Skocz do zawartości

Płatne forum?


Nikonem

Rekomendowane odpowiedzi

Panie i Panowie, za dobre rzeczy trzeba płacić.

I taki jest mój wniosek dotyczący tematu.

tak jak za sex ?

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 85
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Kolejny weteran forum się wypowiedział ;)

Odpowiedź brzmi: tak. Zawsze płacisz. Albo bezpośrednio albo pośrednio.

A jak to sknocisz to... więcej nie dostaniesz. Wiesz jak jest :P

Edycja: zbędny cytat.

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dokąd pójdzie autor cytowanej wypowiedzi? Na forum Ojca Dyrektora? Na złość babci odmrozi sobie uszy?
dzieciaczki wyuczone na tym forum prawią mu wykłady na temat marketingu i twardego życia. Bezczelność wobec osoby która w dużym stopniu przyczyniła się do rozwoju tego forum przechodzi pojęcie.

Jest różnica pomiędzy "bezczelnością wobec osoby", a polemizowaniem na argumenty. Jedynie w tym drugim wariancie mamy do czynienia z wartościową dyskusją, a niestety w cytowanych fragmentach wypowiedzi tego zabrakło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek... Naturalnie, że "przerysowałem" tę bezczelność. Ale w ogóle, ton tych dyskutantów, nie był grzeczny. Chyba, że jestem przewrażliwiony albo... z Księżyca ;)

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli ktoś oczekuje, że w płatnej części forum dostanie szereg dobrych, istotnych informacji to odsyłam na forum maxroy'a ;)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forum dyskusyjne to przeniesiona do struktury stron WWW forma grup dyskusyjnych, która służy do wymiany informacji i poglądów między osobami o podobnych zainteresowaniach przy użyciu przeglądarki internetowej.
Ta część powinna zostać. Płatne ewentualnie mogą być "dodatki" do takiego forum, jako dodatki można potraktować np. linki w stopce, linki w profilu i ogłoszenia.

Nie znam się na pozycjonowaniu, ja tu tylko zużywam transfer i miejsce w sql.

Roman Kluska ujawnia: nadchodzi INFLACYJNY ARMAGEDON!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za spamowanie, można nałożyć odpowiednią karę na spamera. To że się zapłaciło nie upoważnia do robienia co się chce. Przed zapłaceniem należy się zapoznać z ograniczeniami narzuconymi przez regulamin. Jak nie pasuje, nie płać.

Nie znam się na pozycjonowaniu, ja tu tylko zużywam transfer i miejsce w sql.

Roman Kluska ujawnia: nadchodzi INFLACYJNY ARMAGEDON!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie, osobiście jest mi absolutnie obojętne czy to forum będzie płatne czy nie. Jeśli trzeba będzie płacić 500 zł miesięcznie zapłacę.

500zł miesięcznie za korzystanie z forum? może jeszcze + 1000zł za rejestracje na forum i 3tys zł za ustawienie sygnatury w podpisie? Halo, żyjemy na ziemi... :)

Nie wszyscy czerpią z tego takie korzyści jak ty mówisz- że dzięki temu działa twoja firma, niektórzy czytają- ciekawostki, piszą bo lubią. A wiadomości nie wykorzystują w celach $$, lecz dla własnych potrzeb lub i nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jak korzyścią są pieniądze, to co z tego?

Forum od początku było bezpłatne, to dlaczego ma się stać teraz odpłatne?

Kto mi zagwarantuje, że jak dam ogłoszenie, to będę miała nowe zlecenie?

Sami mówicie, że wiele "osób" walczy na cenę?

Te osoby będą miały pieniądze na to aby wystawić kolejne...

Także to żaden sposób, na to zjawisko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź brzmi: tak. Zawsze płacisz. Albo bezpośrednio albo pośrednio.

A jak to sknocisz to... więcej nie dostaniesz. Wiesz jak jest :)

Ja tam nie płacę :) i PiO też powinno być bezpłatne.

Wiem, że kobieta to rzadkość na forum PiO... niemniej jednak zwracaj się do mnie w rodzaju żeńskim ;)

Jeśli posiadasz psa to polecam Ci dla niego szelki Guard

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności