz, ze odbiera ci sie glos, tymczasem wszyscy czekaja az wreszcie powiesz o co chodzi!

La Palma tu żyję.

Strony www, ilustracja to robię.

Link Vault jest spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz, ze odbiera ci sie glos, tymczasem wszyscy czekaja az wreszcie powiesz o co chodzi!

Przyłączam się do prośby, bo naprawdę nie wiem o co chodzi. ;)

Narazie widzę tylko posty i całe wątki kwalifikujące się do kosza.

Napisz proszę o co chodzi, bo tak to tylko się marnuje miejsce w bazie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogóle po lekturze wszystkich jego postów i podanych linków sprawa rysuje sie tak:

1. tutaj https://www.forum.optymalizacja.com/index.php?showtopic=10476&hl= szuka przyczyny spadku swoich muzycznych stron. dostaje odpowiedzi ale chyba nie jest nimi usatysfakcjonowany. Kill zamyka wątek.

2. Zaczyna nowy watek https://www.forum.optymalizacja.com/index.php?showtopic=10637&hl= w którym po raz pierwszy dowiadujemy sie o

- "[...]usiłuje się zdyskredytować moją osobe."

- "Znasz się na tym, czy może kierujesz akcją nagonki na moją osobe ?"

- czy może masz coś wspólnego z całą akcją

jaka się przeciwko mnie toczy na tym forum ? depozycjonowanie, pogróżki, może zamówisz mi jeszcze pobicie ?

w kierunku do Kill Billa. Ładna wiązanka tylko za zamknięcie tematu.

Temat ponownie zostaje zamknięty.

3. powstaje nowy https://www.forum.optymalizacja.com/index.php?showtopic=10893&hl= gdzie dowiadujemy się, że "a temu wątkowi najwyraźniej próbuje się 'ukręcić łeb'" oraz "Nie chce nikogo oskarżać ani też pomówić ale najwyraźniej jeden z moderatorów tego forum wie coś wiecej o sprawie." Chyba chodzi o Killa bo zamykał wątki (boże, jaka to niebezieczna rzecz ;) )

4. na forum webhelp czytamy https://forum.webhelp.pl/viewtopic.php?p=624131#624131 "grupka moderatorów z tego forum najwyraźniej dalej ciągnie nagonke na moją osobe i za wszelką cene próbuja mnie zdyskredytować i nie dopuścić do głosu. ".

Najciekawszy jest fragment: Pozdrowienia dla ekipy ciągnącej to "bagno" Kava, Zero3, Kill Bill, Normanos, ". Dobra, Kill - rozumiem, zamknął wątek, zero?- hm, chyba się tam raz odezwał, Kava - ki czort? ani moderator, ani nie brała udziału w dyskusji, ja - cholera wie, wprawdzie moderator ale nie miałem tej nieprzyjemności dyskusji w podanych wątkach.

a to jest najlepsze "W sprawe zamieszanych jest jeszcze kilka osób z mojego rodzinnego miasta Kołobrzegu których ze względu na własne zdrowie nie wymienie. " ;)

5. Spisek jest w zaawansowanym stadium. Po kilku żalach w wątku komixowym (wychodiz na to, że to przypadek albo ze względu iż watek łączy osoby: moja, kavy, zera i killa?!?) :rotfl: wyrzucam posty do kosza bo tylko do tego sie kwalifikują. W przypływie ludzkich odruchów łącze je w całość i daje do pogaduszek. Nieświadomy myśle sobie, że jak facet coś ma to niech wyrzuci z siebie.

6. Dowiaduje się, że jestem kozakiem od gnojenia, że Kava też gnoi, że wszyscy gnoimy :) W pierwszym momencie nie wiem o co chodzi, dopiero po lekturze wszystkich postów i tych z WH wynika, że człowiek cierpi na jakś manie, obsesje, wydaje mu się, że wszyscy względem niego spiskują.

7. W odpowiedzi dowiadujemy sie, że kierownikiem akcji jest kava i jej banda z kołobrzegu. he he do kołobrzegu to Kava ma chyba z tysiąc kilometrów.. czy tez dwa... sam nie wiem :)

---------

Wszystko fajnie, ktoś sie pobawił naszym kosztem, a smród został :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Normanos za streszczenie tego dziwnego zdarzenia i podanie konkretnych linków.

Ja widzę to tak, że kolega Xen, chciał uzyskać informacje na temat depozycjonowania stron i ich nie uzyskał, więc stwierdził, że jest nagonka na jego osobę. ;)

No i jeszcze jedno, jeżeli strona spada w wynikach to nie oznacza, że przyczyną tego spadku są działania depozycjonujące innych webmasterów z Kołobrzega.

Mi spadło ostatnio trochę stron, więc chyba zacznę podejrzewać o to konkurencję z Tennessee i Iowa. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normanos Kava siedzi na pewno gdzieś Koło Brzegu ;)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wnioskuję o zbanowanie tego użytkownika. Jak można rozmawiać z kimś, kto w ogóle nie odnosi się do naszych argumentów i ciągle pisze swoje? Jak można rozmawiać z kimś, kto bez podania jakiejkolwiek przyczyny oczernia dowolnych użytkowników ? Jeżeli ktoś ma problemy tego typu, to proponuję zgłosić się do specjalisty, mogę polecić kilku wspaniałych terapetów. Jednak ja mam dosyć i jeżeli byłby to czat, to wpisałbym /ignore xen

Dała matka rozum? To kombinuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak ja mam dosyć i jeżeli byłby to czat, to wpisałbym /ignore xen

Hellz, korzystaj pełnymi garściami z dobrodziejstw IPB! Kliknij w profil dowolnego użytownika, a zobaczysz opcję "ignoruj użytkownika" ;)

"Wielkie uczyniłaś pustki w kraju naszym,

Ty żałosna partio tym rządzeniem waszym.

(...)

Z każdego kąta żałość człowieka ujmuje

A kraj już nowych rządów tęskno wypatruje."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności