Skocz do zawartości

Dlaczego firmy pozycjonerskie nie podają zdjeć, ani danych swoich pracowników?


conradd

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Jeśli nie ma danych osób odpowiedzialnych to lepiej omijąć taką firmę szerokim łukiem.

Nie podają danych bo chcą uniknąć odpowiedzialności za ewentualne błędy.

czasami blog o pozycjonowaniu Filtr na ceneo, nokaut, skapiec

ale przeważnie recenzje filmów Sponsoring film

darmowy katalog dobrych stron internetowych, dodaj swoją stronę za friko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lords, myślę że są inne portale społecznościowe, gdzie można się dowiedzieć, kto i dla kogo pracuje:)

Ze swojego doświadczenie mogę powiedzieć, że znam kilka Webwriterów lub Seocopywriterów, którzy nie chcą ujawniać swoich danych personalnych...nawet jeśli chodzi o poważne artykuły na portale branżowe.

A pozycjonerzy? Może mają takie same powody:)

Nieśmiałość:P

Tak całkiem na poważnie, to co firma ma robić listę swoich pracowników i współpracowników?

Ciekawy pomysł;)

Jak jesteś ciekawy to po prostu zapytaj, ale ja bym skupiała się na zadowoleniu z usługi, a nie danych personalnych

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne pytanie.

Znam wiele firm zajmujących się SEO, które na stronie głównej podają zarówno zdjęcia, dane oraz skrócony życiorys pracowników, nawet tych którzy pracują dla nich zdalnie itp.

Poza tym, chyba każda poważna firma podpisuje swoje e-maile z imienia i nazwiska (znam niestety wyjątki, lepiej unikać takich firm)

czy podawanie zdjęć i nazwisk ekipy na stronie głównej ma sens ? Moim zdaniem to raczej przerost ambicji marketingowców i moda, mi osobiście się to nie podoba bo jak ktoś wspomniał od tego jest NK czy FB, a czy daje to jakieś korzyści w postaci większej ilości klientów, to już nie mam pojęcia, być może niektórzy są w stanie łatwiej zaufać firmie widząc zdjęcie prawdziwego człowieka, choć ja w ten sposób nie podejmował bym decyzji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy po jakości usług?

Jestem ciekawy jak ocenisz jakość usług firm pozycjonerskich jako potencjalny klient? Ja nie umiem, nawet nie wiem jakie strony pozycjonują. A co ma powiedzieć o tym człowiek, który dopiero usłyszał o pozycjonowaniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności