Skocz do zawartości

Koniec SEO, zakaz linkowania!


nrm

Rekomendowane odpowiedzi

tzw. "tytuł z xxxx" (czyli jak z prasy) ale i sam tekst jest beznadziejny, a te pomysły wręcz absurdalne. Nie mam czasu w tym kopać żeby sprawdzić jak bardzo pismak minął się z rzeczywistością, nie mniej, pomijając wszelkie warezy i nielegale uderzył mnie jeden ABSURD szczgólnie:

internauta, który zamieszcza link do tekstu na jakimś portalu, może narażać na straty właściciela portalu, na którym tekst pierwotnie umieszczono. Wchodząc tam przez link, który dostaliśmy w mailu, od razu logujemy się na stronie z tekstem i pomijamy główną stronę portalu z reklamami. A właściciel portalu żyje z reklam i ilości kliknięć.
Nadal będzie można odsyłać na strony główne portali, ale do konkretnych artykułów raczej już nie.

"raczej" hehe pismak wykazał się rzetelnością dziennikarską :D

Polacy są zajebiści w tworzeniu absurdów.

Tutaj link: https://www.emetro.pl/emetro/1,85651,9052345.html

choć może powinienem już dać https://www.emetro.pl i.. szukajcie sobie sami ;)

Lekki temat na piątek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To "czasopismo" miałem w ręku dwa razy. Ze względu na "wysoki" poziom merytoryczny postanowiłem nigdy więcej tego nie robić.

Może zaszkodzić!

Jak widać to była dobra decyzja :)

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ciekawe (warto się wczytać w ostatni, jeszcze legalny link @nrm czyli tu -> https://prawo.vagla.pl/node/9350 ) - całe zamieszanie powstało chyba w oparciu o wyrok sądu, który w uzasadnieniu wyroku podał:

Zamieszczenie na stronie portalu internetowego tzw. głębokiego linku (deep link) umożliwiającego użytkownikom tego portalu bezpośrednie (tj. z pominięciem struktury nawigacyjnej strony głównej innego portalu) otwarcie rekomendowanej witryny stanowi rozpowszechnianie wizerunku zamieszczonego na tej witrynie.

To jest chore! Średniowiecze!

Brak mi innych słów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kary beda tylko i wylacznie dla linkowania spamu czy niedozwolonych tresci wiec o co sie martwicie? Pismak chcial rozciagnac artykul i sie rozkojarzyl troszke. Zreszta to moderator portalu sam stwierdza co usunac a co nie, za co moze dostac bana a za co miec problemy. Google to zlewa i filtruje czy banuje strony gdzie jest umieszczony link do spamu czy zakazanych tresci a nie uzytkownikow co linkuja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności