Skocz do zawartości

Frustracje Xena


Xenobi

Rekomendowane odpowiedzi

jeżeli byłby to czat

dobrze że nie jest ;)

wtedy na innych forach np. na WH by powiedzieli że człowiek chce się

bronić przed atakami i dostaje bana za to :]

Sprzedam IPHONE 13PRO MAX stan używany sprzedam iphone

praca za granicą, ogłoszenia sprawdzonych pracodawców: praca za granicą
dieta ketogeniczna, przepisy ketogeniczne? Jak wywołać stan ketozy dieta ketogeniczna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

tak sobie to czytam i czytam i to juz jest bardziej przerazajace niz zabawne :P

Xen - chyba masz do ludzi z forum zal za utracona pozycje czy cos takiego ale czy ktos dal kiedykolwiek gwarancje ze metody sa w 100% skuteczne ?

mi np. raz stronka wyleciala z wynikow na prawie rok - bylo mniej zlecen, mniej pracy ale jakos przetrwalem i juz jest dobrze, SEO to jedna wielkie ryzyko - raz na wozie raz pod wozem, takie zycie.

ale jakies "gnojenie", "przesladowanie" - to nie prywatna szkola podstawowa :D

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie 3 dni mnie nie było . :(

To jakieś chore brednie

Aczkolwiek to pierduła i jako poważny człowiek nie powinienem się wypowiadać ale ....

Skoro pijesz do mnie Panie szanowny.

Nowy regulamin :D

1.Nigdy niedowiesz się TY ani nikt inny o technikach depozycjonujących sa bowiem nie moralne i pisanie i nich jest szkodliwe -to jest czyn szkodliwy społecznie

2.Zamknę twój każdy wątek znów na ten temat jak i każdego innego użytkownika wszystkich w tym względzie obowiązują równe prawa!:D!:P!:D!:(

3.Zanim zaczniesz opisywać swoje fobie zastanów się przespij!!! Po tym co widzę na innych forach to raczej nie wiesz co to jest Pozycjonowanie nieznasz się na tym a swoje fobie wylewasz na innych

4.Forum jest dobrowolne zawsze mozesz odejść wybór należy do Ciebie a ostatnie słowo do Nas.!!!

5.Nękanie innych forumowiczów na Pw -surowo zabronione !!!!! po sprawdzeniu że to robisz BAN za trolowanie !!!!

6.Ban uważamy za ostateczność ale wybór nalezy do Ciebie własciwie ten moj post jest ostrzeżeniem ostatecznym.!!!!

Nic wiecej nie mam do powiedzenia i mam Nadzieje ,że Szanowny Pan też.

K.B

Ps zamykam oczywiście wątek bo budzi chore uczucia i powoduje zniesmaczenie ale zostaje ku przestrodze dla innych forumowiczów.

Amen

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności