Skocz do zawartości

Czy da się pozcyjonować samym contentem ?


janusz317

Rekomendowane odpowiedzi

Witam forumowiczów,

Coraz więcej się pisze w internecie, że algortym będzie GOOGLE zmieniał, że farmy conentu będą passe.. etc, etc.

Czy wg Was da sie spozycjonować stronę samym dobrym i bogatym contentem, dużą ilością podstron bez dodawania back- linków z katalogów, blogów, for ?

Jeśli tak, w co bardziej warto inwestować swój czas ?

Pozdrawiam,

Janusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że tak i nie. Raczej skłaniałbym się na nie, chociażby ostatnio doświadczyłem pewnego zjawiska. Postawiłem zapleczówkę. Wstawiłem trzy artykuły na stronie głównej( joomla )( zaznaczam, że artykuły były cienkie i z miksera), dodałem dwie zakładki.

Strona oczywiście była zoptymalizowana, dodane wszystkie seo wtyczki i ustawione meta dla każdego artykułu. Wstawiłem cztery linki na różne frazy.

Ze stroną nie robiłem nic więcej, podlinkowałem kilkoma katalogami ( z automatu ).

Okazało się, że po paru tygodniach frazy były prawie w TOPie, i do tej pory się utrzymują.....czyżby byłby to content ? Raczej dobry skrypt, optymalizacja, kilka dobrych linków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja stawiam, że na łatwe frazy z długiego ogona da się, bo wtedy liczą się meta tagi, slowa kluczowe w tresci i ewentualnie fraza w nazwie domeny. Jednak to jest niewielki procent mocy jaka strona może miec i tylko przy long tailu sie jako tako sprawdza

Pizzeria Mrągowo to idealny sposób na wyśmienitą kolację.

Potrzebujesz tłumacza? Sprawdź najnowsze tłumaczenia symultaniczne

Powinien zainteresować Cię także najlepszy sklep bramkarski w polskiej sieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg guglarza i innych guru G można teoretycznie stworzyć tak dobry serwis, że wejdziesz na TOP tylko naturalnymi linkami i optymalizacją strony, unikalną treścią nawet na najtrudniejsze frazy jak kredyty czy opony, ale z drugiej strony kto ma czas i chęci tworzyć drugą wikipedię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności