Skocz do zawartości

zmiana tresci skopiowanej strony


Easy_Rider

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

$bez_head = preg_replace("/<HEAD>(.*)</HEAD>/","",$do_obrobienia);

czy jakos tak to szlo ;]

Wiec mam pytanie, jak zrobic by $do_odrobienia byla to "zczytana" strona html. Bo zastosowanie $do_obrobienia=$SERVER['PHP_SELF']; nie odczyta zawartosci strony i nie umiesci jej w zmiennej, wiec jak to zrobic??

Reklama internetowa - marketing w wyszukiwarkach || Pozycjonowanie Poznań - skutecznie i profesjonalnie || Słownik online Slowka.info - tłumacz online

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boże, juz mi sie mota ten mod_rewrite, mam 2 rozne spojrzenia na to...

Mamy przeciez:

Options FollowSymLinks

RewriteEngine On

RewriteRule ^(.*).html$ index.php?strona=$1 [L]

I teraz jak na jakikolwiek link najade na swojej stronie to jest ona "przeksztalcana" przez index.php...czyli RewriteRule mowi nam zeby przerobic plik (.*) na $1...chyba nie??? Czytalem ze jest na odwrot, ze $1 jest przeksztalcane na (.*),... wiec gdzie jest zapisana operacja zeby kazdy plik jaki uruchomimy na serwerze byl przeklsztalcany przez index.php?strona=$1 i skad serwer wie zeby nazwe pliku przeksztalcic na zmienna $1?

Czytalem to: https://www.cms.rk.edu.pl/art_51.html

Mozecie mi napisac co jest przeksztalcane(ciag wejsciowy), a jak wyglada ciag wyjsciowy?

Dzieki...

Reklama internetowa - marketing w wyszukiwarkach || Pozycjonowanie Poznań - skutecznie i profesjonalnie || Słownik online Slowka.info - tłumacz online

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze jedno pytanie bo z tego problemu wszystko wyniklo. Otoz posiadam strone napisana wlasnie z podana wyzej regula Rewrite. Wszystok chodzi okej, wysiwetla sie jak powinno tyle tylko ze pliki docelowe znajdują sie w katalogach, np: www.admin.pl/katalog/plik.html, wyswietla sie w pasku okej, a hrefy tez pokazuja sie okej, tylko tyle ze jak uruchomie jakis symulator pajaczka ,np: https://webconfs.com/search-engine-spider-simulator.php to link wykrywa mi jako www.admin.pl/plik.html i taki plik juz nie istnieje ;) To wina reguly pewneie i teraz kolejne pytanie czy googlebot bedzie widzial tte linki tak samo? Chyba cos jest nie tak???

Reklama internetowa - marketing w wyszukiwarkach || Pozycjonowanie Poznań - skutecznie i profesjonalnie || Słownik online Slowka.info - tłumacz online

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności