Skocz do zawartości

Sprzedać "czystą" stronę, czy wypromowaną?


conradd

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Posiadam w swoich "zbiorach" bardzo atrakcyjną stronę firmową, robioną de facto przez jednego z najlepszych grafików webowych w kraju i jako, że profil działalności się dość szybko i nieoczekiwanie zmienił chciałbym sprzedać ją. Strona nadawałaby się na stronę wizytówkę agencji interaktywnej, agencji PR, jakiejś firmy mentoringowej, szkoleniowej - wiele zastosowań.

Zastanawiam się, czy warto poświecić czas na wypromowanie jej na konkretne frazy i pisać później do firm z branży z ofertą kupna, czy może zwrócić się już teraz do ogółu bez promocji strony i nie tracić na nią już czasu.

Jak Wy byście zrobili?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie lepiej od razu sprzedać. W trakcie promowania/pozycjonowania strony będą zgłaszać się do ciebie osoby/firmy chętne do współpracy i będziesz zmuszony odmawiać. Sprawi to na samym starcie kiepską reklamę dla usług. Po drugie czy koszty promowania strony ci się zwrócą, to jest też ważne pytanie ....

Witam, w ostatnich dniach i tygodniach nie logowałem się na konto i nie sprawdzałem co słychać na forum. Okazało się że ktoś się włamał mi na konto i oferował licencje seokatalogów itp. To nie ja oferuję i ktoś próbuję wyłudzić pieniądze od was.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak pewności czy będzie wielkie zainteresowanie, dlatego trzeba wszystko przeanalizować koszt pozycjonowania/promowania, a sprzedasz prosto z marszu...

Lepiej dwa razy przemyśleć i przeanalizować niż później tego żałować

Najnowocześniejszy Hotel Nad Morzem Grand Lubicz 5*
Apartamenty w Ustce tylko w pensjonacie Villa Wenel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stronę dobrze się sprzedaje po jakimś okresie: akurat jest w trakcie negocjacji jednej witryny (nie katalogu) i kwota po 3 latach pozycjonowania, dbania to niezłe xx.xxx :)

I nie jest to katalog :D

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wartość strony w dużej mierze zależy od tego gdzie ona jest a nie jak wygląda.

Jak chcesz dobrze zarobić a nie tylko sprzedać to popracuj nad nią i później sprzedawaj.

Zupełnie inne stawki będziesz miał w zasięgu.

Pozdrawiam,

Mariusz

Strona https://sklep-promar24.pl to sklep internetowy sprzedający dobre polskie zlewozmywaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stronę dobrze się sprzedaje po jakimś okresie: akurat jest w trakcie negocjacji jednej witryny (nie katalogu) i kwota po 3 latach pozycjonowania, dbania to niezłe xx.xxx :)

I nie jest to katalog :)

możesz zdradzić więcej szczegółów ? chociaż ogólna tematyka; czy to raczej mała strona typu wizytówka czy raczej jakiś większy serwis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności