Skocz do zawartości

Co byście zrobili na moim miejscu ... ?


ArTh00r

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 38
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Strona pensjonatu na FB. Widzę, że masz 'oferty specjalne' więc można ją traktować jako kanał informacyjny o tychże ofertach + jakieś info inne np. o Ustce i wydarzeniach. Tylko uważaj, zrób to profesjonalnie - istotne info dla turystów bez bzdur, jak to niestety ma często miejsce na FB ... no, raz na jakiś czas mały żarcik nie zaszkodzi ale żeby się śmietnik nie zrobił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie wniosę nic ciekawego do tematu ale po ostatnich zamieszaniach w Egipcie i Tunezji raczej nie martwiłbym się o frekwencję w naszym jakże spokojnym kraju :)

sytuacja się już powoli klaruje, do wakacji myślę, że wszystko wróci do normy. Nie spodziewałby się jakiegoś natłoku turystów których stać na wyjazd za granicę, przecież jest wiele innych miejsc (Hiszpania, Portugalia, Grecja, Włochy) do wakacyjnego wypoczynku nad gorącym morzem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat czytałem w pracy i jakoś tak w drodze do domu mnie olśniło. Tak z mojego podwórka... możesz pomyśleć o branży ślubnej, tzn. znajdź kilku/kilkunastu fotografów, kilku kamerzystów i kilka zespołów muzycznych z całej polski, którym zaoferujesz kupony promocyjne (np. -15% za pobyt lub przy 7 nocach jedna gratis) dla par młodych, którym oni świadczą usługi. Korzyść dla Ciebie, bo w dużej skali ktoś pewnie się skusi na promocję, a dla fotografów i innych korzyść, bo mogą za free dorzucić coś parze do pakietu. Wiadomo jak ludzie widzą, że promocja czy coś za darmo to lecą jak muchy nie powiem do czego :P

Przy okazji takiej akcji masz szansę zdobyć kilka linków ze stron ludzi z branży ;)

PS. Jak Ci się pomysł spodoba to liczę na zniżkę ;)

Głodny zdjęć? Szukaj: fotografia ślubna śląsk lub fotoblog :)

A może inne tematy? Inżynieria bezpieczeństwa - blog godny polecenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak wybieram się nad polskie morze lub polskie góry zawsze korzystam z wujka G i szukam na frazę regionalną. Pierwszym moim kryterium jest wygląd strony - jeśli jest szajs to nie warto tam zaglądać (sory za takie założenia). Jeśli strona jest estetyczna to zaczynam przeszukiwać galerię a później informacje dot: jak daleko do morza/atrakcji turystycznych, co można zwiedzić, jakie mamy udogodnienia.

Jeśli masz wypozycjonowaną stronę lub w różnych katalogach masz atrakcyjne foty + link do strony to ja bym się nie martwił o klientów.

Poza sezonem proponuję zniżki (nawet na stronie baner, 10% a cieszy :()

Grafik komputerowy zaprojektuje ciekawe layouty, dodatkowo możesz skorzystać z usług projektowania logo które wykona agencja interaktywna katowice.

Jeśli potrzebujesz konkretne rozwiązanie e-commerce zobacz sklep internetowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności