Skocz do zawartości

[inne] oferta pracy dla dzieci jako specjalistów SEO


Mion

Rekomendowane odpowiedzi

Po roku można być takimi samym specem jak po 10 latach w SEO.

Jeśli ktoś ma chłonny umysł, na serio chce coś robić i będzie w tym aktywny...

Agencja SEO z Katowic Intoseo - Pozycjonowanie Katowice
Wynajem myjek przemysłowych i warsztatowych - www.myjki360.pl

Dywaniki samochodowe https://topdywaniki.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 113
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

mmr88- Chmm... też mi się tak zdaje.

SEO to nie wiedza tajemna. Jeśli jest się zdeterminowanym można osiagnąc cel, czyli wiedzę na temat optymalizacji i pozycjonowania stron internetowych. I nie jest to dozwolone od 18 lat ;)

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiek ma g. do tego. Prawda jest taka, że zależy z jakich źródeł się korzysta i trza mieć do tego małą smykałkę ;)

Sorry, ale mówi to ten, który sam ma 16 lat i uważa się za najlepszego ( patrz stopka ).

A potem na blogu piszesz takie herezje:

"Ogólnie rzecz biorąc napisanie artykułu i umieszczenie go w dobrym katalogu można uznać za dobre katalogowanie. "

"Warto podyskutować nieco nad sposobami na katalogowanie strony, do czego serdecznie zachęcam! "

16- latek wiedzę może mieć, ale odsetek odpowiedzialnych 16 latków jest znikomy, taki co to nie zawali terminu, zrobi coś solidnie to rzadkość. (Każdy z nas miał 16 lat [ niestety nie każdy] i wie jak jest).

Narzędzie do kompleksowego wsparcia działań SEO - https://senuto.com

Darmowe narzędzie do w pełni automatycznej wyceny pozycjonowania
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ale mówi to ten, który sam ma 16 lat i uważa się za najlepszego ( patrz stopka ).

W stopce nie piszę, że jestem najlepszy, tylko, żeby podstaw uczyć się u najlepszych. Przy okazji linkuję do bloga, który jest przeze mnie pisany. Gdzie tkwi problem?

Warto podyskutować nieco nad sposobami na katalogowanie strony, do czego serdecznie zachęcam! "

Ach, przepraszam za to. Nigdy więcej nie zachęcę ludzi do dyskusji!

16- latek wiedzę może mieć, ale odsetek odpowiedzialnych 16 latków jest znikomy, taki co to nie zawali terminu, zrobi coś solidnie to rzadkość.

To jest akurat prawda i w pełni się z tym zgadzam. Sam nie raz zlecałem katalogowanie czy pisanie artów osobom w podobnym do mojego wieku i rzadko otrzymywałem to, czego chciałeś. Właśnie przez to w tej branży tworzy się mit, że jak zlecać to tylko dorosłym, najlepiej z założoną DG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W stopce nie piszę, że jestem najlepszy, tylko, żeby podstaw uczyć się u najlepszych. Przy okazji linkuję do bloga, który jest przeze mnie pisany. Gdzie tkwi problem?
Warto podyskutować nieco nad sposobami na katalogowanie strony, do czego serdecznie zachęcam! "

Ach, przepraszam za to. Nigdy więcej nie zachęcę ludzi do dyskusji!

To w końcu Ty piszesz tego bloga, czy nie Ty ?

Narzędzie do kompleksowego wsparcia działań SEO - https://senuto.com

Darmowe narzędzie do w pełni automatycznej wyceny pozycjonowania
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z przesłaniem wątku.

Mam 20lat, jestem osobą nieterminową ,nierzetelną, nie umiem pisać poprawnie ortograficznie.

Nie nadaje się do tej pracy mimo to... siedzę na tym forum od 16 roku życia :) zarobiłem sporo kasy i nadal robie to co robie :)

PS Gdzie jest Darkon?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem wszystko i tak zależy od danego człowieka, bez względu na jego wiek. Wiadomo, że większość jest taka i taka i jeszcze taka, ale nie krzywdźmy jednostek odbiegających od reguły.

A co do słowa "specjalista" to popatrzcie na ogłoszenia o pracę. Przecież tam są sami specjaliści. Nie wiem dlaczego, ale teraz nastał taki zwyczaj - dziwny zwyczaj.

PS. Przyłączam się do apelu Tomka: Gdzie jest Darkon!? :)

boxnaprezent.pl - wyjątkowe BOXy prezentowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy takie śmieszne czasy, że ludzie po studiach którzy mają po 24,25 lat nie mają doświadczenia i trudno im znaleźć pracę a tutaj taki 16 latek nazywany jest specjalistą seo. Pomijając fakt, że są jednostki wybitne w wieku 16 lat i zrobią większość prac nie nagannie to jednak psychologia większości młodocianych nie pozwala na pracę stałą. Oni w tym wieku myślą tylko o krótkim, szybkim zarobku (o ile w ogóle myślą już o pieniądzach). Taka osoba nie jest jeszcze na tyle dojrzała aby można jej na tyle zaufać. Jest tyle starszych osób które nie mają osób i pewnie są dużo bardziej doświadczone (choćby życiowo) więc nie widzę potrzeby aż tak zdesperowanego szukania pracowników od minimalnego wieku 16 lat.

Katalog stron seo - darmowa reklama: ciekawe strony

Reklama Opole: Agencja reklamowa Opole

Posiadam zadbane katalogi - wpisy już od 0,40 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że moje ogłoszenie wywołało burzliwą dyskusję, może to i dobrze.

Postanowiłem zmienić treść ogłoszenia pod wpływem protestów autora tematu.

https://www.forum.optymalizacja.com/index.p...howtopic=114607

Mógłby się wypowiedzieć ponownie, lecz zapewne w tej chwili chłonie tajemną wiedzę SEO z bioenergotermicznych źródeł pochodzących z zaświatów i nie ma czasu dla "młodzieży" :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne ogłoszenie :(

Życzę powodzenia w pozyskiwaniu odpowiedniej kadry ;)

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z przesłaniem wątku.

Mam 20lat, jestem osobą nieterminową ,nierzetelną, nie umiem pisać poprawnie ortograficznie.

Nie nadaje się do tej pracy mimo to... siedzę na tym forum od 16 roku życia :( zarobiłem sporo kasy i nadal robie to co robie :)

Bez obrazy, ale właśnie dlatego póki co kompletnie nie nadajesz się do "dorosłej" pracy, a także do "dorosłego" zarabiania. Przyjdzie z czasem i zrozumiesz wtedy o czym co niektórzy tu piszą.

Człowiek osiąga największą wydajność w pracy w wieku 40-55 lat.

Mózg choć wolniej przyswaja nową wiedzę, to nie jest to zbyt duża różnica. Za to zdobytym doświadczeniem, skutecznością, wiedzą gromadzoną latami starszak bije młodziaka na łeb.

Niestety większość młodych przeświadczonych o swej nieomylności i ogromnej (ich zdaniem) wiedzy, najczęściej zapomina o powyższym fakcie i wykazuje kompletny brak tolerancji, zrozumienia i szacunku dla starszaka. Tak to już jest, że młody nie wie jak to jest być starszakiem, za to starszak doskonale pamięta jak się było młodym.

O kasie nie pisze, bo to rzecz względna, i kompletnie inaczej wygląda z punktu widzenia młodziaka i starszaka, który ma na utrzyamaniu dom, żone, dzieci, psa. A jak bystry gość, to i domów więcej, kilka samochodów, psów czasem też ;). Do tego jak jest firma, to jeszcze pracownicy dochodzą, a z tym to zawsze jest największy bajzel.

Czego starszak może młodziakowi zazdrościć - to minimalnych obowiązków i odpowiedzialności za to co wyżej napisane. Także dynamiki, sposobności nawiązywania kontaktów. Starszak niestety ma już w tym zakresie ograniczone możliwości.

Pozdrawiam młodziaków, i życzę im więcej zrozumienia i szacunku dla starszaków, a świat na pewno będzie lepszy i cieplejszy dla jednych i drugich.

Sorry, nie odpowiadam na PMy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności