Skocz do zawartości

Płatne forum?


Nikonem

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 85
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Zwróćcie, proszę, uwagę kto czyta ten temat. Ile napisał postów, od kiedy jest na forum i jaki prezentuje poziom wypowiedzi.

Nie widać tych, których w zasadzie ten wątek dotyczy- speców od SEO Firmy w trzy kroki i trzy dni :)

Moim zdaniem świadczy to o tym, że warto się nad założeniami tego wątku zastanowić poważnie.

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ten temat nie ma sensu. Zakładając forum, trzeba się liczyć, że będą trolle. Zawsze tak jest, od zawsze tak jest i zapewne tak będzie. Można próbować i tak i tak z "nimi" walczyć, ale osoby nazywane trollami i tak dadzą sobie radę. Trudno.

Nie pozostaje nic innego, jak utrzymywać pewien poziom dyskusji tym zaawansowanym, starać się pomagać, bo mówią, że trolle sprowadzają do swojego poziomu - to może być prawda, bo przez nich na forum wybuchają niepotrzebne kłótnie, zamieszanie i próba walki z trollami.

Nie dajmy się :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie ten temat to absurd....

zróbcie sobie coś takiego a zobaczycie że nie dość że wam się ruch skandalicznie zmniejszy to jeszcze zrobi wam sie konkurencja...

Ewentualnie proponuje dać dostęp do niektórych działów od X postów.

Np dostęp do narzędzi dowcipów i ogłszeń od 100 postów

Już widzę jakby nabijali posty bezsensownymi wypowiedziami... nie polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dziwne wrażenie, że należę do najmłodszych spośród osób wypowiadających się w tym temacie, ale pozwólcie, że przedstawię swoje propozycje lub ustosunkuję się do wcześniejszych opinii:

Wprowadzenie opłat (szczególnie za zamieszanie ogłoszeń) jak najbardziej popieram (zwłaszcza jeśli pieniądze przeznaczane byłyby na jakiś cel lub czyjeś konto). Wydaje mi się, że udostępnianie tego i pozostałych "ciekawych" działów wg innych kryteriów może przynieść katastrofalne skutki. Czy wyobrażacie sobie (sorry za słowo) bajzel jaki zaczną robić osoby chcące podnieść swoje statystyki? Przerabiałam tego typu sytuacje na innym forum, z miejsca współczuję moderatorom. W najlepszym wypadku, zwiększy się ilość dowcipów i komentarzy do nich.

Co do sugestii "porządkowych" (przepraszam, wiem że jest taki dział, ale nie chcę śmiecić) ogłoszenia można by rozbić na dwa oddzielne tematy.

@-->->----

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pieniądze mogą iść na mój kredyt hipoteczny:)

Już przypominają mi się oferty:

"Wpłać xx zł...to rozpoczniesz pracę" itp.

Nie dziękuje, poszukiwanie pracy zawsze powinno być darmowe...dlatego nie zgadzam się, aby dział

"Ogłoszenia i Zlecenia" był płatny.

Szczerze, to właśnie "pokemonom" łatwiej będzie znaleźć te 40 zł niż osobom, które mają poważne zobowiązania finansowe i rodzinne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem, gdyby forum było płatne, to większość doświadczonych użytkowników odeszłoby. Doświadczone osoby z reguły najwięcej pomagają, więc mieliby jeszcze za to płacić?

Ponadto, gdyby początkujący użytkownik zapłaciłby za dostęp, to po prostu domagałby się o pomoc, wyjaśnienie głupiego problemu - bo po prostu za to zapłacił i mu się należy...

KryptoPoradnik - twoje źródło wiedzy o kryptowalutach

Dyskusje o kredytach i pożyczkach - Forum Kredytowe | Kantory walut online - KantoryWalut.pl     

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem, gdyby forum było płatne, to większość doświadczonych użytkowników odeszłoby. Doświadczone osoby z reguły najwięcej pomagają, więc mieliby jeszcze za to płacić?

Ponadto, gdyby początkujący użytkownik zapłaciłby za dostęp, to po prostu domagałby się o pomoc, wyjaśnienie głupiego problemu - bo po prostu za to zapłacił i mu się należy...

Podsumowując- dobrze jest jak jest?

Na tym koniec propozycji?

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem, gdyby forum było płatne, to większość doświadczonych użytkowników odeszłoby. Doświadczone osoby z reguły najwięcej pomagają, więc mieliby jeszcze za to płacić?

Ponadto, gdyby początkujący użytkownik zapłaciłby za dostęp, to po prostu domagałby się o pomoc, wyjaśnienie głupiego problemu - bo po prostu za to zapłacił i mu się należy...

Podsumowując- dobrze jest jak jest?

Na tym koniec propozycji?

Nie, ale znalezienie złotego środka jest co najmniej trudne. Każdy ma swój punkt widzenia, wiele jest osób z których zdaniem trudno jest się nie zgodzić (jak na przykład to, by żądać zapłaty od najbardziej zasłużonych użytkowników). Może mała ankieta tak/nie : czy jesteś za tym, by wprowadzić opłaty za wstęp do działów X Y Z dla użytkowników posiadających na swym koncie mniej niż Q wypowiedzi w w/w działach ?

@-->->----

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dział VIP- ok.

Płatne forum- denny pomysł.

Jak sobie wyobrażacie to? zamiast przyciągać userów będzie opłata za posiadanie konta? po to żeby niedoświadczeni nie zakładali kont? Totalny bezsens. Już lepiej wynająć sobie mentora seo który w każdej chwili odpowie nam na każde pytanie ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założyłem ten temat, mam więc nadzieję, że mam prawo do jego oceny. Grzecznie poczekałem, czy aby na pewno wszyscy którzy chcieli zdążyli się wypowiedzieć ;)

Do wniosków zatem!

Jak forum stanie się płatnę, to ja osobiście zmywam się z niego. Jak już to lepiej zrobić płatny dział VIP.

To dość często pojawiająca się opinia.

Panie i Panowie, osobiście jest mi absolutnie obojętne czy to forum będzie płatne czy nie. Jeśli trzeba będzie płacić 500 zł miesięcznie zapłacę. Dlaczego?

Ponieważ, pośrednio, dzięki zawartej tu informacji, moja firma w ogóle funkcjonuje. Dzięki dopływowi klientów z internetu.

Zdumiewa mnie (to właściwe określenie) tak niska Wasza samo(forum)ocena!

I dokąd pójdzie autor cytowanej wypowiedzi? Na forum Ojca Dyrektora? Na złość babci odmrozi sobie uszy?

Skąd, jeśli nie stąd ma jakąkolwiek wiedzę na temat SEO?

Retorycznie zapytam, bo sami udzieliliście na to pytanie odpowiedzi, czy jest lepsze polskojęzyczne forum na temat SEO?

Mówienie o tym, że ktoś się na złość wypisze jest po prostu śmieszne.

Panie i Panowie, za dobre rzeczy trzeba płacić.

I taki jest mój wniosek dotyczący tematu.

Tymczasem.

P.S. Interesujące również, w zasadzie podobne, wnioski można wyciągnąć z tematu założonego przez Intrudera, gdzie dzieciaczki wyuczone na tym forum prawią mu wykłady na temat marketingu i twardego życia. Bezczelność wobec osoby która w dużym stopniu przyczyniła się do rozwoju tego forum przechodzi pojęcie. Nauczyłem się jednak, również tutaj niestety, że to moje "pojęcie" jeszcze wiele razy będzie "przechodzone" :P

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności