Skocz do zawartości

SWL po raz pierwszy.


newbie1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

niedługo zamierzam skorzystać z usług SWL po raz pierwszy, mam budżet w wysokości 500 zł miesięcznie, nie mam własnych stron podpiętych pod SWLe więc całość punktów będę kupował. Wzrost pozycji tak na prawdę potrzebny mi jest na kilka miesięcy i tu nie wiem, czy raczej wybrać stały SWL, czy rotacyjny na te parę miesięcy. Moja branża to "las" "wycinka drzew" itp. nie wiem czy może jedne SWLe są lepsze, a inne gorsze dla danych branż. Czytałem trochę w dziale SWL, ale chciałem też was zapytać z jakiego/jakich systemów najlepiej skorzystać gdybyście byli na moim miejscu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za 500 z miesięcznie można zrobić TOPy w lepszy, bezpieczniejszy sposób, z gwarancja :D Odpuść sobie SWL, przynajmniej nie na stronę docelowa.

Przyrost linków tez można załatwić. Daj ogłoszenia w dziale ogłoszenia, i może ktoś się odezwie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

500zł mc budżetu to sporo, tylko jeśli prace wykonasz sam, a nie zlecisz. Jeśli pójdzie to tylko na domenki, skrypty, serwery i ipki, a stronki zrobisz sam i napiszesz teksty, to w zasadzie możesz zrobić wiele porządnych fraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blasty rummera testowałem, wyglądają nieapetycznie i chce się po nich wyjść do toalety.

czy ja coś napisałem o blastach?

Blasty sprzedawane na szt a nie miesięcy, czytaj z rozumieniem napisałem ze za 500 pln miesięcznie może ktoś będzie pozycjonować twoja stronę.

P.s blasty nie sprzedaje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności