Skocz do zawartości

Branża SEO zeszła na psy...


intruder2600

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 198
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

He, tylko czy zawsze obniżka 50-70% oznacza faktyczną obniżkę? Jak dla mnie, ktoś kto nie chodzi do sklepu na co dzień, tylko raz na tydzień/dwa, albo rzadziej zobaczy "Ooo.. obniżka 50-70%", a potem nad nową ceną, przekreśloną starą cenę, może dojść do wniosku, że faktycznie jest jakaś obniżka, ale czasami to zwykły chwyt marketingowy, gdzie faktycznie podaje się lewe ceny, niech mi tylko nikt nie mówi, że tak nie jest...

Na ciuchach, swoją drogą chyba goście zarabiają co sprzedają parenaście ładnych % za każdą bluzkę, spodnie etc., nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda osobiście jestem zdania, że sam rynek wcześniej czy później zweryfikuje tych pozycjonerów, którym zależy jedynie na złapaniu klienta na bardzo zaniżone ceny, ale tak jeszcze na potwierdzenie przemyśleń autora wątku przypomniała mi się jedna sytuacja. Szukając firmy do odbycia stażu trafiłem do "agencji reklamowej", która w swojej ofercie ma m.in. pozycjonowanie. Ręce mi opadły jak właściciel spytał się mnie: "A co to jest SEO?".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy mogę to tutaj wstawić, bo jest to oferta jaką dostał niedawno mój znajomy posiadający małe biuro kredytowe działające lokalnie - oferta mówi o top1 na frazę kredyty za 149 zł miesięcznie. Byłam w szoku. Oferta jest przygotowana w pdf-ie z cenami. Dla laika brzmi zachęcająco. Z jednej strony pełno jest takich ofert za grosze i nie dziwi, że klient wybiera to tańsze. Później życie rewiduje cenniki.

Wiem, że kobieta to rzadkość na forum PiO... niemniej jednak zwracaj się do mnie w rodzaju żeńskim ;)

Jeśli posiadasz psa to polecam Ci dla niego szelki Guard

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Danae: zajmuje się usługami. By otrzymać zlecenie przedstawiam referencje. Tamta firma miała jakieś?

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 stron? Uuu... Robi wrażenie ;) Podobnie jak super stronki firm sprzątających które zatrudniają panie po 5 zł/h. Ech... szkoda, że wczoraj piłem bo dziś miałbym okazję ;)

Arkaszka: To z czego oni żyją?

Edycja: mały dopisek.

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem tak że samemu mi się zdaża obniżać ceny usług tylko po to aby zebrać liste klientów jak ich brak...Czasem nawet nie wyjdę na 0zł. Ale przynajmniej mam jakieś zlecenia...

Wiele firm taką metodę praktykuje jednak na dłuższą mete to nie przechodzi..

Oczywiście w branży jest wiele osób amatorów / małotatów / oferujących usługi prawie za free...Są to głównie małolaci którzy chcą zarobić w tygodniu przykładowe 50zł bo kieszonkowe od rodziców im nie starcza.. W rzeczywistości są to osoby nie elokwętne i na dłuższą mete nie warto z nimi ubijać interesów...W dużym stopniu to osoby młode własnie tacy nieodpowiedzialni amatorzy do 21 życia zaniżają ceny..

Jak dla mnie nie warto się przejmować takimi osobami...Później jak już to miało tutaj miejsce klienci piszą tutaj wątek że ktoś taki nie wywiązał się z umowy tak jak powinien... I oczywiście ma porównanie między amatorem a profesionalistą....

Zobacz koniecznie Blog Doroty oraz pamiętaj że do gry w paintball będą Ci potrzebne kulki do paintballa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@gacek1

Sama marża na towarze w "markowej" sieci przekracza czasem 1000% Trochę mniej kolorowo zaczyna to wyglądać jak przyjdzie zapłacić za czynsz w prestiżowej galerii, pensje pannom i parę innych rzeczy.

Wiązanie krawatów, tańce murzyńskie, wizytówki, reklamy i inne akrobacje.

Dobre strony, unikalny opis? Moderowany katalog stron i Katalog stron www - pisz po darmowe kody. Sklepy internetowe, handel: katalog askway.biz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności