Skocz do zawartości

Czy opłaca się kontynuować współpracę?


messina

Rekomendowane odpowiedzi

Messina bez urazy, ale popracuj nad stronką, bo żaden pozycjoner tu nie pomoże. To jest odpowiedź na twoje pytanie: moim zdaniem, nie opłaca się kontynuować współpracy.

@-->->----

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Messina bez urazy, ale popracuj nad stronką, bo żaden pozycjoner tu nie pomoże. To jest odpowiedź na twoje pytanie: moim zdaniem, nie opłaca się kontynuować współpracy.

Ale dlaczego? Przecież mam wartościowe i ciekawe artykuły.

Ten facet obiecał mi, że zrobi mi logo i już miesiąc codziennie obiecuje, obiecuje... I już dlatego mnie to wkurza. Jak można stale komuś coś obiecywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwestia tego, czy On będzie chciał kontynuować z tobą współpracę. Z całą pewnością czyta to forum i być może trafi na ten wątek.

Moim zdaniem po pierwszym miesiącu współpracy nie powinnaś się zniechęcać.

Ważną kwestią jest także to ile artykułów w tych 200 zł się mieści (100,50,200 ? )

Narzędzie do kompleksowego wsparcia działań SEO - https://senuto.com

Darmowe narzędzie do w pełni automatycznej wyceny pozycjonowania
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polska rzeczywistość-najpierw się dogadujemy, później zastanawiamy czy nam się to opłaca, czy nie powinno być odwrotnie?

True.

Pierw się zastanawia a później działa. Nigdy na odwrót.

@temat

Ten twój pozycjoner wywiązuje się ze swojej pracy. Poszliście na jakąś tam umowę a Ty chcesz ją zerwać? Ile masz lat?

Mówisz o długach a jak ktoś wspomniał już w stopce masz link do zarabiania w internecie. A do tego jest to umowa barterowa - nic nie płacisz poza swoim czasem. Mówisz, że nie masz czasu pisać dla niego tekstów bo możesz w ten czas zarobić ale masz czas na ręczne katalogowanie? Nie obrócisz ręcznie tyle katalogów co automat :)

E.

Wszyscy pokrzywdzeni tylko nie druga strona :P

Pomyśl o nim - on też traci swój czas na jakieś tam aktualizacje bazy, ustawianie automatu, optymalizacje (jako taką) i nie wiem co on tam dla Ciebie robi - monitoruje fazy? czy co tam jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga odnośnie pracy nad stroną słuszna. Co z tego, że artykuły są może wartościowe i ciekawe, skoro wszystko inne ewidentnie kuleje? Treść też musi być ładnie opakowana, żeby przyciągała czytelników. Ty jak kupujesz sobie kosmetyki, nie zwracasz uwagi na opakowanie? Design strony jest fatalny. Różne czcionki (Times New Roman?!), brak loga, brak menu, brak intuicyjnej nawigacji...

Może gdybym sama pozycjonowała, miałabym lepsze efekty?

Ciężko powiedzieć. Nie dowiesz się, jeśli sama nie spróbujesz. Jeżeli pozycjonowanie faktycznie polega tylko na dodawaniu strony z automatu do katalogów to wydaje mi się, że bardziej opłacałoby Ci się pisanie tych artykułów dla siebie i dodawanie ich do porządnych precli.

Żeby móc rzetelnie ocenić, czy ta współpraca Ci się opłaca, czy też nie, musielibyśmy poznać po prostu wszystkie możliwe szczegóły.

Szukam aktualnego właściciela domeny filmside.pl

Proszę o kontakt na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zastanów się w ogóle nad zmianą templatki do joomli? Ta nie jest zbyt czytelna i nawet, jeśli ktoś już wejdzie na Twoją stronę, to wyjdzie, bo nie będzie mu się graficznie podobała. Może teksty i są świetne i wysokiej jakości, ale najpierw ktoś musi zechcieć je czytać.

A wracając do tematu - poczekaj, zobaczysz, co będzie za 3 miesiące. Gdybyś teraz chciała rozwiązać tę umowę, byłoby to bardzo nieuczciwe z Twojej strony.

Swoją drogą, mam nadzieję, że to nie Ty piszesz te teksty, bo z Twoich postów na forum wynika, że nie mogą one być zbyt wartościowe - zbyt dużo błędów.

Ostatnio piszę o finansach na obcasach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

del cytat

Menu jestu góry.Rózna czcionka - zależy mi na prezentacji tekstu w taki sposób aby czytelnik nie zniechęcał się długością artykułu, aby nie nudził się czytając.

Jeszcze jeden cytat postu w całości i będzie urlop 7 dni od pisania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności