Skocz do zawartości

Kolorowe katalogi SEO


moneron

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 138
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Dodałem (ręcznie), ale nie dostałem żadnego maila, mimo, że pisze, że w mailu będą dalsze instrukcje (wybrałem "lista mailingowa"). Jak mam to rozumieć?

Maile przychodzą po akceptacji/odrzuceniu wpisu. Jeśli poszła "lista mailingowa" to przyjdzie mail z potwierdzeniem adresu e-mail i informacją o co w tym chodzi

C.png

C.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem kolejne podejście pod katalogi - tym razem skorzystałem z kameleona i mam coś takiego:

Nie mogę dopasować 3 słów kluczowych do co najmniej jednego z Twoich wpisów. Musisz podać więcej słów lub bardziej trafione słowa kluczowe.

Nie mam pojęcia o co chodzi bo wszystkie słowa kluczowe występują w tekście.

Chyba sobie daruję te katalogi. Szkoda czasu na taką zabawę.

Starannie moderowany Katalog stron - PR4

Teraz-Wiedza.pl - katalog edukacyjny PR1

----> aplikacje Facebook <----

Ogłoszenia Legnica i katalog firm z Legnicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wcześniej na próbę dodałem kilka wpisów i faktycznie ładnie się zaindeksowały. Ale później było już tylko gorzej - dodanie strony zajmuje za dużo czasu. A później i tak się okaże że coś jest nie tak. To wolę w tym czasie dodać wpisy do 30 innych katów.

Starannie moderowany Katalog stron - PR4

Teraz-Wiedza.pl - katalog edukacyjny PR1

----> aplikacje Facebook <----

Ogłoszenia Legnica i katalog firm z Legnicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem kolejne podejście pod katalogi - tym razem skorzystałem z kameleona i mam coś takiego:

Nie mogę dopasować 3 słów kluczowych do co najmniej jednego z Twoich wpisów. Musisz podać więcej słów lub bardziej trafione słowa kluczowe.

Nie mam pojęcia o co chodzi bo wszystkie słowa kluczowe występują w tekście.

Chyba sobie daruję te katalogi. Szkoda czasu na taką zabawę.

Też nie wiem w czym problem, bo słowa kluczowe nie muszą być nawet w identycznej formie np. internauta - internet powinno załapać. Warunek jest jeden, w każdym wygenerowanym tekście muszą wystapić co najmniej 3. Jeżeli w opisie masz słowa kluczowe z synonimami czyli w jednym {} słowo-klucz i jego synonimy to jest szansa, że w którymś tekście go nie będzie, może tu jest problem.

Katalogi nie są złe ale program partnerski seoaddera w polecanych odpycha mnie od calego projektu.

Cóż mogę dodać. Fakty są takie. Link raczej nikomu nie przeszkadza, boks z linkami zajmuje niewielką część strony, linki w polecanych są nofollow więc w seo nie mają znaczenia. Z drugiej strony dodając negatywne, niby nic nie znaczące komentarze, bo przecież kompletnie nie dotyczy istoty katalogu robi się po cichu "czarny PR". Takie niby nic, ale działa.

C.png

C.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie słowa kluczowe wystąpiły w tekście. Tekst tak była napisany żeby zawsze pojawiły się i to dokładnie w takiej samej formie.

Starannie moderowany Katalog stron - PR4

Teraz-Wiedza.pl - katalog edukacyjny PR1

----> aplikacje Facebook <----

Ogłoszenia Legnica i katalog firm z Legnicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez sensu - 6 wpisów zaakceptowanych, reszta odrzuconych. Jak to w ogóle możliwe, skoro wszędzie był ten sam opis z mieszarki, a opis był naprawdę porządny i wychodziły z niego unikalne artykuły?

Katalogi fajne, polityka bardzo dziwna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez sensu - 6 wpisów zaakceptowanych, reszta odrzuconych. Jak to w ogóle możliwe, skoro wszędzie był ten sam opis z mieszarki, a opis był naprawdę porządny i wychodziły z niego unikalne artykuły?

Katalogi fajne, polityka bardzo dziwna.

"Porządny" to dość względne. Bez urazy, ale dla mnie te opisy były uderzająco podobne, różniły się pojedynczymi słowami dlatego dodałem kilka, resztę odrzuciłem.

Proponuję skorzystać z kameleona, link w stopce. Ma wbudowaną mieszarkę i porównywarkę tekstów. Jeśli opisy wyjdą zbyt podobne to je odrzuci. Jeśli tekst nie przejdzie prosiłbym o nie wciskanie synonimów na siłe jak to robią niektórzy tylko raczej o rozbudowanie struktury, kilka zagnieżdżeń zwykle załatwia sprawę. Katalogi są do siebie bardzo podobne więc nie mogą zawierać zbyt podobnych treści bo szybko skończą swój żywot, a tutaj tekst był ok, ale synonimy niezbyt bogato wyszły.

C.png

C.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozostaje przy swoim. To jest tekst źródłowy:

{Strona|Witryna}{ internetowa| www|} {firmy|przedsiębiorstwa} Hermes - {dystrybutora|sprzedawcy|dostawcy} {zapalniczek reklamowych|zapalniczek|zapalniczek, zapalarek} {i|oraz} {innych|wielu innych|różnych} {gadżetów|artykułów|upominków} {reklamowych|pod reklamę|z nadrukiem|z nadrukami reklamowymi}. {Firma|Nasza firma|Firma Hermes} {powstała w|została założona w|istnieje od} {1996 roku|roku 1996}. {W czasie|Podczas|W ciągu} {kilkunastu|15-stu|15|piętnastu} lat {istnienia|działania|prowadzenia działalności|obecności na rynku} {zyskaliśmy|pozyskaliśmy|zdobyliśmy} {setki|kilkuset|ponad 1000|prawie tysiąc} {zaufanych|sprawdzonych|lojalnych} {klientów|odbiorców}, którymi są {głównie|przede wszystkim|w większości} {agencje|firmy} {reklamowe|marketingowe|promocyjne}, {ale|lecz} {także|również} {klienci|nabywcy|odbiorcy} {indywidualni|finalni|końcowi|docelowi}. {Sukces ten|Wyczyn ten|Taki stan rzeczy} {udało nam się osiągnąć|osiągnęliśmy|był możliwy|zawdzięczamy} dzięki {bardzo dużej|dużej|ogromnej} elastyczności {naszych działań|naszej firmy|działalności} {oraz|a także} {niskim|atrakcyjnym|konkurencyjnym|korzystnym} cenom {naszych gadżetów|oferowanych gadżetów|oferowanych zapalniczek|sprzedawanych przez nas gadżetów|naszych towarów}.

{Podstawową|Główną|Kluczową} {formą działalności|działalnością} {Hermesu|naszej firmy|naszego przedsiębiorstwa} jest {sprzedaż|dystrybucja} {wielu|kilkunastu|ponad 20} {rodzajów|modeli|wzorów} zapalniczek reklamowych. {Prócz nich|Prócz tego|Oprócz tego|Ponadto|Poza tym} {w naszej ofercie|w asortymencie|na stanie|w sprzedaży} {mamy|posiadamy} {również|także|też} gadżety reklamowe {tj.|takie jak|m.in} {breloki|breloki akrylowe|otwieracze|otwieracze do butelek}, {smycze|smycze reklamowe|popielniczki|długopisy}, {zapalarki|zapalarki do zniczy|skrobaczki|skrobaczki do szyb} i inne. {Wykonujemy|Umożliwiamy wykonanie|Istnieje też możliwość wykonania} {nadruków|nadruku|nadruku reklamowego|dowolnych nadruków} na {zamówionych|zakupionych|sprzedawanych przez nas} gadżetach.

90% słów ma synonimy. Więc jak mogły różnić się pojedynczymi wyrazami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozostaje przy swoim. To jest tekst źródłowy:

(...)

90% słów ma synonimy. Więc jak mogły różnić się pojedynczymi wyrazami?

Pamiętaj, że mieszarka wypluwa teksty losowo, więc może ułożyły się podobne jeden po drugim, a kolejnych, przyznaje się, nie czytałem, bo w większości przypadków to strata czasu.

Zachęcam do skorzystania z kameleona, doda do pozostałych katalogów za jednym zamachem, z gotowym tekstem zajmie to kilka minut. Opis sprawdziłem, przejdzie walidację tylko prosiłbym o sprawdzenie i ewentualną korektę kategorii.

C.png

C.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak mi pójdzie :) dodałem całkiem dobrze synonimowany tekst i przeszło bez problemowo przez każdy z kroków :) Dodało 25 wpisów, teraz czekam na moderację :) Bardzo ciekawy system ten kameleon, też ostatnio nad takim czymś sobie myślałem :)

Katalog stron seo - darmowa reklama: ciekawe strony

Reklama Opole: Agencja reklamowa Opole

Posiadam zadbane katalogi - wpisy już od 0,40 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności