Skocz do zawartości

Counter Strike


Mikepall

Rekomendowane odpowiedzi

Grywałem w tą grę pare lat temu bodajże od powstania gry czyli patch 1.1 do patcha 1.3, a później to już nie wiem coś tam nawymyślali, teraz tylko z gier na komputerze to poker: na Poker Stars, Full tilt Poker, Betfair oraz Unibet :)

Najnowocześniejszy Hotel Nad Morzem Grand Lubicz 5*
Apartamenty w Ustce tylko w pensjonacie Villa Wenel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.

Panowie gram juz nawet nie pamietam od kiedy. Pewnie wielu z was jeszcze bylo w pieluchach ale zawsze mialem minmum 3 miejsce w Quake Live a w tej chwili to CoD i tak samo min imum 3. Ale to juz inna bajka bo syn mnie przerasta.Raczej gram jako hobby.Jak cos do zapraszam na serwer Familka jedyny bezpieczny.

Pozrdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to już inna bajka bo syn mnie przerasta.

Syn kontynuuje dzieło ojca...

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety z Gimnazjum nie trafiłeś !!!

!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie moj syn jest staszy od ciebie .Jak skonczysz Gimnazjum to zapraszam na serwerek moze rodzice sie zgodza na gre w nocy.

troszke przesadziles;) on ma z tego co widac w profilu 23 lata;) hehehe i z tymi pieluchami to tez.. hmmm jakis za mocno dorosły jestes;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to gram do chwili obecnej (już 5 lat) na steam. Myszka wyeksploatowana poklejona kropelką, taśmą malarską i można grać dalej, nie porzucę jej nigdy. !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehehe ja własnie niedawno zdradzilem swoja ie 3.0 , która była ze mna od samego poczatku !!!)) tzn działa nadal... jest kilkukrotnie juz przemalowana mazakiem:P ma naklejony kwadracik z gumy, zeby sie nie slizgała pod dłonia, ale... znudzilo mi sie juz przepraszanie za przypadkowo wypuszczane granaty !!! lewy przycisk mocno przepuszcza ;d

ale jest ze mna i bedzie na tym laptopie, z ktorego pisze:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom ja obecnie tylko rozgrywki klanowe, liga ESL i różne turnieje okolicznościowe. Dużo ludzi fakt... mówiło że Counter Strike po jakimś czasie może się znudzić, zależy "jak i z kim grasz" jeżeli masz fajną ekipę, gra automatycznie staje się mniej monotonna. Co do Quake Live - przyznam szczerze nigdy nie grałem, wiem jak ciężko jest "przerzucić się" z kilkuletniej gry w CSa na QL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności