Skocz do zawartości

Gdyby ktoś miał warez


Exe

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe uregulowania fundują nam matoły z wiejskiej:

https://technologie.gazeta.pl/internet/1,10..._co_chodzi.html

Witam, w ostatnich dniach i tygodniach nie logowałem się na konto i nie sprawdzałem co słychać na forum. Okazało się że ktoś się włamał mi na konto i oferował licencje seokatalogów itp. To nie ja oferuję i ktoś próbuję wyłudzić pieniądze od was.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej podobało mi się w komentarzu określenie Chłopopolitycy ;)

Cóż, co cztery lata jest gorszy sort na Wiejskiej. Wydawało mi się nie raz, że gorzej być nie może. Rzeczywistość szybko weryfikowały kolejne wybory ;)

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast się zająć gospodarką, budżetem, finansami to takie pierdoły im czas zajmują.

Tak jak jeszcze kiedyś liczyłem na PO, teraz ta partia się w moich oczach kompletnie zbłaźniła, ostatnie złudzenia że jest to partia liberalna już dawno wyparowały.

Teraz to już jedyna alternatywa w sejmie jaka została to partia Palikota- Ruch Popracia i to najprawdopodobniej na nich będę głosował jesienią ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności