Skocz do zawartości

Spamerzy polscy


zgred

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

linki z PL nie są złe, jak się leci z dużej listy niema sensu pisać to po polsku :). Wypadek przy pracy, daje 99% ze blog Zgreda przypadkowo się znalazł na liście, jak ista ma 500k to można to i przeoczyć w szczególności w piątek. Z tego co pisze Zgred to był pierwszy strzał, a co znaczę lista świeża ;) Nie powinno się popełniać takich błędów to fakt, ale ogólnie moje EasyDiry gorzej spamują :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do pomyślenia jest, żeby jakiś pozycjoner w naszym kraju nie wiedział kim jest Zgred i pod jakim adresem ma bloga.

Jeżeli jednak wie i nie dopilnował swoich narzędzi, powinien zostać ukarany wyjątkowo surowo ku przestrodze.

:)

Nie znam się na pozycjonowaniu, ja tu tylko zużywam transfer i miejsce w sql.

Roman Kluska ujawnia: nadchodzi INFLACYJNY ARMAGEDON!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że wpadło na Zgreda to czyste zrządzenie losu. To, że zajmuje się pozycjonowanie i również na mój blog trafiają spamerskie komentarze, to mam ich za to karać? A co na to wszystkie inne strony w innych krajach? Sami wiecie, że każdy link się przyda nawet z blogu Zgreda...

multikomto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy kto wypowiada się w tym temacie spamuje blogi innych - być może Oni też czują się urażeni ? :)

Kto nie winny niech rzuci kamieniem xD

Narzędzie do kompleksowego wsparcia działań SEO - https://senuto.com

Darmowe narzędzie do w pełni automatycznej wyceny pozycjonowania
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego uważam, że taki temat nie powinien mieć miejsca. Jakbym miała wymienić wszystkie spamowe wpisy do blogów to nic innego bym nie robiła. Nie chcesz mieć spamerskich wpisów - zabezpiecz lepiej bloga, a jeśli chcesz się pożalić na spamerów to sam nie zamawiaj blastów, tudzież nie blastuj WP ScrapeBoxem. Równie dobrze Twoje strony mogą być tu wymienione... Troszkę to obłudne jest. Osoba która zamawia blasty narzeka że inni blastują :) Co innego gdyby działali na czyjąś szkodę, a tak któż z nas nie dodaje komentarzy na blogach/forach...

Wiem, że kobieta to rzadkość na forum PiO... niemniej jednak zwracaj się do mnie w rodzaju żeńskim ;)

Jeśli posiadasz psa to polecam Ci dla niego szelki Guard

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blog jest zabezpieczony :)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie martw się jutro będzie lepiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności