Skocz do zawartości

Katalog dodaj - do kogo należy?


Mariusz

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę, że nie masz powodów do nerwów, sam szablon jest słaby, a i podobieństwo na tym poziomie to żaden powód do tego żeby właściciel tamtego katalogu musiał robić coś co mu każesz.

Masz rację- jeśli w ocenie złodzieja coś jest niezbyt dużo warte nie należy go karać.

No, spoko :P

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu wg mnie ludzi nie będzie obchodzić to, że właściciela katalogu jedzie na kradzionym szablonie, ważne dla nich jest, że katalog działa i jest BL.

A i autor szablonu robiąc szablon "linkware" musi się liczyć z tym, że bez odpowiedniego zabezpieczenia nic po prostu nie zrobi bo co teraz? :P Do sądu? :)

Może to być tylko nauczka na przyszłość, że ludzie nawet zasady linka zwrotnego nie przestrzegą.

Edit:

1:57, to na prawdę aż tak późno? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krypod- późno! Nic osobistego we wcześniejszej wypowiedzi. Smuci mnie trochę, że prawo własności tak bardzo ewouluuje obecnie.

Myślę tak pewnie dlatego, że jestem... z Księżyca ;)

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności