Skocz do zawartości

Co byście zrobili na moim miejscu ... ?


ArTh00r

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie!

Chciałbym poznać wasze zdanie na temat tego, jak byście reklamowali taki obiekt jak mój, jeżeli prowadzilibyście go. Nie chodzi mi tylko o sposoby pozycjonowania ale wszelkiego rodzaju reklamę w internecie i nie tylko. Może znacie jakie ciekawe pomysły coś a'la mailing, grupon, i jakieś inne. Sezon zbliża się dużymi krokami, i co noc coraz słabiej śpię martwiąc się jaka będzie frekwencja turystów w Ustce w tym sezonie i jakie będę miał obłożenie pokoi.

Czekam na wasze ciekawe pomysły i porady, wszystkie pomysły są na wagę złota!

Pozdrawiam,

Artur

Najnowocześniejszy Hotel Nad Morzem Grand Lubicz 5*
Apartamenty w Ustce tylko w pensjonacie Villa Wenel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 38
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

cóż, napływ turystów w polskie morze będzie spory moim zdaniem, wszystko przez zawirowania w Egipcie, ale tak, zawsze jak ja szukam noclegów nad morzem, wpisuje Miasto noclegi

i wyskakują strony, na których jest spis miejsc gdzie można nocować, są podane numery telefonu, strony internetowe itp ja na takiej zasadzie szukam, więc dobrze by było w takich miejscach być ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaiba w takich miejscach to ja już jestem, we większości większych portali turystycznych oferujących noclegi nad morzem.

Ale chodzi mi o jakieś bardziej innowacyjne pomysły i takie, które będą skuteczne i będą widoczne efekty

Najnowocześniejszy Hotel Nad Morzem Grand Lubicz 5*
Apartamenty w Ustce tylko w pensjonacie Villa Wenel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lokalne brukowce?

w stylu express, dziennik (na przykładzie łodzi) - wybrac wieksze miasta, w necie znajdziesz kontakt i wycenic tam reklamy. Z reguły nie są drogie. Dobra reklama z kuponem rabatowym.

to tak poza internetem ;) ale mysle, ze mialoby to szanse powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nrm- dokładnie, zgadza się. W ten sposób można o sobie przypomnieć po pewnym czasie. Zadowolony gość może też podesłać maila znajomym itd.

Możesz spróbować przyciągnąć pt. klientów z pobliża Ustki w weekendy poza sezonem. Do tego baza klientów jest również przydatna. Byłem w styczniu w Mielnie- wyciszający bardzo miły wypoczynek za umiarkowaną cenę. Sympatyczna odmiana po wrocławskim smrodku ;)

Natomiast jeśli chodzi o podejście do biznesu w ogóle, uważam, że warto rozejrzeć się za dodatkowym przychodem z innej branży. Tak, aby w przypadku jakiś problemów nie zostać na lodzie. Dywersyfikacja źródła dochodów, że się tak wyrażę.

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A rozmawiałeś z Grouponem? Pomysł wydaje mi się dobry (mógłbys się nie wyrobić z ilością gości:D)

Słabo moja oferta się przedstawia, ponieważ brak wyżywienia na miejscu, musiałbym zainwestować ze 100-150tyś zł w kuchnie z jadalnią, żeby mój pensjonat był bardziej prestiżowy pod grupon

Marketing szeptany :) 3 na 4 internautów korzysta z porady znalezionej w internecie ;) - więc może warto w ten sposób promocji zainwestować ?

Nigdy się nie spotkałem z takim czymś, albo się spotkałem ale nie wiem jak to się odbywa. Tzn. jak w to zainwestować ? Co masz na myśli ?

Masz bazę dotychczasowych klientów? Jest pewna grupa ludzi, którzy (o ile byli zadowoleni) lubią wracać ciągle w to samo miejsce.

Tak mam swoich stałych bywalców, którzy przyjeżdżają nawet 2x do roku, do pozostałych osób wysyłam jakieś życzenia na święta w celu przypomnienia się i utrzymywania dobrych relacji, bo takie relacje właśnie mam z gośćmi odwiedzającymi mnie, każdy może czuć się swobodnie.

Najnowocześniejszy Hotel Nad Morzem Grand Lubicz 5*
Apartamenty w Ustce tylko w pensjonacie Villa Wenel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie mi też zależy na tym aby goście nie byli u mnie tylko przez 2 miesiące w roku (lipiec, sierpień) ale też poza sezonem, bo opłaty za ogrzewanie, zusy, i inne opłaty człowieka zjadają...

Najnowocześniejszy Hotel Nad Morzem Grand Lubicz 5*
Apartamenty w Ustce tylko w pensjonacie Villa Wenel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności