Skocz do zawartości

Kolorowe katalogi SEO


moneron

Rekomendowane odpowiedzi

Kukis, widzę że nic nie umknie Twojej uwadze. O tym szczególe akurat wiedziałem, ale krzaczki w pasku statusu są chyba na tyle nieistotne, że zostawiłem jak jest. Szkoda mi było czasu i energii na kombinowanie.

Tak nawiasem polskie znaki częst są zamieniane na "niepolskie" odpowiedniki, ale ja sobie wymyśliłem inaczej i chcę mieć polskie, takia moja mała wizja :P

Cofając się w czasie, Sebastek, to nie jest Arfoo, kod jest spod mojego palca od "<?php" do ?>.

C.png

C.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 138
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ważne, że jakiś nowy skrypt. Dodałem się i zobaczymy czy coś z tego będzie.

I jedna uwaga, https://katalogmagenta.com.pl/ - nie działa.

Forum o siostrach Radwańskich RADWANSKIE.net: Agnieszka Radwańska, Urszula Radwańska - czyli siostry Radwańskie. Po kontuzji powraca Ula Radwańska.

Gry na OPCG.net to stare gry abandonware, do pobrania za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ważne, że jakiś nowy skrypt. Dodałem się i zobaczymy czy coś z tego będzie.

I jedna uwaga, https://katalogmagenta.com.pl/ - nie działa.

Chwilowa awaria u dostawcy hostingu w najmniej odpowiednim momencie i się stronka zblokowała.

Magenta już odblokowany ale dzieją się tam inne, gorsze rzeczy więc trochę się opóźnię z dodawaniem wpisów, ale to już jutro, najpierw się "poawanturuję" z dostawcą hostingu.

PS. Niektórzy pewnie nie dostaną maila z potwierdzeniem bo coś się smtp zbuntował i działa tylko czasem, ale to między innymi bedzie właśnie przedmiotem "awantury"

C.png

C.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez dodalem pare wpisow - zobaczymy jak z moderacja

PS. dopracuj troche mozliwosc dodawania linkow w tresci - aby moc np. pod anchorem dodac link do podstrony. Jak rowniez edycji tekstu - niestety nieda sie poprawić "literowki" w tekscie. Oczywiscie mozna zawsze zrobic to na sucho w Wordzie, ale jest to lekko upier...we.

Rezerwuj Bilety lotnicze online łatwa oraz intuicyjna wyszukiwarka biletów lotniczych

Zapraszam do wypowiedzi na nowy Blog turystyczny

Kompleksowa obsługa wyjazdów służbiowych oferuje najlepsze biuro podróży w Krakowie w ofercie bilety lotnicze, ubezpieczenia, przygotowanie wyjazdów insentive

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez dodalem pare wpisow - zobaczymy jak z moderacja

PS. dopracuj troche mozliwosc dodawania linkow w tresci - aby moc np. pod anchorem dodac link do podstrony. Jak rowniez edycji tekstu - niestety nieda sie poprawić "literowki" w tekscie. Oczywiscie mozna zawsze zrobic to na sucho w Wordzie, ale jest to lekko upier...we.

co do linków w treści to tak miało być, ale może faktycznie przyda się możliwość linkowania do podstrony

co do możliwości poprawiania tekstu, poprawi się, a póki co polecam użwać czegoś innego niż ie, ten problem zauważyłem póki co tylko tam (jak z resztą większość problemów ze stronami)

co do moderacji to zaglądam parę razy w tygodniu, tylko kilkanaście wpisów z 14.02 się wykrzaczyło i leżą w awaryjnych .tmp i muszę znaleźć parę chwil, żeby je ręcznie przekopiować do baz.

C.png

C.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam.....mi te katalogi kolorowe nie przypadły do gustu hmm :)

Pozdrawiam...

Baza stron z wysokim  Page index Authority 41  i  Domain Authority 30
Serwis Ogłoszeń z danymi tele-adresowymi, ofertą oraz linkiem do strony!
Serdecznie Polecamy..Dodaj ogłoszenie już teraz! Nie Czekaj!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że dodawanie wpisu wygląda inaczej niż uwiększości, ale to było celowe, niektórzy wiedzą o co chodzi. Dla zainteresowanych podrzucam dodawarkę. W tej chwili w wersji baaardzo surowej, jutro ubiorę ją w jakąś skórkę.

kameleon.moneron.pl

Ważne uwagi:

1. Tekst dla mieszarki nie może być zbyt ubogi, sprawdzane jest podobieństwo wygenerowanych i jeśli znajdzie zbyt wielkie odrzuca teksty.

2. Jak przeczytam tekst to chciałbym go rozumieć, słowa posklejane bez sensu wyrzucam.

3. "BARDZO WAŻNE", mój kameleon próbuje dobrać kategorie i jednocześnie "uczy się" od Was dlatego wyrzucam wszystkie nietrafione żeby nie uczył się głupot.

Jak komuś przeszkadza face strony to zapraszam za dzień, będzie skórka.

C.png

C.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna seria katalogów. Dodaje stopniowo i muszę przyznać, że indeksacja jest bardzo dobra.

Nie otrzymuję niestety potwierdzeń mailowych o zaakceptowaniu moich wpisów.

Powinną być lepiej zaznaczone, że hasło, które należy podać dla wpisu musi zawierać w swojej treści conajmniej jedną cyfrę, jedną małą literę i jedną literę dużą. Za pierwszym razem trochę nawalczyłem zanim się udało :)

Lekkie konstrukcje stalowe na potrzeby budownictwa mieszkaniowego i przemysłowego - projekt, wykonanie, montaż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobra indeksacja niektórzy twierdzą, a ja twierdzę że całkiem normalna, taka jak powinna być, a tu gdzie jest dużo wolniejsza jest po prostu kiepska. Bo jak się strzela w katalog tysiącami marnych linków w miesiąc, żeby natychmiast mieć efekty...z resztą co ja się będę produkował, sami wiecie o co chodzi.

ronin:

Potwierdzenia mailem się wysyłają, co prawda czasem smtp dostaje czkawki i wysyła nawet z jednodniowym opóźnieniem lub gubi maile, ale to bardzo rzadko (mi zdarzyło się raz)

Hasło muszę poprawić bo trochę przegiąłem z tymi wymogami, ale to jak znajdę chwilę.

C.png

C.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności