Skocz do zawartości

Branża SEO zeszła na psy...


intruder2600

Rekomendowane odpowiedzi

Oj to prawda, tacy najtańsi będą najbardziej wydziwiali i też nie będą moimi klientami, jednak Ci dobrzy klienci, którzy nie boją się inwestować mają piękny obraz branży seo, jak wyślą zapytania do kilku firm i dostaną ceny od 20 zł to 2 tys, albo stwierdzą, że ktoś tu jest amatorem albo stwierdzą, że ktoś tu ich robi w balona i chce coś o wartości 20 zł sprzedać za 2 tys. A skoro niczym nie ryzykują to spróbują tych pośrednich - za 50 zł ;)

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 198
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Chciałbym zobaczyć te wasze zaplecza z 800 domen ? Na domenach min. pl,org, info , Tematyczne, podlinkowane.

nie jestem pozycjonerem ale uwierz mi 800 domen to nie jest dużo, mam klientów co trzymają u mnie po tyle a wątpię abym był jedynym ich usługodawcą ;)

intruder ktoś mądrze napisał, że dla niego tacy klienci po 30 zł. to nie ten target, podejdź do tego podobnie, szkoda czasu i nerwów na walki z wiatrakami,

Najlepszy

Tani hosting na Twoją www.

Bierz co potrzebujesz Hosting skrojony na miarę.

Ponad 500 adresów IP do wyboru do koloru ;) konta www od 19zł. brutto rocznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maly o/t

Często obwiniacie tu młodych troili, ale są goście z 2008 roku i 500 postów na karku https://www.forum.optymalizacja.com/index.p...st&p=814097 ;) .

Niema co wymagać zbyt dużo, psy szczekają a karawan idzie dalej , takie powiedzenie.

My się wydaje temat zaczyna schodzić na tematy kto ma większego, takie przepychanki ile twoje zaplecze kosztowało i td.

To informacja prywatna i nikt realnie nie poda prawdziwe liczby :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

intruder

taną ceny od 20 zł to 2 tys, albo stwierdzą, że ktoś tu jest amatorem albo stwierdzą, że ktoś tu ich robi w balona i chce coś o wartości 20 zł sprzedać za 2 tys. A skoro niczym nie ryzykują to spróbują tych pośrednich - za 50 zł

Zobacz na inne branże . Kto obecnie robi zakupy w sklepiku osiedlowym ? Wszyscy latają do hipermarketów Tesco itd gdzie rozziew cenowy jest od 20 do tys. Podobnie z branżą SEO chodzi o przyciągnięcie klienta . A jak klient już wpadnie to od tego mamy speców , aby nie wyszedł bez odpowiednich zakupów.

nie jestem pozycjonerem ale uwierz mi 800 domen to nie jest dużo, mam klientów co trzymają u mnie po tyle a wątpię abym był jedynym ich usługodawc

Jak nie jesteś pozycjonerem to sąd wiesz z czym to się je? Generalnie pi raz drzwi to mogę kierować ruchem lotniczym na Okęciu, byłem tam ,nawet latałem kilka razy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, czym wy się martwicie? Jeżeli klient pisze mi, że u konkurencji ceny są dziesięciokrotnie niższe, to pisze mu, żeby w takim razie poszedł do konkurencji. Po kilku miesiącach wracają z podkulonym ogonem i kilkoma miesiącami w plecy, a wtedy można krzyknąć jeszcze wyższą cenę.

Jak jesteś dobry to o nic się nie martw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, czym wy się martwicie? Jeżeli klient pisze mi, że u konkurencji ceny są dziesięciokrotnie niższe, to pisze mu, żeby w takim razie poszedł do konkurencji. Po kilku miesiącach wracają z podkulonym ogonem i kilkoma miesiącami w plecy, a wtedy można krzyknąć jeszcze wyższą cenę.

Dobre! Popieram, w końcu za wiedzę i talent trzeba płacić! I to słono!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taurus,

jakieś pojęcie mam o pozycjonowaniu, choć nie zajmuję się tym zawodowo,

a posta napisałem w odpowiedzi na Twój, że "chciałbyś zobaczyć te zaplecza po 800 domen",

więc uwierz mi istnieją takie i wcale nie jest to dużo - wiem bo się u mnie też hostują i nie wierzę że ktoś trzyma 800 hobbystycznych stronek, heh

Najlepszy

Tani hosting na Twoją www.

Bierz co potrzebujesz Hosting skrojony na miarę.

Ponad 500 adresów IP do wyboru do koloru ;) konta www od 19zł. brutto rocznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z doświadczenia wiem, że część klientów, którzy po usłyszeniu cen uciekli się do ofert allegro, wkrótce wracają, mówiąc, że potrzebują kogoś skutecznego i mają dosyć tej dziecinady.

Takie Allegro generalnie psuje rynek w wielu branżach nie tylko SEO, a mimo to profesjonaliści nadal maja klientów. Przykładem jest tu branża hostingowa - na allegro są oferty serwerów wirtualnych za 5zł czy 10zł rocznie, a setki firm profesjonalnych oferując "ten sam" hosting za 150zl nadal funkcjonują. Bo świeże strony firmowe mają dość awarii i prędzej czy później zgłoszą się do tych którzy zapewnią im bezawaryjność i stabilność, w SEO jest podobnie, klienci nieskutecznych pozycjonerów za 10zł wkrótce będą szukać skutecznych pozycjonerów za rozsądne pieniądze.

Agencja SEO z Katowic Intoseo - Pozycjonowanie Katowice
Wynajem myjek przemysłowych i warsztatowych - www.myjki360.pl

Dywaniki samochodowe https://topdywaniki.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poruszony problem zaniżania stawek to akurat dotyczy każdej branży (no chyba oprócz serwisantów piecyków gazowych, skąd oni te stawki biorą za 25 min roboty to nie wiem). Zawsze znajdzie się 'tania drukarnia', student robiący strony za 150 pln, itd. Ja pozycjonuje od x lat i stawki mam stałe (niemałe bo miesięczne koszty firmy to ok 8k) jak ktoś pisze że drogo, proszę bardzo droga wolna. Czasami wracają bo okazuje się, że przez pół roku pozycjonowania za 1 zł strona wskakuje w top50 ;) łał. Myślę, że Ci co nie wracają to dzielą się właśnie na takich, którym drogo i na takich którym jest po prostu głupio się przyznać że skorzystali z takiej oferty 'profesjonalnej' firmy i nic z tego nie maja mimo, że tak zachwalali.

Prosta zasada: jesteś pewny swego i wiesz, że jesteś w tym dobry rób dalej za te same stawki, nie ma co się szmacić. Tanie to jest mięso dla psa, a nie poważny produkt czy rzetelnie wykonana usługa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a posta napisałem w odpowiedzi na Twój, że "chciałbyś zobaczyć te zaplecza po 800 domen",

więc uwierz mi istnieją takie i wcale nie jest to dużo - wiem bo się u mnie też hostują i nie wierzę że ktoś trzyma 800 hobbystycznych stronek, heh

Ja nie twierdzę , że takich nie ma. Są nawet pewnie i o wile większe. Znając polskie realia spora z nich to zwykłe śmietniki z treścią z generatorów, której nawet najbardziej ogarnięty koleś nie jest w stanie pojąć! ;)

Ci co nie wracają to dzielą się właśnie na takich, którym drogo i na takich którym jest po prostu głupio się przyznać że skorzystali z takiej oferty 'profesjonalnej' firmy i nic z tego nie maja mimo, że tak zachwalali.

Skoro naprawdę myśleli , że to "profesjonalna" firma to nie powinni już funkcjonować w biznesie. Ich miejsce jest przy zamiataniu ulic w GB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie twierdzę , że takich nie ma. Są nawet pewnie i o wile większe.

Tak z ciekawości: ile kosztuje utrzymanie powiedzmy 1000 domen? Bo rozumiem, że to się indywidualnie już ustala i są jakieś promocyjne warunki ;)?

Agencja SEO z Katowic Intoseo - Pozycjonowanie Katowice
Wynajem myjek przemysłowych i warsztatowych - www.myjki360.pl

Dywaniki samochodowe https://topdywaniki.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm nie wiem ile kosztuje, ja mam trochę mniej i nie mam żadnych rabatów, domeny trzymam w az.pl bo lubię ich panel, mam wszystko w jednym miejscu, sprawnie działa i jest fajny prepaid ;)

ps. nie jest to żadna reklama, nie mam z tą firmą nic wspólnego, jednak zawsze polecam coś co samemu lubię :D

ps. nie polecam ich hostingu bo nie znam, serwery mam gdzie indziej :)

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności