Skocz do zawartości

Kolorowe katalogi SEO


moneron

Rekomendowane odpowiedzi

Hasło może być, tylko wystarczy wyraźniej zaznaczyć jak ma wyglądać. A maila nie dostałem żadnego, więc chyba jestem jakimś pechowcem.

Co do dodawarki to fajna sprawa, jednak powinieneś wyśrubować wymagania co do synonimizacji tekstu.

Ile różnych IP obsługuje "kolorowe" domeny?

Lekkie konstrukcje stalowe na potrzeby budownictwa mieszkaniowego i przemysłowego - projekt, wykonanie, montaż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 138
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

A ja mam pytanie odnośnie powodów odrzucenia wpisów. Pokusiłem się o dodanie jednej strony do wszystkich katalogów i wszystkie wpisy zostały odrzucone. Przeczytałem jeszcze raz regulamin i nie znalazłem czegoś co by mogło być powodem odrzucenia.

Starannie moderowany Katalog stron - PR4

Teraz-Wiedza.pl - katalog edukacyjny PR1

----> aplikacje Facebook <----

Ogłoszenia Legnica i katalog firm z Legnicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hasło może być, tylko wystarczy wyraźniej zaznaczyć jak ma wyglądać. A maila nie dostałem żadnego, więc chyba jestem jakimś pechowcem.

Co do dodawarki to fajna sprawa, jednak powinieneś wyśrubować wymagania co do synonimizacji tekstu.

Ile różnych IP obsługuje "kolorowe" domeny?

No proszę, a je przekręciłem porównywarkę tekstów na 85% żeby nie było za trudno, chyba wrócę do 80%

Co do IP to każdy stoi na innym, co prawda niektóre z tych samych klas, a nawet sąsiednie, ale każde inne.

rubis:Domyślam się, że chodzi o przeprowadzki. Trochę kiepski ten tekst pod mieszarkę, wszystkie były prawie identyczne, rózniły się pojedynczymi słowami. Przyznaję, że gdzieś po pięciu przestałem już czytać i wyrzuciłem resztę jak leci. Jeśli chcesz dodać jeszcze raz spróbuj z kameleonkiem, dodaje do wszystkich na raz, porównuje teksty. Napisałem o nim kilka postów wcześniej, tylko sprawdź kategorie bo tego zacząłem wyjątkowo pilnować.

C.png

C.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, tekst był z mieszarki - ale gdzie w regulaminie pisze, że ma być unikalny? Tekst był mocno synonimizowany - niemal każda fraza miała po kilka synonimów, ale niestety przy wstawianiu dobór synonimów jest widocznie dosyć skromny.

Starannie moderowany Katalog stron - PR4

Teraz-Wiedza.pl - katalog edukacyjny PR1

----> aplikacje Facebook <----

Ogłoszenia Legnica i katalog firm z Legnicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skorzystałem z kameleona, ale chyba się wywalił bez informacji o błędzie - niby przeklikałem się do końca, ale nie widzę wpisów oczekujących w katalogach ani żadnej informacji, że zostały wysłane do moderacji

po drodze była informacja, że wyświetli mi listę kategorii, ale nie wyświetlił nic

tak więc zostaje ręczne dodawanie :)

Zdjęcia ślubne, fotografia ślubna -

fotografia ślubna

Presell ogólnotematyczny - artykuły pozycjonujące

Blog o tematyce ślubnej - przygotowania do ślubu i wesela

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skorzystałem z kameleona, ale chyba się wywalił bez informacji o błędzie - niby przeklikałem się do końca, ale nie widzę wpisów oczekujących w katalogach ani żadnej informacji, że zostały wysłane do moderacji

po drodze była informacja, że wyświetli mi listę kategorii, ale nie wyświetlił nic

tak więc zostaje ręczne dodawanie :)

Właśnie podmieniałem pliki na serwerze, pewnie dlatego się wyłożył.

Teraz nie ruszam do odwołania, więc powinno być ok.

Mógł się jeszcze zdarzyć timeout przy kategoriach, ale do tego potrzeba tekstu z ok 20k znaków, raczej się nie zdażają.

C.png

C.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włanie otrzymałem ogomną paczkę potwierdzeń dodania wpisów oraz... dwa odrzuty. A najlepsze jest to:

"Twój wpis został został odrzucony ... W prezencie otrzymujesz kod promocyjny do jednego z naszych katalogów..."

To tak na otarcie łez? ;)

Lekkie konstrukcje stalowe na potrzeby budownictwa mieszkaniowego i przemysłowego - projekt, wykonanie, montaż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra, poddaję się. jak po godzinie walki udało się wygenerowac te 25 tekstów, słowa kluczowe poszly szybko, ale po dopasowaniu katalogów okazalo się, że nigdzie nie ma przycisku dalej :(

kilkukrotne odświeżanie strony nic nie dało :)

help :)

Na wysoki cholesterol - aloes: aloeamer.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra, poddaję się. jak po godzinie walki udało się wygenerowac te 25 tekstów, słowa kluczowe poszly szybko, ale po dopasowaniu katalogów okazalo się, że nigdzie nie ma przycisku dalej :(

kilkukrotne odświeżanie strony nic nie dało :placze:

help ;)

jak jeszcze jesteś to poczekaj, już sprawdzam co jest grane

edit: no nie, u mnie wszystko "lata", pod listami kategorii widzę przycisk "dalej", a w nastepnym kroczku pod hasłem i e-mail jest przycisk "zakończ" bo to ostatni kroczek. Po wciśnięciu odpowie, że wysłał i zaproponuje dodanie kolejnej strony.

Napisz czy poszło, jeśli nie to napisz jakiego browsera używasz, na razie testowałem pod IE, FF i "O" i hulało ładnie

Nie ma pomysłu co jest nie tak, ale mogę zrobić wyjątek i dodać ręcznie od środka.

Wyśli mi wiadomość z formularza kontaktowego w którymś katalogu. Wpisz:

1. url

2 tytuł (z synonimami jak masz)

3. opis z synonimami

4, słowa kluczowe

5. e-mail i hasło, które mam wpisać

Ale to już rano, teraz znikam

C.png

C.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra, poddaję się. jak po godzinie walki udało się wygenerowac te 25 tekstów, słowa kluczowe poszly szybko, ale po dopasowaniu katalogów okazalo się, że nigdzie nie ma przycisku dalej ;)

kilkukrotne odświeżanie strony nic nie dało :placze:

help ;)

jak jeszcze jesteś to poczekaj, już sprawdzam co jest grane

edit: no nie, u mnie wszystko "lata", pod listami kategorii widzę przycisk "dalej", a w nastepnym kroczku pod hasłem i e-mail jest przycisk "zakończ" bo to ostatni kroczek. Po wciśnięciu odpowie, że wysłał i zaproponuje dodanie kolejnej strony.

a u mnie bz :(

- pod ff chodzi?

moze od nowa spróbuję..

z tą różnicą że reklamy googla zniknęły :(

pod chrome nie poszło - tylko kategorie widać

wróciły, ale przejscia dalej i tak nie ma

Na wysoki cholesterol - aloes: aloeamer.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra, poddaję się. jak po godzinie walki udało się wygenerowac te 25 tekstów, słowa kluczowe poszly szybko, ale po dopasowaniu katalogów okazalo się, że nigdzie nie ma przycisku dalej :(

kilkukrotne odświeżanie strony nic nie dało :placze:

help ;)

jak jeszcze jesteś to poczekaj, już sprawdzam co jest grane

edit: no nie, u mnie wszystko "lata", pod listami kategorii widzę przycisk "dalej", a w nastepnym kroczku pod hasłem i e-mail jest przycisk "zakończ" bo to ostatni kroczek. Po wciśnięciu odpowie, że wysłał i zaproponuje dodanie kolejnej strony.

Napisz czy poszło, jeśli nie to napisz jakiego browsera używasz, na razie testowałem pod IE, FF i "O" i hulało ładnie

no to poddaje sie powtórnie

- pod ff, chrome, ie8 doszedłem do strony z kategoriami do dopasowania i brak ciegu dalszego

tak jak patrzę to wydaje mi sie, że strona się niedoładowuje - na topie na tej stronie tylko tecza, nie ma napisów, gada, a w kodzie brak tagów zamkniecia: formularza no i w efekcie całej strony

może jak sprawdzasz to masz stronki w cache

pozdrawiam

Na wysoki cholesterol - aloes: aloeamer.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra, poddaję się. jak po godzinie walki udało się wygenerowac te 25 tekstów, słowa kluczowe poszly szybko, ale po dopasowaniu katalogów okazalo się, że nigdzie nie ma przycisku dalej :(

kilkukrotne odświeżanie strony nic nie dało :placze:

help ;)

jak jeszcze jesteś to poczekaj, już sprawdzam co jest grane

edit: no nie, u mnie wszystko "lata", pod listami kategorii widzę przycisk "dalej", a w nastepnym kroczku pod hasłem i e-mail jest przycisk "zakończ" bo to ostatni kroczek. Po wciśnięciu odpowie, że wysłał i zaproponuje dodanie kolejnej strony.

Napisz czy poszło, jeśli nie to napisz jakiego browsera używasz, na razie testowałem pod IE, FF i "O" i hulało ładnie

no to poddaje sie powtórnie

- pod ff, chrome, ie8 doszedłem do strony z kategoriami do dopasowania i brak ciegu dalszego

tak jak patrzę to wydaje mi sie, że strona się niedoładowuje - na topie na tej stronie tylko tecza, nie ma napisów, gada, a w kodzie brak tagów zamkniecia: formularza no i w efekcie całej strony

może jak sprawdzasz to masz stronki w cache

pozdrawiam

A u mnie wszystko ładnie poszło. Za pierwszym razem pod FF:)

Pomysł z dodawarką bardzo fajny. Choć wolałbym dodać ręcznie 25 wpisów z możliwością linku w treści do podstrony.

Ale i tak zawsze to 25 dodatkowych wpisów. A wystarczył dobrze pomieszany tekst do synomizatora.

Zobacz akcesoria numizmatyczne prosto od producenta.

W ofercie między innymi kapsle na monety, lupy oraz wiele innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałem to samo co fix

przy kategoriach nie było przycisku "Dalej"

przeglądarka - mozilla

Poradnia Dietetyczna Magia Zdrowia, a w niej przyjazny dietetyk :).

Centrum Medyczne z Wrocławia - lekarze specjaliści, badania, rehabilitacja.

Strona internetowa poświęcona unikatowej chińskiej sztuce walki - wejdź na kung fu Wrocław!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałem to samo co fix

przy kategoriach nie było przycisku "Dalej"

przeglądarka - mozilla

Faktycznie, był problem z oszczedzaniem pamięci w algo i potrafił przekroczyc limit, a niedoładowana strona była objawem. Algo do kategorii już poprawiony na wydajniejszy. W razie problemów prosze pisać.

C.png

C.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności