Skocz do zawartości

[wp.pl] Najpopularniejsze słowa


Rafal

Rekomendowane odpowiedzi

musze sie w 100% zgodzic z jezem. z miesiaca na miesiac poziom inteligencji w necie jest coraz nizszy. dostep jest globalny, niedlugo internet bedzie w hipermarketach przy polkach z proszkami :)

oczywiscie to dobrze, ze jest wiecej ludzi = wiekszy rynek, ale poziom to mamy zenujacy...

no a teraz wpisujcie miasta, ktore sie ze mna zgadzają :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozna sie zgodzic ze nie jest wysoki, ale nie zeby zaraz mowic coraz nizszy.

Dostep do internetu w Polsce stale wzrasta co oznacza duze zainteresowanie tą usługą.

Ja tam sie pocieszam ze zdolnych inaczej polakow jest coraz wiecej i nie zpowodu braku umiejetnosci POLSKA to 2 zaraz po USA kraj w ktorym najwiecej na stronach wirusow, trojanow itp.

Szkoda ze pod tym wzgledem.

Ja bym tak latwo polakowi nie ujmowal wiedzy.

Smialo mozna powiedziec ze gdyby polacy mieli tak zaawansowane technologie wczesniej lub nawet w tym samym czasie co w USA to nasz poziom swiadomosci, umiejetnosci przewyzszalby sporo ludzi z USA czy innych krajow.

Mimo ze w Polsce Internet rozwinol sie duzo pozniej, rozwija sie duzo wolniej (choc ostatnio coraz szybciej) predkosci lacz ktore oferuja dostawcy to juz nie 56 kb tylko 6000 Kb. to POLACY posiadaja spora wiedze na temat internetu.

Tak wiec nie mowmy ze w Polsce - w necie czy to w USA ta wiedza powinna przewyzszac kazdego z nas tutaj lecz jak znam zycie w Polsce znalazlbym sprytniejszych programistow czy ludzi od sieci a gdyby startowali w rownym czasie to koledzy z za oceanu mogliby mowic na nich dziadku programisto ;-).

Tak na powaznie to ja nie ujmuje wiedzy i zauwazam znaczny wzrost.

I nie nazywajmy ludzmi madrymi tych co uzywaja google - bo google nie jest wyznacznikiem profesjonalizmu.

Tak jak swojego czasu uzywam LINUXA to jestem profesjonalista.

Znam 80% winow dobrze zoptymalziowanych niz dobrze zainstalowanych i zabezpieczonych linuxow.

To ze ktos szuka w google nie oznacza ze potrafi znajdowac, zadawac pytania, szukac poprzez funckje zaawansowane.

Ja nie uzywam funckji zaanwasownaych bo wiekszosc userow ktorzy trafiaja z wyznacznika profesjonalizmu czyli google takze ich nie uzywa, pozatym nie moglbym monitorowac pozycji wg preferencji wiekszosci userow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Katowice

Warszawa

Ogólny poziom się obniża, bo zminiejsza się stosunek ludzi dobrze znających internet do chołoty. Nie mam na myśli zwykłych ludzi nie znających internetu, tylko gnojków, którzy cały czas siedzą przed komputerem, bluzgają gdzie popadnie i myślą jakby tu coś popsuć i komu nawrzucać.

Autor postu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne szkody wynikłe z wykorzystania zawartych w nim informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności