Skocz do zawartości

Płatne forum?


Nikonem

Rekomendowane odpowiedzi

Poza tym ludzie mieliby większy szacunek do warnów i banów. Zniknął by problem z multikontami. Myślę, że to wszystko przyczyniłoby się do zwiększenia kultury wypowiedzi. Osoby, które nie są w stanie zapłacić 40zł/mies za forum nie myślą o nim poważnie, więc po co nam one? Ja widzę same pozytywy, a jedynym negatywem jest fakt, że trzeba płacić. Ostatnio pojawia się coraz więcej takich 13-letnich cwaniaków, którzy wymagają odpowiedzi na ich pytania, a właściwie to rozwiązania za nich ich problemów. Jak im pomożesz to zwyzywają cię od frajerów, podetrą sobie tobą du**ę i nie okażą za grosz wdzięczności.

PS. Dział VIP byłby moim zdaniem bez sensu. Taka próba dowartościowania się, coś jak wykupienie sobie tytułu szlacheckiego i dołączenia do grona tzw. "elity". Zrobienie forum płatnym nie to ma na celu.

zapewne nieliczne grono osób by to opłacało

O to chodzi, żeby osoby, które nie podchodzą do pozycjonowania, a przynajmniej do forum, poważnie, odpadły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 85
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

koszulka PiO - w sam raz na spotkanie z klientem albo piątkowe wyjście.

a tak na poważnie to opcja płatna jest bez sensu. nie wiem jak wygląda silnik IP Board, ale może lepszym wyjściem byłoby zablokowanie możliwości pisania przez powiedzmy miesiąc od rejestracji. To by przynajmniej odsiało tych którzy jednego dnia usłyszeli że na pozycjonowaniu można dobrze zarobić, a drugiego zakładają firmę. Przez ten miesiąc chociaż z nudów coś poczytają i może nie będą zadawali głupich pytań.

Na dział ogłoszenia dałbym rok od rejestracji albo opłata za umieszczenie ogłoszenia, to nie będzie problemu że jak ktoś się spali to za dwa dni ma nowe konto i udaje kogoś innego.

N.

www.dobre-precle.pl - 30 dobrych, płatnych presell page - PR 0-3

Wiadomości Sportowe - Subiektywne felietony o sporcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale co chcecie mieć za te składkę ?

kasa to nie problem - problemem jest to co chcecie miec za tą ścianą ?

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To samo co teraz, tylko bez użytkowników, którzy są niepoważni. Najbardziej bolą mnie gimnazjaliści w dziale ogłoszenia i zlecenia, którzy nawet nie tyle psują rynek, co po prostu marnują człowiekowi dużo czasu. Obiecują, że katalogowanie albo artykuły będą gotowe w ciągu 2 tygodni, a później kontakt się urywa. Jesteś 2 tygodnie w plecy, bo w tym czasie nie zlecisz usługi nikomu innemu.

Poza tym byłoby to dobre zabezpieczenie przed tematami takimi jak zamieszczony w pierwszym poście.

koszulka PiO - w sam raz na spotkanie z klientem albo piątkowe wyjście.

To tylko przykład. Kasa może iść na cokolwiek - schronisko dla psów, domy dziecka albo fundacje charytatywne.

Aha, jeszcze jedno. Myślę, że gimnazjalistów odstraszyłaby kwota nawet rzędu 15-20zł za rejestrację... bez opłaty miesięcznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co w tym dziale VIP? Jak zarabiac 5 tys zl miesiecznie?

Chociażby zaawansowane porady, artykuły dotyczące Scrapeboxa, Xrumera, Senuke, Magic Submittera, Market Samurai - dokładna analiza konkurencji, stawianie stron niszowych na rynku amerykańskim, jak w 1-3 tygodnie wejść w top3 na frazę niszowa, long tail na stronach niszowych, czy lepiej umieszczać 3 boksy reklamowe na stronach niszowych, czy nie - porady dotyczące adsense, clikbank itp.

Na pewno dział VIP byłby dobry, o ile użytkownicy chcieliby dzielić się swoją wiedzą. Ogólnie to ja myślę nad zrobieniem na swoim przyszłym blogu o SEO właśnie płatny dostęp do niektórych artykułów.

Dział VIP zdaje egzamin na BHT i BHW, więc dlaczego tutaj miałoby być inaczej ?

O7vVmZ7.gif

Punkty statlink.pl - dobra cena + gratis Skrypt i eBook, Blog SEO/SEM i Tatuaże na Dziarownia.pl (tatuaże)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy tej ilości ludzi to nie zda egzaminu...

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysl jest ok, ale tylko w teorii. W praktyce to zupelnie nie wypali.

Poza tym jak bedziesz mial dostep za 40zl to i tak gimazjalista sobie kupi taki dostep, zeby tam sprzedawac uslugi katalogowania, bo i tak nikt powazny czyms takim sie nie zajmuje, wiec jakbys myslal, ze skupisz tam tylko osoby, co maja jakas wiedze to bys praktycznie zadnej uslugi nie kupil na takim forum i by sie kolo zamknelo :D

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Formuła płatnego forum się nie przyjmie, ale z działem ogłoszeń można by coś zrobić.

Ile czasu nieraz stracę przez niepoważnych oferentów. I tak mam nie tylko ja.

M

Strona https://sklep-promar24.pl to sklep internetowy sprzedający dobre polskie zlewozmywaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ograniczenia dla nowych userów poruszałem w tym wątku:

https://www.forum.optymalizacja.com/index.p...howtopic=111798

Z drugiej strony co po tych ograniczeniach, jak pojawi się trol,który będzie komentował każdy temat na forum,a później i tak się dorwie do działu Ogłoszeń...widać takich na co dzień ( fakt, że później bany idą :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się już domyślacie do założenia tego wątku zainspirował mnie blizzarder.

Chodzę na koncerty, jak mam czas i kasę :D

Najgorzej wspominam te bezpłatne. Przychodzą niezainteresowani, walą browary i głośno rozmawiają bo koncert ich nie interesuje. To tylko okazja do spotkania. Podobnie sprawa ma się z tzw. "Prasą" ale to inny temat.

Dlatego wybieram te biletowane- przychodzą przede wszystkim zainteresowani i siedzą cicho, słuchają bo zapłacili.

Otóż wolę płacić, by nie spotykać tutaj przypadkowych gości.

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z forum odejdzie gro Użytkowników. Zostaną tylko Ci co poważnie traktują forum... ale chwila... czyli kto ? :D

5 złotych bym nie zapłacił, nie dlatego że nie doceniam wiedzy znajdującej, ale dla zasady i z przekory.

A zresztą płatność nie oznacza zwiększenia ilość ciekawych postów, ot będzie to samo tylko pisane przez osoby, które będą uważały że są mądrzejsze od innych.

Zdecydowanie nie. Pozdrawiam.

Niedrogie wpisy w płatnych, zadbanych, długowiecznych katalogach (hurtem taniej - pisać na PW):

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dział VIP jest ciekawym wyjściem, ale jednak osobiście chyba wolałbym wykupić VIP'a na BHW - zobaczymy czy jest to coś warte. Zależy ile byście tu wołali za tego VIP'a bo na w/w forum to około 25zł miesięcznie. Myślę też, że żadna z tych zmian i tak nie dojdzie do skutku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obiecują, że katalogowanie albo artykuły będą gotowe w ciągu 2 tygodni, a później kontakt się urywa. Jesteś 2 tygodnie w plecy, bo w tym czasie nie zlecisz usługi nikomu innemu.

To może lepiej nie zatrudniać gimnazjalistów za 10 groszy od wpisu a zatrudnić poważną firmę, która wystawi fakturę zamiast narzekać? :) Już widzę, jak dzieciak pisze 60 tysięcy znaków, żeby uciułać na dostęp do PiO i 20 złotych na piwo:)

Tzn. nie wiem na co ty liczysz? Że 40 złotych miesięcznie wyfiltruje pokemony a firmy zaczną oferować ceny "gimnazjalne"? Pracowników musisz sobie dobierać sam, albo zatrudnić managera. Nikt tego za ciebie nie zrobi.

Poza tym kto tutaj będzie cokolwiek pisał? Płacić po to, żeby można było innym coś poradzić? Przyznasz sam, że to się kupy nie trzyma. Opłata za to, żeby poczytać swoje własne posty na forum? Chyba lepiej od razu je zamknąć.

I co w tym dziale VIP? Jak zarabiac 5 tys zl miesiecznie?
Chociażby zaawansowane porady, artykuły dotyczące Scrapeboxa, Xrumera, Senuke, Magic Submittera, Market Samurai - dokładna analiza konkurencji, stawianie stron niszowych na rynku amerykańskim, jak w 1-3 tygodnie wejść w top3 na frazę niszowa, long tail na stronach niszowych, czy lepiej umieszczać 3 boksy reklamowe na stronach niszowych, czy nie - porady dotyczące adsense, clikbank itp.

Na pewno dział VIP byłby dobry, o ile użytkownicy chcieliby dzielić się swoją wiedzą. Ogólnie to ja myślę nad zrobieniem na swoim przyszłym blogu o SEO właśnie płatny dostęp do niektórych artykułów.

Tzn. ktoś miałby te "porady" pisać za darmo, żeby inni mogli na tym zarabiać. Przecież to szukanie frajera i nikt normalny się nie zgodzi na to, żeby poświęcić kilka godzin dziennie po to, żeby ktoś inny mógł rozwijać forum i brać za to kasę ;) Płać 4 dychy po to, żebyś mógł pisać rzeczy przydatne dla innych. Biznesplan miesiąca :D

Z forum odejdzie gro Użytkowników. Zostaną tylko Ci co poważnie traktują forum... ale chwila... czyli kto ?

Czyli ci co z swoich stopek zrobili bannery reklamowe (nie piję tu do nikogo konkretnie) i jedyne co będzie się dało przeczytać to trochę marketingowego bullshitu a potem kontynuacja po naciśnięciu na link w stopce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności