Skocz do zawartości

Płatne forum?


Nikonem

Rekomendowane odpowiedzi

na pio zapłacę za:

- brak limitów w pm

- dział VIP dla FIRM, które zostaną zaakceptowane przez moda (jak dla mnie włącznie z przesłaniem wypisu z ewidencji lub krs).

cena? 100 m-cznie, 300 / rok.

dotychczasowe forum powinno bezpłatne zostać, włącznie z ogłoszeniami. a ogłoszenia PRO w VIP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 85
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

naprawdę myślicie, że w dziale vip ludzie zaczną pisać "wszystko co wiedzą"?

przecież macie forum maxroya(płatne), zobaczcie sobie jak tam ludzie dzielą się wiedzą, później zastanówcie się czy warto

dopilar.pl

https://dopilar.pl/meskie-sprawy/titan-gel/

Portal o zdrowiu, odżywianiu i diecie - NaturaLab

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwszy raz widze zeby userzy sami dbali o zarobki wlasciciela strony i dobrowolnie proponowali oplaty.... czemu moi tak nei robi i chca wszystko za darmo.....

platne forum nie ma racji bytu, wiele osob by sie wynioslo, bo tak na prawde zbyt wiele ciekawych informacji w ciagu ostatnich 2 lat tu sie nie pojawilo... wiele osob wchodzi tu dla relaksu/przyzwyczajenia/posmiania sie/sentymentu bo poznalo fajna ekipe - pozdrawiam :nauka:

istnieja platne fora i to niektore w tysiacach dolarow, ale tam siedzi mala ekipa robiaca specyficzne rzeczy (tak to nazwijmy) ale z tym forum to nie ma zadnych szans.

a platne linki w stopce? to poniekad jest zaplata za rozdawanie wiedzy - wypowiadam sie na dany temat, dzieki czemu mam link. to bedzie usuniete to po co sie meczyc i cos pisac. ilu jest altruistow na swiecie pomagajacych bezinteresownie?

i nikt nie poda na prawde waznych informacji na forum, gdzie sa tysiace uzytkownikow. wyobrazacie sobie np ze odkrylem mikroblogi, gdzie mozna dodawac linki dofollow za free. swietnie, chwale sie na forum (bo jestem dobrym czlowiekiem) i 3 dni pozniej ta opcja jest zablokowana bo nagle pojawilo sie 20tys linkow.....

Nauka angielskiego online - https://www.e-angielski.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płatne dodawania ogłoszeń: jestem jak najbardziej za!!! I piszę to jako redaktorka, copy i seo-copy. Wtedy nie będzie "pisania za złotówkę" bo więcej będzie kosztowało dodanie ogłoszenia:)

Ci za złotówkę zaczną się ogłaszac na innych forach oraz portalach.

Popatrzcie na portale finansowe gdzie abonament miesięczny wynosi 25 zł. Tam są ciągle nowe artykuły oraz poradniki odpowiadające zmieniającej się rzeczywistości na runku.

Jeśli PiO miało by wprowadzić abonament to musi zmienić format. Płacąc 25 zł nie chciałbym przekopywać setki wątków , filtrować niepotrzebnych off topic aby znaleść odpowiedz na interesujący mnie temat.

Za 25 zł wszystko musi być podane na tacy .

Przykład www.stooq.pl <--- portal finansowy gdzie za wszystko się płaci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 25 zł wszystko musi być podane na tacy .

na tacy obecni emam podawane serek, wędline, śledzika, serdelki ...

za te kase to ja mam w nosie dzielenie się wiedzą. wole wtedy zrobić do za darmo.

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet szkolenia nie uczą niczego, co prowadzącemu przynosi prawdziwe pieniądze. To jest tylko systematyzacja wiedzy, oraz jej ukierunkowanie.

To jest jak z recepturą na coca-colę. Pilniej strzeżona, niż pentagon, bo przynosi grubą kase. Jednak ktoś może wam powiedzieć, że w jej składzie jest kofeina, ale nie uczyni to was bogatymi, a jedynie pomoże szukać własnej receptury. A takie porady, które ktoś może udzielić, są tutaj między wierszami dostępne na ogólnym forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja w ogole nie czaje tego dyskursu; o

Co miał na myśli autor tematu? Nie pamiętam :) Tu wszystko wyśmiewają, idę spać.

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności