Skocz do zawartości

Kolorowe katalogi SEO


moneron

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 138
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Coś Ci serwer pada:

"Service Temporarily Unavailable

The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request."

Kilka odświeżeń pomaga, ale denerwujące to jest. Ogólnie to wolno wszystko działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba czas na porządki z kolejnymi syf-botami, bo jak spojżałem w wykresy obciążenia i logi to mi włosy dęba stanęły. Jakieś 70-80% wpisów w logach generuje mi MJ12bot. Kiedyś blokowałem po IP, ale nie pomaga, ciągle włazi z innych, no i teraz zarzyna mi serwer. Myślę, że redirect na samego siebie wg. ua powinien załatwić sprawę.

W ogóle to dzięki za info, ja nie trafiłem na pady więc nawet nie sprawdzałem co tam się dzieje.

C.png

C.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłubałem i powinno być lepiej. MJ12 nadal zajmuje 80% loga, ale teraz nie dostaje żadnych danych oprócz przekierowania na samego siebie, potem 404.

Obciążenie serwera wyraźnie spadło więc powinno hulać.

Jeśli znowu będą pady dajcie znać, pokombinuję coś dalej.

C.png

C.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Drobne zmiany, wręcz kosmetyczne, nie w samych katalogach, ale na ich liście: https://kolorowe.moneron.pl

Dodane parametry PR, IP, BL dla kazdego z katalogów i mozliwość zakupu multikodu na stronie z listą.

Jeszcze dziś te same parametry pojawią sie w samych katalogach na podstronach ze statystykami.

C.png

C.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności