Skocz do zawartości

Okulary do komputera


wojtekk

Rekomendowane odpowiedzi

dostałem sexowne okularki
A czemuż to te okularki takie sexowne - jak to ująłeś ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czwarte okulary otrzymałam, bo 3 zgubiłam;)

No to dobra musiała być impreza ;p

Piszecie o kroplach do oczu, a więc od razu podłączę się do tematu i zapytam jakie krople polecacie? Jakiś czas temu udałem się do apteki, ale krople, które kupiłem niewiele pomagają. I jeszcze jedno pytanie: Przez jaki czas używa się te krople? Bo na tych co kupiłem pisało tylko, żeby nie używać przez dłuższy okres czas (a ile to jest dłuższy okres czasu? !!! tydzień? miesiąc? pół roku? ).

Sorry za głupie pytania, ale jeżeli chodzi o krople to wcześniej nie miałem z nimi styczności ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi krople pomagały wszystkie na krótką metę(nie licząc visine czy jak to się piszę) tylko zauważyłem dość dziwną rzecz, im więcej ich używałem tym oczy jakby same z lenistwa przestawały się nawilżać i trzeba było więcej tego wlewać!!!)

dopilar.pl

https://dopilar.pl/meskie-sprawy/titan-gel/

Portal o zdrowiu, odżywianiu i diecie - NaturaLab

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast okularów polecam soczewki, komfort jest nieporównywalny.

Ja również - ale nie do komputera. Każdy chyba okulista będzie nalegał na stosowanie okularów do pracy przed monitorem by nie męczyć oczu, z tego względu też wybieram się z wizytą do okulisty - może zapytam o ten antyrefleks przy okazji. Natomiast same soczewki do użytku na co dzień są mega, znikają problemy z pogodą, sportem itp :D

LaoHost - tani i niezawodny / dhosting.pl - dla stron o dużym ruchu, skalowalne zasoby z płatnością godzinową (link daje 5% rabatu) / spideric - genialny monitoring pozycji niezależny od sytuacji z proxy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy co godzinę wstać od komputera. Popatrzeć sobie przez okno na drzewka, budynki potem na coś co jest bliżej żeby soczewka nie straciła elastyczności. Czy coś w tym stylu. Przynajmniej ja sobie robię takie przerwy (może nie co godzinę) ale robię bo ostatnio u mnie gorzej z widzeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, lecz soczewka to ciało obce jakby nie było na oku. Zresztą gdyby okulary nie były zdrowsze do wielogodzinnego siedzenia przed komputerem to okuliści by tego nie głosili :D

LaoHost - tani i niezawodny / dhosting.pl - dla stron o dużym ruchu, skalowalne zasoby z płatnością godzinową (link daje 5% rabatu) / spideric - genialny monitoring pozycji niezależny od sytuacji z proxy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rainmaster Kede pisał nie o tych soczewkach :D

@MSI Najlepiej wybierz się do okulisty. Polecam krople i żele nawilżające do oczu bez konserwantów(konserwanty drażnią oczy), można je używać tak długo jak trzeba. Mają jednak wadę - krótki termin przydatności.

nihil fit sine causa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, teraz do mnie dotarło, dwuznacznie brzmi twierdzenie o elastyczności soczewki :) Ponoć zielony kolor też pomaga i faktycznie zalecane jest co jakiś czas patrzenie daleko w dal.

LaoHost - tani i niezawodny / dhosting.pl - dla stron o dużym ruchu, skalowalne zasoby z płatnością godzinową (link daje 5% rabatu) / spideric - genialny monitoring pozycji niezależny od sytuacji z proxy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze są systematyczne wizyty u okulisty i stosowanie się do jego zaleceń:)

Nam się może wydawać, że to przemęczenie od komputera, ja tak myślałam przez długi czas,

a okazało się, że mam problem z nerwami wzrokowymi.

W tym wypadku odpoczynek od komputera był konieczny, żadne krople by nie pomogły...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności