Skocz do zawartości

BLIP i Twitter - czy warto wstawiać na stronę?


wonder

Rekomendowane odpowiedzi

Czy warto umieszczać na swojej stronie wstawki umożliwiające śledzenie bloga/strony na serwisach BLIP i Twitter? Czy to nie jest strata czasu? Moim zdaniem Facebook jest już dzisiaj obowiązkowy. Co do innych serwisów nie jestem przekonany. A może warto używać innych tego typu serwisów? Jakie jest wasze zdanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co zamiecie fejsa :brawa: Ja u siebie wstawiłem w zasadzie testowo FB, zobaczę, czy to w ogóle ma sens, co do twiterka, blipa, flakera i im podobnych, to co najwyżej można trzasnąć sobie tam konto i wysyłać ze strony skrócone wiadomości przez rss, ot tyle. Więcej to już raczej nadgorliwość ;)

Moje staruszki po liftingu, darmowe, zgodne z wytycznymi G, responsywne!

Katalog stron firm Zorb -/- Katalog sklepów Świat Zakupów -/- Katalog firm ProBi. PS Nie łatwo się dodać. ;)

A jeśli lubisz technologię, zwłaszcza bezzałogowce, to w wolnej chwili zajrzyj na InfoDron - info.dron.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazłem jakis tutorial na polączyc kontaz Z facebooka, blipa i twitterai mam pewnien problem. o ile konto z blipa swietne dziala razem z twitterem, to facebook nie chce współgrać z tymi dwoma powyższymi. jaka moze byc przyczyna?? bo jestem raczej pewny ze robilem wszystko weglug tego poradnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez problemów połączysz konto FB z Twitterem. Ja mam zrobione automatyczne pobierania wpisów z FB przez Twittera. Info o tym znajdziesz na Facebooku. Co do Blipa , to się nie wypowiadam, bo nic z nim nie robiłem.

Strony internetowe Gorzów

Nieuczciwy kontrahent? Nie wiesz jak napisać wezwanie do zapłaty? daj znać na prv, prawnik zrobi to za Ciebie.

Darmowy katalog stron

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobiłem tak jak mówicie. wszystko fajnie. pisze tylko w FB, z FB pobiera Twitter, a z Twittera BLIP. Jest tylko jeden problem - na BLIP-ie pojawiają się 2 takie same wiadomości. Nie wiem z czego to wynika bo nie łączyłem konta z BLIP-a z FB. Co może być tego przyczyną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności