Skocz do zawartości

Zarządzanie plikami, udostępnianie - skrypt


zoreander

Rekomendowane odpowiedzi

Znacie jakiś dobry skrypt który nadałby się do udostępniania ludzikom plików na serwerze, przykładowo cenniki w pdf. Z możliwością określenia praw dostępu do katalogów dla danego użytkownika? Ludek loguje się na stronkę i ma dostęp do udostępnionych plików które może przeglądać, pobierać, zmieniać w zależności od uprawnień.

Szukałem trochę i jakoś nie mogę znaleźć nic ciekawego a na pisanie tego szkoda mi czasu.

 ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może coś w tym stylu:

https://extplorer.sourceforge.net/

Dość fajny manager ftp na localhosta, jest też możliwość dodawania nowych użytkowników bezpośrednio do skryptu, bez tworzenia nowych kont ftp.

Ew. jeśli chodzi o sam dostęp dla poszczególnych userów do odpowiednich katalogów na serwerze to odpowiednia konfiguracja .htaccess i .htpasswd

---

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności