Skocz do zawartości

SkryptyPro


aniec2

Rekomendowane odpowiedzi

Ludzie o czym tu dyskutować :P

w jeden rok wypozycjonuje Twoją stronę niczym najlepszy profesjonalista

rocznie katalogowanie :

# przemyślanie doda Twój serwis do 8260 największych katalogów i precli takich jak : WordPress, Otwarty Mini, qlWeb, Mocne Linki, Hurricane, FreeGlobes i WebMini

obstawiam OmniAdd

Otóż ja daję Ci pewność, że Twoja strona nie zostanie zbanowana na google z powodu nieumiejętnego dodawania serwisu do katalogów.

Ciekawo jak on zapewnia ta gwarancje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8000 katalogów to sobie rozłoży przez cały rok dodawania więc strona nie dostanie bana (logiczne). Page rank 2 też uzyska na pewno. Więc co w tym takiego dziwnego, za 170zł wg każdy chce zarobić ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Page rank 2 też uzyska na pewno.
od czego? Od bazy Omni? Po roku z tych 8 K( (ale ile wejdzie w indeks? myślę ze 200 ) nic nie zostanie, domeny nie będą przedłużone, hostingi nie opłacone.

Nie czarujmy się te 8 k to zwykły spam, jak 1000 banowanych będzie to 1500 się postawi na nowo tak w kółko.

kikasek wszystko zalezę jak, trzeba robić to delikatnie :)

więc strona nie dostanie bana (logiczne)

a dasz gwarancje ze konkurencja nie "pomoże"? A jak zdefiniować tedy Ban lub filtr z czyjej winy? Jak można dawać gwarancje ze nie będzie bana? Czy G podaje przyczynę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Czy to nie o tym zawsze marzyłeś? Pomyśl, jak to jest czuć tak ogromny respekt innych do Ciebie, kiedy oni zastanawiają się, jak to możliwe, że udało Ci się wspiąć na sam szczyt rankingu w tak krótkim czasie, kiedy im zajmowało to lata ciężkiej pracy. ... Otóż ja daję Ci pewność, że Twoja strona nie zostanie zbanowana"
Nie chce nikogo obrażać, ale autorowi tych tekstów chyba coś się przepozycjonowało w jego główce.

Chyba naczytał się za dużo książek typu od zera do miliardera w 31 dni, że ma styl bełkotu pseudo marketingowego we wszystkich swoich ofertach czego przykład dał też wczoraj w dziale programy :)

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż ja daję Ci pewność, że Twoja strona nie zostanie zbanowana na google z powodu nieumiejętnego dodawania serwisu do katalogów.

Przelecę po 5000 katalogów w jeden dzień przez cały rok i również dam sobie gwarancje, że moja strona nie dostanie żadnego filtra lub bana. Trzeba zrozumieć, że przez katalogowanie czy preclowanie bana się nie dostanie.

ff11.jpg

Linki PageRank 1-7 | Bazy linków SEO - więcej asortymentu w naszym sklepie SEO!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności