Skocz do zawartości

automatyczne generowanie zaplecza


sgt

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Czy mógłby ktoś polecić jakiś skrypt do automatycznego generowania zaplecza

najlepiej zeby byl to skrypt instalowany na serwerze, który na podstawie podanych słow kluczowych tworzył by zaplecza (automatycznie na subdomenach) pobierając tresc z inny stron (rss. artelis itp)

To co znalazlem do tej pory to RELContent System, jednak tam brakuje mi funkcji, która pozwoliła by na kontrole linkow, które bedę umieszczał na tych wygenerowanych zapleczach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 64
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Czy mógłby ktoś polecić jakiś skrypt do automatycznego generowania zaplecza
Nie mógłby ktoś, bo takiego nie ma.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja poproszę numery totolotka na dziś.
A ja na jutro ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłby ktoś polecić jakiś skrypt do automatycznego generowania zaplecza

A ja przycisk google do robienia top 1 w 10 sekund.

Ludzie trochę pracy, nie wyręczajcie się automatami w każdej dziedzinie. Każdy by chciał wszystko za darmo, oczywiście kradnąc czyjąś pracę.

Narzędzie do kompleksowego wsparcia działań SEO - https://senuto.com

Darmowe narzędzie do w pełni automatycznej wyceny pozycjonowania
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kosz to jest właściwe miejsce dla tego topicku

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem o co wam chodzi, ale cos mi sie wydaje ze chcecie sobie posty ponabijac i nic wiecej

nie wiecie (nie chcecie) to nie piszcie

sami robicie smietnik z tego tematu

dziwic sie pozniej ze smietnik na forum sie robi, jak tu zadajac normalne pytanie otrzymuje sie takie odpowiedzi jak wyzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

, jak tu zadajac normalne pytanie otrzymuje sie takie odpowiedzi jak wyzej
Jakie pytanie taka odpowiedź ;)

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co by nie mówić sqt ma rację w tej kwestii:

nie wiecie (nie chcecie) to nie piszcie

sami robicie smietnik z tego tematu

Agencja SEO z Katowic Intoseo - Pozycjonowanie Katowice
Wynajem myjek przemysłowych i warsztatowych - www.myjki360.pl

Dywaniki samochodowe https://topdywaniki.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sqt ma troche racje z tym tematem. Smiejecie sie z niego, a sami dobrze wiecie, ze sa takie skrypty i nie mowie tego z ironia, czy przekora. Oczywiscie jakosc takiego zaplecza nei jest za dobra, ale mozna co nieco pogenerowac z automatu.

Z automatu kiedys sie sporo stawialo skryptow w stylu - opisy gg, teksty piosenek, powiedzenia itp. Musisz sobei tego poszukac, bo to dawne czasy.

Co do pobierania z RSS to najlatwiej to zrobic wordpressem z odpowiednim pluginem. Tych jest bardzo duzo - ja lubie wp-o-matic (juz nierozwijany ale dziala dobrze i wypelnia podstawowe funkcje). Jednym z najbardziej zaawansowanych jest WP Robot - tam mozesz wybrac slowo kluczowe i sam Ci poznajduje odpowiednie kanaly RSS, moze od razu 'zaciagnac' kilkaset postow i ustawic ich daty publikacji wg. Twoich preferencji np. 5 na dzien. Minusem jego jest to, ze jest platny.

Jest tez sporo innych takich pluginow do wordpressa poszukaj na hasla 'wordpress autoblog plugin', a poznajdujesz rozne i cos tam sobie wybierzesz ;)

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narzędzia są, ale raczej nikt się tym nie dzieli - chociaż ktoś na forum jakiś rok temu sprzedawał takie cóś.

Spisz sobie na kartce jakby to miało wyglądać i działać, poszukaj dobrego programisty i już masz takie narzędzie. Oczywiście trochę to będzie kosztowało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie są tysiące skryptów do generowania zaplecza. Php auto video (trzeba mieć licencje- skrypt pobierał filmiki z różnych stron i opisy, indeksował się świetnie po 10k site), sylwin kiedyś chyba sprzedawał skrypt auto tworzącego się zaplecza które nie wymagało bazy danych (kupiłem od niego 2 lata temu, mieszało tekst z pliku txt, tworzyło 600tys. podstron z tego co pamiętam) i nadal jestem zadowolony. Na takiej stronie można uzyskać na spokojnie 10k site w google.

Użytkownik sformułował pytanie "Czy mógłby ktoś polecić jakiś skrypt do automatycznego generowania zaplecza"

Polecić, nie dać. Więc ludzie, po co te denne komentarze z top1, totolotkami. To nie ma nic do tematu, takie posty powinny być kasowane i nagradzane warnem.

Pozdrawiam

Edit: Widzę Carnagge jedyny normalny człowiek na forum. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie skrypty do automatycznego generowania zaplecza są mało efektywne i szybko łapią bany.

Skuteczne i sprawdzone pozycjonowanie stron metodami wyłącznie white seo. Dobrej jakości polski ekogroszek z KWK Juliusz. Klimatyzacja i wentylacja liderseo.de

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do czego miałoby służyć Ci to zaplecze - pozycjonowanie/nabijanie punktów swl?

Jeżeli chodzi o to 1 możesz napisać prosty półautomatyczny skrypt do generowania stron z bazy artykułów z synonimami. Do nabijania punktów swl są gotowe skrypty.

Najtańsze domeny w Polsce - 13685790121473354021 -3% kod na dowolny serwer wirtualny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności