Skocz do zawartości

Rejestracja na http://domaintalk.pl/


arve_lek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czy ktoś mi powie jak można się zarejestrować na tym forum - domaintalk.pl ?

Wpisałem chyba z 30 razy captchę i za każdym razem była błędna i już mnie krew powoli zalewa.

O7vVmZ7.gif

Punkty statlink.pl - dobra cena + gratis Skrypt i eBook, Blog SEO/SEM i Tatuaże na Dziarownia.pl (tatuaże)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widocznie rejestracja nie działa jak należy :) Będę musiał napisać do admina, bo z tego co widzę, to można umieszczać linki w syganturce (dofollow) :;)

Ogólnie to nie przypuszczałem, że szukanie for z linkami dofollow w sygnaturce (fora nie zaspamowane) jest takie czasochłonne ;)

O7vVmZ7.gif

Punkty statlink.pl - dobra cena + gratis Skrypt i eBook, Blog SEO/SEM i Tatuaże na Dziarownia.pl (tatuaże)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rejestracja działa jak należy - niewłaściwy jest tylko opis captcha.

Mowa jest o 6 znakach, a trzeba wpisać wszystko, co się wyświetli - czasem 7, czasem 8. Trochę pokręcone :)

Wiązanie krawatów, tańce murzyńskie, wizytówki, reklamy i inne akrobacje.

Dobre strony, unikalny opis? Moderowany katalog stron i Katalog stron www - pisz po darmowe kody. Sklepy internetowe, handel: katalog askway.biz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wpisałem raz 6, choć było wyświetlane 7 - źle.

Wpisałem za drugim razem wszystko, co wyświetliło (8) i poszło. Aktywacja przyszła - czyli działa.

Wiązanie krawatów, tańce murzyńskie, wizytówki, reklamy i inne akrobacje.

Dobre strony, unikalny opis? Moderowany katalog stron i Katalog stron www - pisz po darmowe kody. Sklepy internetowe, handel: katalog askway.biz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności