Skocz do zawartości

Facebook na stronie.


luniek88

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Wrzuciłem kod z facebooka na stronę - www.teatrmantra.pl i mam małe problemy:

1. Teatr Tańca z Ogniem "Mantra" na facebooku jest w kolorze niebieskim jak zmienić to na bordowy co by pasował do strony?

2. Jak wyrzucić Wtyczka społecznościowa fecebooka?

Nie ukrywam, że liczę też na jakieś podpowiedzi doświadczonych osób odnośnie umiejscowienie i wyglądu kodu fesja na stronie.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam że ten fb tez mi sprawia problem, mam ponad 300 lubie to w 2 tygodnie i tylko 2-5 wejsc z fejsa na dobę...\

Chyba coś nie tak zrobiłem, jak ktoś ma FB w małym palcu zapraszam na pv na konsultacje, jak się zmienią wizyty chetnie coś kopsne jakiś prezent

A w wolnej chwili forum-budowa.pl ew. praktycznie Uwaga awaria!

A to: portal branży budowlanej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie, czy na moim miejscu umieścili byście takie okienko FB z ludźmi, którzy lubią moją stronę ? Na głównej stronie mojej strony https://www.villawenel.pl ? Mi się wydaję, że to raczej nie byłoby zbyt prestiżowe dla mojego wizerunku strony...

Najnowocześniejszy Hotel Nad Morzem Grand Lubicz 5*
Apartamenty w Ustce tylko w pensjonacie Villa Wenel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności