Skocz do zawartości

Branża SEO zeszła na psy...


intruder2600

Rekomendowane odpowiedzi

dawstaw , po co brać zlecenia i do nich dokładać ? szczerze to ja wolałbym nic nie robić niż robić i dokładać i cieszyć się, że przynajmniej mam jakieś zlecenie. Nie sztuką jest mieć klientów , sztuką jest na nich zarobić.

Dieta kopenhaska -najskuteczniejsza dieta !

Najnowsze stylizacje modowe !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 198
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

@jatylkoja

Zacznijmy od tego że to jest zabieg marketingowy...Dajesz coś taniej za to po jakimś czasie uzyskujesz większe profity...

Ovh.pl kiedyś coś takiego zrobiło.....Dawało każdemu po 100 domen PL za free a po roku mogło spijać smietanke i liczyć kasę...Przez ten zabieg zagarnęło bardzo sporą część rynku ....

Marketing to marketing i robi się wiele rzeczy aby przyciągnąć klienta...

Zobacz koniecznie Blog Doroty oraz pamiętaj że do gry w paintball będą Ci potrzebne kulki do paintballa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam ostatnio prosiłem o wycenę konkurencję, bo zaczynam po mojej rocznej przerwie bawić się tym wszystkim od nowa, już tak na bardziej poważnie po przyjeździe z emigracji i odpowiednim kapitałem.

Konkurencja swoim wysłanym cennikiem zbiła mnie z...fotela...

Nie mam pojęcia jak ktoś może pracować za taki grosz, chyba, że klient niedoinformowany że poleci spam i wyleci w kosmos oszczędzając grosza.

Taki apel: Nie pracujcie za darmo / pół darmo bo będzie jak na rynku poligrafii, gdzie 1 m2 bannera kosztuje 8zł, a za 10 można kupić go zadrukowany...

Pozdro

trance_is_not_a_techno_v2.0_by_tvg.gif

Rzetelne i profesjonalne w tym co robi biuro tłumaczeń Katowice wygrało w kategorii najlepsza obsługa klienta.

Tani, profesjonalny zwrot podatku z Niemiec i Austrii. Dodatkowo Kindergeld Austria i Niemcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polski rynek i tak jest super - nie narzekajcie, bo tu jest luxus. JAk by Polski język był tak popularny jak Angielski to byś dopiero zobaczył jak armia Hindusów albo Pakistańczyków odebrała wan każda robotę - i wtedy branża SEO zniknęła by z Polskiego rynku. Pozdrawiam TM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności