Skocz do zawartości

Urażona duma "pozycjonerów"


Beerbant

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak to w Polsce z niezapłaconymi fakturami

1.Pierwsza wpadka ok

2.Druga wpadka ok

3.Trzecia wpadka 10 dni po terminie płatności strona wyłaczona lub inna glista:)

W miedzyczasie telefon kontrolny czy klient nie ma ochoty sam rozwiązać umowy a nie płacenie jest sygnałem że chcę skonczyć wspólpracę???

W zaleznośći od Wartości kwoty:

a)Trudno olewka

b)Perswazja w szerszym gronie

Jak to W Polsce :D

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele spraw da sie zalatwic przez rozmowy -

czesto wystarczy przypomniec klientowi jakie mial obroty (jesli sa zalezne od odwiedzalnosci strony)

przed rozpoczeciem wspolpracy

i zapytac czy na pewno warto wracac do poprzedniej sytuacji - kwestia umiejetnosci negocjacji.

Jak to nie zadziala - mozna "ostrzegawczo" wylaczyc strone na czas jakis i pokazac skutki - ale to juz brutalne dzialanie.

Jak i to zawiedzie to pozostaje w zaleznosci od wysokosci niezaplaconych kwot albo windykacja zgodna z prawem (przepraszam za prywate) albo koledzy z silowni....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na niezaplacone faktury nie ma skutecznego sposobu

mozna byc tylko zdanym na dobra wole kupujacego

mozna jakos naciskac na dluznika zeby zaplacil, truc du*e telefonami

o 20 wieczorem, zagrozic wylaczeniem strony, itp

Jednak jak ktos nie ma pieniedzy, albo nie chce zaplacic to i tak nie zaplaci

Sprzedam IPHONE 13PRO MAX stan używany sprzedam iphone

praca za granicą, ogłoszenia sprawdzonych pracodawców: praca za granicą
dieta ketogeniczna, przepisy ketogeniczne? Jak wywołać stan ketozy dieta ketogeniczna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio jeden taki kubuś który już dosyć długo nie płacił, podczas kolejnej rozmowy telefonicznej powiedział coś takiego:

/.../du*e pan zawraca o głupie 1200 zł, panie ja inwestuje!/.../

odpowiedziałem grzecznie że nie mam nic przeciwko jego inwestowaniu tylko dlaczego robi to moimi pieniędzmi?

co do jakis tam 3 niezapłaconych faktur ... ja mam juz w tym miesiącu cztery sprawy, a pod koniec miesiąca rzekomo mam dostać kasę od komornika za trzy wygrane już dosyć dawno ...

w takim tempie to wszystko działa że gdyby takie akcje przytrafiły mi się parę lat temu na początku działalności pewnie by mnie to rozłożyło, teraz mam jakies tam zaplecze finansowe więc takie ciśnienie jest do przeżycia ... ale współczuję wszystkim początkującym jak trafią na takich spryciarzy.

{ Sprzedam ten link}

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpowiedziałem grzecznie że nie mam nic przeciwko jego inwestowaniu tylko dlaczego robi to moimi pieniędzmi?

105603[/snapback]

Dobra odpowiedz !

Ja mam mało z tym problemów bo jakoś dobieram Firmy, którym bardziej zależy na mnie niż mi na nich.

Z drugiej strony jak nowy Klient to na początku miesiąca zwalniam tempo i czekam na siano. Wpływa na konto robie na maxa do końca miesiąca i tak od nowa i od nowa i od nowa :D

Mam umysł ścisły liczą się tylko 1 i 0 . 1=siano/praca , 0=a paszoł won.

Hehe z drugiej strony widzę, że niektórych klientów zniechęca do takich zagrywek mój wygląd i sposób bycia.

p.s.

Zawsze też moge wyłaczyć mu sieć firmową i się zdziwi :)

Z cyklu "Przysłowia Polskie":
- "We wakacja jak i w wiosnę - Google podskakuje se radośnie."
Mój blog o pozycjonowaniu i nie tylko... Strona firmowa - www.antygen.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niezpalacone faktury to:

1, przypomnienie emailowe

2. przypomnienie tel

3 kasacja strony

Nigdy nie skasowałem klientowi jakichkolwiek dancyh - to jednak przestępstwo. Nawet linki "złym ludziom" wyłaczam powoli. Ubolewam jednal nad tym, że w Polsce jeszcze tak drogie jest korzystanie z firm nadzorującej płatności (szczególnie przy niewielkich obrotach).

Korzystam z takiej możliwości (rodzinne koneksje :D ) i pomaga .. bardzo. Na każdej fakturze pieczątka: płatności nadzoruje firma: XXX i 7 dni po terminie faktura i sprawa jest już u nich.

Klientowi który dzwoni i wyzywa: Panie coś Pan K...a za firmę zatrudnił (wezwanie do sądu dostał za 1000 zł). Odpowiadam grzecznie: "Ojej to faktycznie problem, ale ja nic nie mogę zrobić ;) machina ruszyła to niezależne ode mnie".

W większości wypadków nie ma problemów ze ściągnięciem płatności, niestety nikt z nas nie zna całych leganych procedur prawnych i tricków umożliwiających szybką egzekucję stąd zarabiają na tym takie firmy.

Oczywiście jak klient jest "skończony" to jużnic nie pomoże ale generalnie działa. Po za tym całe ZŁO spada na firmę zewnętrzną a z klientem można dalej współpracować.

Najgorsze, że w Polsce jest cała banda buraków, którzy nie płacą "z założenia", bo cześć im odpuści o oni wyjdą dodatkowo na swoje. Ja rozumiem, że są w dużych firmach działy, które pilnują, żeby zpłacić w ostnim dniu płatności (Z odsetek bedzie kolejny samochód lda zarządu) Ale nie płacić wogóle (lub po terminie bez odsetek) to po prostu czyste złodziejstwo :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności